Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

ТОП-5 моїх найяскравіших книжкових відкриттів 2013 року

Текст: Вікторія Гранецька

Насправді їх набагато більше. Та, на жаль, не можу зараз розповісти про всі чудові українські книжки 2013 року, оскільки ще не встигла всіх прочитати і переосмислити. Так само не дублюватиму в цьому списку й тих, про які вже писала у форматі передмов або ж відгуків на обкладинку («Заплакана Європа» Наталки Доляк, «Подвійні міражі» Наталки Шевченко, «Ходіння Туди і Назад» Тіни Гальянової, «Любові полум’я» Ніки Нікалео). Кожен із названих романів посів особливе, лише йому приналежне місце у моєму читацькому світі. Натомість поділюся своїми найновішими книжковими відкриттями, що залишили по собі суперечливі, незвичні, а вкупі – незабутні враження! Такий собі довільний рейтинг без жодної ієрархії за шкалою уподобань, адже кожна з цих книг варта першого місця у змаганні за серце вимогливого читача.

У Новий рік із Євромайданом!

Текст: Вікторія Гранецька

У переддень новорічних свят кожен із нас підводить підсумки року минулого – рахує особисті досягнення та здобутки, загадує собі на майбутнє нових звершень та перемог, бажає успіхів та гараздів рідним, друзям, добрим знайомим і просто випадковим перехожим. Але найбільшим поступом кожного українця цьогоріч став Євромайдан, де ми зібралися не для того, аби вчергове підтримати тих чи інших політиків, а з тим, щоби відстояти свої громадянські права.

Танго одкровень: Вікторія Гранецька, Сергій Шуліко та Оксана Самойловська

Відео

Революційний літературний марафон на підтримку Євромайдану

Запрошення на подію

Дорогі люди Євромайдану! Запрошуємо вас відвідати літературний марафон, який проводитимуть поети, прозаїки та піснярі на підтримку Євромайдану! Упродовж дня письменники читатимуть для вас свої вірші і прозу та виступатимуть поети-піснярі. Ви зможете познайомитися з багатьма авторами, почути з їхніх вуст уже відомі вам рядки улюблених творів, а також нових, навіяних революцією! Під час марафону буде дотримана майданівська традиція: кожної години робитиметься перерва для виконання всіма присутніми Гімну України! Літературний марафон проходитиме 21 грудня в суботу з 12.00 до 23.00 в Колонній залі Київської міської Ради.

Літературні читання в супроводі аргентинського танго

Запрошення на подію

Лауреатка Всесвітнього поетичного фестивалю «Дні Наїма» Леся Мудрак, інтернет-видання ГУЧНІ ІМЕНА за підтримки Благодійного Фонду Тетяни Логуш «Мистецька скарбниця» запрошують на театральний перформенс «Танго одкровень: аніма тексту», що відбудеться 15 грудня в рамках проекту «Мистецтво танцю» у київській ресторації «Панорама» за адресою вул. Шолуденко, 3. Протягом вечора автори декламуватимуть поетичні та прозові тексти, водночас виконуватиметься танго, а художники арт-центру «Мистецький кордон» відтворюватимуть дійство на полотні.

Презентація роману Тіни Гальянової «Ходіння Туди й Назад» у Вінниці

Запрошення на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують вінничан і гостей міста на першу презентацію «коронованого» роману Тіни Гальянової під назвою «Ходіння Туди й Назад». Зустріч письменниці з читачами відбудеться 12 грудня о 18.00 в приміщенні вінницької Книгарні «Є», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 89. Модератор заходу – Вікторія Гранецька.

Вікторія Гранецька та Світлана Скляр на презентації коронованих у Львові

Відео

Театральний перформенс «Танґо одкровень: аніма тексту»

Леся Мудрак, інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Тетяни Логуш «Мистецька скарбниця» проводять вечір «Танґо одкровень: аніма тексту» в рамках проекту «Мистецтво танцю»! Перформенс відбудеться 15 грудня о 18.00 у київській ресторації «Панарома», що знаходиться за адресою: вул. Шолуденка, 3.

Зустріч із Жанною Куявою у вінницькій Книгарні «Є»

Запрошення на подію

Книгарня «Є», видавництва «Твердиня» та «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію романів київської письменниці Жанни Куяви «Нічниця» та «Із медом полин». Захід розпочнеться 11 жовтня о 18:00 в приміщенні вінницької Книгарні «Є», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 89. Вхід вільний.

У Вінниці працюватиме безкоштовна «Мобільна бібліотека»

Фото: MTC Today

Все частіше українці віддають перевагу книжкам в електронному вигляді. Це й не дивно, адже такі книжки не потребують окремого місця, ані у шафі, ані в сумці… Щоб завжди мати під рукою підбірку улюблених видань, достатньо завантажити їх у свій смартфон чи планшет. Один з таких інноваційних віртуальних читальних залів відкриється у Вінниці вже цієї суботи, 21 вересня.