Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

На «Країні Мрій» митці пригощатимуть мохіто та глінтвейном

Програма заходів

6-7 липня, у суботу та неділю, у Києві на «Літературній Країні Мрій» для літературних гурманів працюватиме улюблений майданчик серед відвідувачів фестивалю – Літературна кухня. Літературна кухня бачила, як письменники готували куліш, юшку, кашу з сокири… Цього ж спекотного літа кухня трансформується у Літературний бар:) Адже митці готуватимуть смачні напої, а точніше – варитимуть їх! Бо напої не прості – а чудодійні!

Містичний трилер «ТІЛО™» вже у продажі в мережі Книгарень «Є»!

Анонс на подію

Маю гарну новину: нещодавно на поличці Книгарні «Є» з'явилася моя нова книжка під назвою «ТІЛО™». От як відгукнувся про неї київський журналіст та телеведучий Андрій Куликов: «Хочете прочитати книгу, у якій — захопливий сюжет, особлива атмосфера і характерні персонажі? Хочете прочитати книгу, дочитавши яку, захочете прочитати її знову? Тоді прочитайте ЦЮ книгу». А львівська письменниця Ніка Нікалео (вона теж уже встигла прочитати роман) написала у соціальній мережі фейсбук: «Кохання і смерть, плоть і душа, українські та американські переплетіння доль, лірика і кровопролиття... Чого тільки не знайдете під багатообіцяючою обкладинкою книги «ТІЛО™»…

13 миттєвостей «Коронації слова»)

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Число «13» цьогоріч зовсім невипадкове в історії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Адже 2013 року найпрестижнішому конкурсу рукописів виповнилося знакових 13 літ, та й урочисту церемонію нагородження лауреатів було призначено саме на 13 червня. Як завжди, «Коронація слова» приємно дивує. Не бракувало гарних вражень і цього разу – миттєва доброчинна лотерея (я виграла сувенірну ручку «Regal» від Мистецької скарбниці), ретро-фотосесія «Сучасні автори в образі майстрів слова минулого», організована «Центром креативної фотографії», танцювальні майстер-класи від «Arthur Murray Dance Studio» і, звісно, наші лауреати й дипломанти, чиї імена розкривалися лише останньої миті на церемонії нагородження. До Вашої уваги 13 світлин-вражень із 13-ої «Коронації слова».

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 5

Сьогодні спецпроект «Письменницькі спогади» добігає свого логічного завершення – до Вашої уваги його остання частина, яка виявилась не менш змістовною та яскравою, ніж попередні. Звісно, не всі українські автори встигли приєднатися до проекту (адже вільний час – це те, чого завжди не вистачає письменнику:), тому п’ята частина залишається відкритою для доповнення: надсилайте свої тексти, і вони неодмінно з'являться на сайті. А зараз – щиро дякую кожному, хто взяв участь у проекті, було дуже приємно і неймовірно цікаво з Вами працювати!))

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 4

Спецпроект «Письменницькі спогади» знову приємно дивує! Адже його четверта частина вийшла не лише найбільш об'ємною за кількістю авторів, а й напрочуд «поетичною»: більшість учасників – саме поети – сучасні, яскраві, талановиті. Зібрати їх в цьому проекті мені люб’язно допоміг пан Володимир Вакуленко-К. – знаний український поет, перекладач та письменник. На сьогодні ж у спецпроекті «Письменницькі спогади» взяли участь понад сорок літераторів, і це ще не кінець, адже на середину травня запланована ще одна, вже завершальна частина «спогадів». Тому запрошую авторів долучатися до проекту, а читачів – слідкувати за публікаціями на сайті. Обіцяю – буде цікаво!

Учасниця журі «Коронації слова» Ілларія читає рукописи на природі

Джерело: Gazeta.ua, від 22 квітня 2013 року

Українська співачка Iлларія, яка входить до складу журі літературного конкурсу «Коронація слова», любить читати надані їй рукописи авторів на природі. Про це вона повідомила на зустрічі з журналістами у стінах Arthur Murray Dance Studio, найбільшого світового танцювального бренду.

Cпецпроект «Письменницькі спогади». Частина 3

Третя частина спецпроекту «Письменницькі спогади» продовжує відкривати таємниці українських літераторів! От я, приміром, досі не знала, що Андрій Кокотюха писав одну зі своїх героїнь з колеги – відомої романістки й просто красуні Лариси Денисенко, прозаїк Міла Іванцова починала як поетеса, а славнозвісні Брати Капранови мали справжнє «булгаківське» дитинство… З радістю повідомляю, що цей літературний проект уже став міжнародним – адже київська письменниця Анна Багряна надіслала свої спогади з міста Скоп'є (республіка Македонія), де мешкає з 2010 року, а львівська публіцистка Леся Олендій – із сонячної Італії, куди переїхала після заміжжя. І це ще далеко не завершення «Письменницьких спогадів». Далі буде:)

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 2

Сьогодні з приємністю презентую Вам другу частину проекту «Письменницькі спогади». Літераторів, що зголосилися до участі, помітно побільшало, та й самі спогади стали більш розлогими, відвертими й несподіваними. Звісно, це дуже тішить. І хоч наразі активніше проявила себе жіноча частина нашої письменницької еліти, однак я вже маю згоду й відомих авторів-чоловіків, чиї історії увійдуть до наступних частин спецпроекту:) Також запрошую долучитися усіх письменників, поетів та журналістів, з якими ще не встигла сконтактуватися. Давайте робити цей проект разом!

Олександр Онофрійчук та літератори просуватимуть у Вінниці «С.Е.К.С.»

Запрошення на подію

20 березня всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» розпочне у Вінниці просування проекту під назвою «Сучасне Епатажне Креативне Слово». Як повідомляють організатори, суть нового проекту полягає в популяризації серед школярів сучасної української літератури та ламання стереотипів про те, що в українській літературі є тільки страждання і покріпачення.

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 1

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Цьогорічний День письменника став приводом для роздумів. Чому одним література – то справа всього життя, а іншим (не менш талановитим і обдарованим!) вона лишається на рівні дитячого/юнацького захоплення? Можливо, справа в перших читачах, перших відгуках, першому визнанні, або ж… його відсутності? Поспілкувавшись з колегами, я вирішила започаткувати невеличкий спецпроект під назвою «Письменницькі спогади», де відомі літератори розповідатимуть про своє найперше письменницьке визнання.