Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Всесвітній день письменника по-київськи

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Цілий рік я чекала березня. Але не 8-го березня, а 3-го – адже саме цього дня увесь літературний світ відзначає Міжнародний день письменника. Своє професійне свято (вже за доброю традицією) я зустріла в Києві у приємному товаристві інших письменників та людей, що шанують літературу. Як і минулого року, святкування відбулося в затишній київській ресторації «Старе Запоріжжя» за підтримки фонду Сергія Бондарчука «Нові традиції». До Вашої уваги – невеличкий фоторепортаж з місця подій. А незабаром презентую Вам спецпроект під назвою «Письменницькі спогади», започаткований саме під час цього літературного свята.

ТОП-5 нових українських книжок, про які хочеться говорити

Нарешті я знайшла вільний вечір, зібралася з думками й вирішила поділитись своїми враженнями стосовно українських книжкових новинок, які читала останнім часом. Усі ці книжки дивовижно різняться між собою жанровим, ідейним та стилістичним наповненням. Єднає їх тільки одне – кожна лишила по собі глибокі враження, змусила зупинитись, замислитись, а відтак – розповісти про це іншим.

Святкування другої річниці вінницької Книгарні «Є»

Медіа-партнер заходу: «Український тиждень»

Вінницька Книгарня «Є» запрошує усіх давніх та нових друзів на святкування своєї другої річниці, яка відбудеться 17 грудня о 18.00 за адресою вул. Соборна, 89. Здається, зовсім нещодавно Вінниця святкувала перший День народження Книгарні «Є». З того часу минув рік і Книгарня встигла переїхати до центру міста, запросити для зустрічей із читачами кілька десятків українських письменників, зустріти першого іноземного гостя, потрапити у рейтинг найгарніших ялинок міста та ще багато цікавого.

Наші зірки читають і всім рекомендують

Вінницький тижневик «RIA» №48 від 28.11.2012 р.

Місцеві знаменитості виявились дуже начитаними хлопцями та дівчатами. Хоча масштаби цієї начитаності різні. Хтось читає по чотири книги на рік, а деякі за тиждень прочитують по дві.

Закохане місто

Тижневик «Літературна Україна», № 39 (5468) від 11 жовтня 2012 року

…Кохання блукало містом. Перехожі сахалися — воно було брудним, обірваним, мало велетенські голодні запалені очиська і від нього тхнуло кількаденним перегаром та нечистотами. На вигляд йому здавалося добряче за п’ятдесят. Вбране було чомусь у жіночу зваляну шубу зі штучного «хутра» радянського зразка, ще й підперезане в поясі мотузкою як пророк. На ногах — старі розтоптані чоботи, так само поперев’язувані старими мотузками, аби не розлізлися остаточно. При собі мало картату базарну торбу, яка завжди немилосердно торохтіла, викликаючи у пристойних громадян головний біль, безсиле роздратування й праведну відразу.

Вінницька презентація нової книжки Дари Корній «Зворотний бік світла»

Медіа-партнер заходу: «Український тиждень»

Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха – світла безсмертна, Стриб – темний безсмертний. А от їхня дочка Мальва ще не визначилася. Більше того – дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До 17 років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки – чорні чи білі, безсмертна обирає сама.

Вікторія Гранецька: «Сенс в проживанні кожного дня на Землі як останнього»

Джерело: «ГУЧНІ ІМЕНА»

Вікторія Гранецька – письменниця, що прославилася після перемоги в «Коронації слова – 2011» у номінації «Романи» за містичний твір «Мантра-омана». Має польське і українське коріння. Багато читає. Творить своє майбутнє сама. Вдень – на роботі, вночі – працює над новим романом. Сьогодні «ГУЧНІ ІМЕНА» з авторкою розмовляють про страх, мораль, життя на потім та формулювання «щастя».

Вінницький притулок для собак потребує нашої допомоги!

Фото: Вікторія Гранецька

От уже 5 років у Вінниці працює притулок для бездомних собак, яким опікується доброчинна організація «Вінницький обласний благодійний фонд захисту тварин «Планета». Притулок знаходиться за адресою: Сабарівське шосе, 5. Розраховане це помешкання на 80 тварин, однак кількість безпритульних, покинутих песиків наразі перевищила дві сотні, і щодня люди привозять або ж підкидають під ворота притулку все більше тваринок…

Закон «Про мови»

Маю новину – цієї суботи, 16 червня, отримала запрошення на радіо «Хвиля» – в прямий ефір знаної у Вінниці радіопрограми «Відверто», що займається висвітленням політичних, соціальних й культурно-мистецьких аспектів життя міста та країни. Тож на мене чекає цікавий діалог із Ольгою Семко – ведучою радіопрограми. Обговорювати будемо Закон «Про мови». Послухати нас і долучитися до розмови усі бажаючі можуть 16 червня (субота) о 16.00, на вінницькому радіо «Хвиля» (1377АМ).

Вікторія Гранецька: «В читанні шукаю різноманітності та екстриму»

Джерело: сайт «Буквоїд»

Мушу зізнатися, досі не вмію обирати книжок віртуально – за самими лише обкладинками, анотаціями, відгуками, рецензіями. Для того, аби «закохатися» в книжку, мені треба взяти її до рук, погортати, схопити очима кілька випадкових уривків. Давно помітила: кожна книга має свою особливу ауру, часом незалежну від автора, видавця чи тексту, її не відчуєш крізь інтернет, зате вона якимсь дивним чином передається на дотик.