Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 4

Спецпроект «Письменницькі спогади» знову приємно дивує! Адже його четверта частина вийшла не лише найбільш об'ємною за кількістю авторів, а й напрочуд «поетичною»: більшість учасників – саме поети – сучасні, яскраві, талановиті. Зібрати їх в цьому проекті мені люб’язно допоміг пан Володимир Вакуленко-К. – знаний український поет, перекладач та письменник. На сьогодні ж у спецпроекті «Письменницькі спогади» взяли участь понад сорок літераторів, і це ще не кінець, адже на середину травня запланована ще одна, вже завершальна частина «спогадів». Тому запрошую авторів долучатися до проекту, а читачів – слідкувати за публікаціями на сайті. Обіцяю – буде цікаво!

Учасниця журі «Коронації слова» Ілларія читає рукописи на природі

Джерело: Gazeta.ua, від 22 квітня 2013 року

Українська співачка Iлларія, яка входить до складу журі літературного конкурсу «Коронація слова», любить читати надані їй рукописи авторів на природі. Про це вона повідомила на зустрічі з журналістами у стінах Arthur Murray Dance Studio, найбільшого світового танцювального бренду.

Cпецпроект «Письменницькі спогади». Частина 3

Третя частина спецпроекту «Письменницькі спогади» продовжує відкривати таємниці українських літераторів! От я, приміром, досі не знала, що Андрій Кокотюха писав одну зі своїх героїнь з колеги – відомої романістки й просто красуні Лариси Денисенко, прозаїк Міла Іванцова починала як поетеса, а славнозвісні Брати Капранови мали справжнє «булгаківське» дитинство… З радістю повідомляю, що цей літературний проект уже став міжнародним – адже київська письменниця Анна Багряна надіслала свої спогади з міста Скоп'є (республіка Македонія), де мешкає з 2010 року, а львівська публіцистка Леся Олендій – із сонячної Італії, куди переїхала після заміжжя. І це ще далеко не завершення «Письменницьких спогадів». Далі буде:)

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 2

Сьогодні з приємністю презентую Вам другу частину проекту «Письменницькі спогади». Літераторів, що зголосилися до участі, помітно побільшало, та й самі спогади стали більш розлогими, відвертими й несподіваними. Звісно, це дуже тішить. І хоч наразі активніше проявила себе жіноча частина нашої письменницької еліти, однак я вже маю згоду й відомих авторів-чоловіків, чиї історії увійдуть до наступних частин спецпроекту:) Також запрошую долучитися усіх письменників, поетів та журналістів, з якими ще не встигла сконтактуватися. Давайте робити цей проект разом!

Олександр Онофрійчук та літератори просуватимуть у Вінниці «С.Е.К.С.»

Запрошення на подію

20 березня всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» розпочне у Вінниці просування проекту під назвою «Сучасне Епатажне Креативне Слово». Як повідомляють організатори, суть нового проекту полягає в популяризації серед школярів сучасної української літератури та ламання стереотипів про те, що в українській літературі є тільки страждання і покріпачення.

Спецпроект «Письменницькі спогади». Частина 1

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Цьогорічний День письменника став приводом для роздумів. Чому одним література – то справа всього життя, а іншим (не менш талановитим і обдарованим!) вона лишається на рівні дитячого/юнацького захоплення? Можливо, справа в перших читачах, перших відгуках, першому визнанні, або ж… його відсутності? Поспілкувавшись з колегами, я вирішила започаткувати невеличкий спецпроект під назвою «Письменницькі спогади», де відомі літератори розповідатимуть про своє найперше письменницьке визнання.

Всесвітній день письменника по-київськи

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Цілий рік я чекала березня. Але не 8-го березня, а 3-го – адже саме цього дня увесь літературний світ відзначає Міжнародний день письменника. Своє професійне свято (вже за доброю традицією) я зустріла в Києві у приємному товаристві інших письменників та людей, що шанують літературу. Як і минулого року, святкування відбулося в затишній київській ресторації «Старе Запоріжжя» за підтримки фонду Сергія Бондарчука «Нові традиції». До Вашої уваги – невеличкий фоторепортаж з місця подій. А незабаром презентую Вам спецпроект під назвою «Письменницькі спогади», започаткований саме під час цього літературного свята.

ТОП-5 нових українських книжок, про які хочеться говорити

Нарешті я знайшла вільний вечір, зібралася з думками й вирішила поділитись своїми враженнями стосовно українських книжкових новинок, які читала останнім часом. Усі ці книжки дивовижно різняться між собою жанровим, ідейним та стилістичним наповненням. Єднає їх тільки одне – кожна лишила по собі глибокі враження, змусила зупинитись, замислитись, а відтак – розповісти про це іншим.

Святкування другої річниці вінницької Книгарні «Є»

Медіа-партнер заходу: «Український тиждень»

Вінницька Книгарня «Є» запрошує усіх давніх та нових друзів на святкування своєї другої річниці, яка відбудеться 17 грудня о 18.00 за адресою вул. Соборна, 89. Здається, зовсім нещодавно Вінниця святкувала перший День народження Книгарні «Є». З того часу минув рік і Книгарня встигла переїхати до центру міста, запросити для зустрічей із читачами кілька десятків українських письменників, зустріти першого іноземного гостя, потрапити у рейтинг найгарніших ялинок міста та ще багато цікавого.

Наші зірки читають і всім рекомендують

Вінницький тижневик «RIA» №48 від 28.11.2012 р.

Місцеві знаменитості виявились дуже начитаними хлопцями та дівчатами. Хоча масштаби цієї начитаності різні. Хтось читає по чотири книги на рік, а деякі за тиждень прочитують по дві.