Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Вінницький притулок для собак потребує нашої допомоги!

Фото: Вікторія Гранецька

От уже 5 років у Вінниці працює притулок для бездомних собак, яким опікується доброчинна організація «Вінницький обласний благодійний фонд захисту тварин «Планета». Притулок знаходиться за адресою: Сабарівське шосе, 5. Розраховане це помешкання на 80 тварин, однак кількість безпритульних, покинутих песиків наразі перевищила дві сотні, і щодня люди привозять або ж підкидають під ворота притулку все більше тваринок…

Закон «Про мови»

Маю новину – цієї суботи, 16 червня, отримала запрошення на радіо «Хвиля» – в прямий ефір знаної у Вінниці радіопрограми «Відверто», що займається висвітленням політичних, соціальних й культурно-мистецьких аспектів життя міста та країни. Тож на мене чекає цікавий діалог із Ольгою Семко – ведучою радіопрограми. Обговорювати будемо Закон «Про мови». Послухати нас і долучитися до розмови усі бажаючі можуть 16 червня (субота) о 16.00, на вінницькому радіо «Хвиля» (1377АМ).

Вікторія Гранецька: «В читанні шукаю різноманітності та екстриму»

Джерело: сайт «Буквоїд»

Мушу зізнатися, досі не вмію обирати книжок віртуально – за самими лише обкладинками, анотаціями, відгуками, рецензіями. Для того, аби «закохатися» в книжку, мені треба взяти її до рук, погортати, схопити очима кілька випадкових уривків. Давно помітила: кожна книга має свою особливу ауру, часом незалежну від автора, видавця чи тексту, її не відчуєш крізь інтернет, зате вона якимсь дивним чином передається на дотик.

«Коронація слова-2012»: як минула головна літературна подія року

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Дванадцята Церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» припала цьогоріч на 31 травня – останній, проте не надто сонячний день весни. Однак примхлива погода не затьмарила піднесеного настрою численних гостей церемонії, адже у виставковому центрі Acco International, де відбувалося літературне дійство, панувала, як завше, святкова, урочиста й хвилююча атмосфера.

Юрівка зустрічала книжки з короваєм та вишитими рушниками

«100 книжок для сільської бібліотеки»

Вже понад місяць у вінницькій Книгарні «Є» триває доброчинна акція «100 книжок для сільської бібліотеки», що має на меті поповнення фондів бібліотек-філій нашої області книжками сучасних авторів. За цей час, завдяки вінничанам та гостям міста, що долучилися до акції, було зібрано чимало цікавих і різноманітних книг. Тож 26 квітня ми урочисто відправили першу книжкову партію до бібліотеки села Юрівка, що на Козятинщині.

Соціальний проект «100 книжок для сільських бібліотек»

Фотозвіт

Ця симпатична книжкова шафа, яка знаходиться у вінницькій Книгарні «Є», вміщує кілька десятків цікавих та різноманітних книжок. Однак жодна з них не продається. Навпаки – усі книги принесені покупцями – відвідувачами крамниці. Адже у вінницькій книгарні «Є» продовжується збір книжок для доброчинної акції «100 книжок для сільських бібліотек», започаткованої київською письменницею Мілою Іванцовою. Приємно, що вінничани та гості міста не лишились байдужими до цього благодійного проекту й щодня поповнювали книжками спеціальну акційну коробку. Коли ж ця подарункова коробка вже не вміщала усіх зібраних книг, адміністрація Книгарні «Є» люб’язно виділила для акції окрему шафку.

Симфонія № 38

Уривок з другого літературного альманаху «Експрес «Молодість»-2011

Повз той будинок вона проходила щонайменше мільйон разів. Двічі на день. Протягом шести років, відколи, зглянувшись на її диплом про вищу освіту, місто начебто прийняло її. Пробігала вранці, гарячково спізнюючись на роботу, та умиротворено проповзала надвечір, коли тілом розливається спустошена втома, підсолоджена домішками полегшення – ще один безбарвний державно-службовий день лишився позаду...

Вінницька Книгарня «Є»: Благодійна акція зі збору книжок для сільських бібліотек триває!

Соціальний проект

Ініціатором акції стала відома київська письменниця й перекладач Міла Іванцова, яка під час знайомства з чернігівською письменницею Оленою Печорною дізналася, що та працює бібліотекарем у селищі Михайло-Коцюбинське, і сільській бібліотеці гостро не вистачає сучасної української літератури. Як і решта небайдужих бібліотекарів, Олена навіть купувала книжки за власні кошти, аби було що запропонувати читачам. За кілька тижнів у Києві було зібрано понад 300 книжок, які вирушили до бібліотеки на Чернігівщині.

У Вінниці буде презентовано одразу два альманахи «Експрес «Молодість»!

Запрошення на подію

Кабінет молодого автора Вінницької обласної організації НСПУ та літклуб «Інтермецо» запрошують на урочисту презентацію літературних альманахів «Експрес «Молодість» - 2010 та «Експрес «Молодість» - 2011, яка розпочнеться 29 березня о 17.00 в залі Краєзнавчого музею, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19 (3 поверх). У програмі заходу – прес-конференція та офіційне презентування альманахів, спілкування з представниками влади й мас-медіа, а також бліц-виступи авторів.

Вінницька презентація Міли Іванцової, або Як столичні «Ключі від ліфта» стали ключами до сільських бібліотек

Фото: Олександр Вешелені

Минулого вівторка вінницька Книгарня «Є» приймала довгоочікувану гостю – до нас завітала відома київська письменниця Міла Іванцова із презентацією свого нового роману «Ключі від ліфта», що вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». На книжкових полицях роман з’явився ще взимку, тож багато хто з шанувальників прози письменниці вже встиг познайомитися з омріяною новинкою. Я теж не стала винятком, і саме мені випала честь модерувати презентацію.