Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Закохане місто

Тижневик «Літературна Україна», № 39 (5468) від 11 жовтня 2012 року

…Кохання блукало містом. Перехожі сахалися — воно було брудним, обірваним, мало велетенські голодні запалені очиська і від нього тхнуло кількаденним перегаром та нечистотами. На вигляд йому здавалося добряче за п’ятдесят. Вбране було чомусь у жіночу зваляну шубу зі штучного «хутра» радянського зразка, ще й підперезане в поясі мотузкою як пророк. На ногах — старі розтоптані чоботи, так само поперев’язувані старими мотузками, аби не розлізлися остаточно. При собі мало картату базарну торбу, яка завжди немилосердно торохтіла, викликаючи у пристойних громадян головний біль, безсиле роздратування й праведну відразу.

Вінницька презентація нової книжки Дари Корній «Зворотний бік світла»

Медіа-партнер заходу: «Український тиждень»

Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха – світла безсмертна, Стриб – темний безсмертний. А от їхня дочка Мальва ще не визначилася. Більше того – дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До 17 років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки – чорні чи білі, безсмертна обирає сама.

Вікторія Гранецька: «Сенс в проживанні кожного дня на Землі як останнього»

Джерело: «ГУЧНІ ІМЕНА»

Вікторія Гранецька – письменниця, що прославилася після перемоги в «Коронації слова – 2011» у номінації «Романи» за містичний твір «Мантра-омана». Має польське і українське коріння. Багато читає. Творить своє майбутнє сама. Вдень – на роботі, вночі – працює над новим романом. Сьогодні «ГУЧНІ ІМЕНА» з авторкою розмовляють про страх, мораль, життя на потім та формулювання «щастя».

Вінницький притулок для собак потребує нашої допомоги!

Фото: Вікторія Гранецька

От уже 5 років у Вінниці працює притулок для бездомних собак, яким опікується доброчинна організація «Вінницький обласний благодійний фонд захисту тварин «Планета». Притулок знаходиться за адресою: Сабарівське шосе, 5. Розраховане це помешкання на 80 тварин, однак кількість безпритульних, покинутих песиків наразі перевищила дві сотні, і щодня люди привозять або ж підкидають під ворота притулку все більше тваринок…

Закон «Про мови»

Маю новину – цієї суботи, 16 червня, отримала запрошення на радіо «Хвиля» – в прямий ефір знаної у Вінниці радіопрограми «Відверто», що займається висвітленням політичних, соціальних й культурно-мистецьких аспектів життя міста та країни. Тож на мене чекає цікавий діалог із Ольгою Семко – ведучою радіопрограми. Обговорювати будемо Закон «Про мови». Послухати нас і долучитися до розмови усі бажаючі можуть 16 червня (субота) о 16.00, на вінницькому радіо «Хвиля» (1377АМ).

Вікторія Гранецька: «В читанні шукаю різноманітності та екстриму»

Джерело: сайт «Буквоїд»

Мушу зізнатися, досі не вмію обирати книжок віртуально – за самими лише обкладинками, анотаціями, відгуками, рецензіями. Для того, аби «закохатися» в книжку, мені треба взяти її до рук, погортати, схопити очима кілька випадкових уривків. Давно помітила: кожна книга має свою особливу ауру, часом незалежну від автора, видавця чи тексту, її не відчуєш крізь інтернет, зате вона якимсь дивним чином передається на дотик.

«Коронація слова-2012»: як минула головна літературна подія року

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Дванадцята Церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» припала цьогоріч на 31 травня – останній, проте не надто сонячний день весни. Однак примхлива погода не затьмарила піднесеного настрою численних гостей церемонії, адже у виставковому центрі Acco International, де відбувалося літературне дійство, панувала, як завше, святкова, урочиста й хвилююча атмосфера.

Юрівка зустрічала книжки з короваєм та вишитими рушниками

«100 книжок для сільської бібліотеки»

Вже понад місяць у вінницькій Книгарні «Є» триває доброчинна акція «100 книжок для сільської бібліотеки», що має на меті поповнення фондів бібліотек-філій нашої області книжками сучасних авторів. За цей час, завдяки вінничанам та гостям міста, що долучилися до акції, було зібрано чимало цікавих і різноманітних книг. Тож 26 квітня ми урочисто відправили першу книжкову партію до бібліотеки села Юрівка, що на Козятинщині.

Соціальний проект «100 книжок для сільських бібліотек»

Фотозвіт

Ця симпатична книжкова шафа, яка знаходиться у вінницькій Книгарні «Є», вміщує кілька десятків цікавих та різноманітних книжок. Однак жодна з них не продається. Навпаки – усі книги принесені покупцями – відвідувачами крамниці. Адже у вінницькій книгарні «Є» продовжується збір книжок для доброчинної акції «100 книжок для сільських бібліотек», започаткованої київською письменницею Мілою Іванцовою. Приємно, що вінничани та гості міста не лишились байдужими до цього благодійного проекту й щодня поповнювали книжками спеціальну акційну коробку. Коли ж ця подарункова коробка вже не вміщала усіх зібраних книг, адміністрація Книгарні «Є» люб’язно виділила для акції окрему шафку.

Симфонія № 38

Уривок з другого літературного альманаху «Експрес «Молодість»-2011

Повз той будинок вона проходила щонайменше мільйон разів. Двічі на день. Протягом шести років, відколи, зглянувшись на її диплом про вищу освіту, місто начебто прийняло її. Пробігала вранці, гарячково спізнюючись на роботу, та умиротворено проповзала надвечір, коли тілом розливається спустошена втома, підсолоджена домішками полегшення – ще один безбарвний державно-службовий день лишився позаду...