Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Найемоційніші книжки року …у рейтингу суб’єктивних читацьких відчуттів

Автор: Жанна Куява

Наприкінці року, як завше, підводимо підсумки. Хтось рахує заробітки, хтось коханців, а хтось, як от і більшість моїх знайомих читачів, книжки, які сподобалися або ні. Тільки якщо хтось пише про власні чи подекуди й об’єктивні судження щодо якості книжок, їх смислового наповнення, гостроти, напруги сюжету, чи важливого духовного послання, то для мене книжка – це передусім враження, емоції, які вона викликає. Тобто, читаючи ту чи ту книжкову новинку, я пропускаю її крізь серце, а вже по завершенні осмислюю і таки перекручую мозком. Тому наразі мені хочеться сказати саме про емоції, які особливою мірою викликали прочитані книжки.

Розмова про «Мантру-оману» в ефірі ТРК «Вінниччина»

Новорічні свята ще не настали, а я вже отримала дивовижний подарунок – запрошення до участі в ранковій програмі «Прокидаймося разом», що виходить в ефір на телеканалі «Вінниччина», який от уже 10 років тримає глядачів у курсі найцікавіших та найактуальніших подій з життя міста та області. В ефірі «Прокидаймося разом» я розповім про своє життя після «Коронації слова», поділюся враженнями, що лягли в основу написання мого дебютного роману, а також відкрию кілька таємниць стосовно творів, над якими працюю зараз. Як це відбуватиметься, дивіться у вівторок, 13 грудня о 7.00 та о 8.00 на ТРК «Вінниччина».

ТОП-10 українських книжок осені, які я прочитала із задоволенням

Текст: Вікторія Гранецька

Так уже склалося, що письменників часто питають, які книжки вони самі полюбляють читати. Я теж не стала винятком: чи не в кожному інтерв’ю маю втіху відповідати на це інтимне, я б сказала, запитання. Звісно, у кількох словах неможливо згадати всіх авторів, чиї твори припали до вподоби найбільше. Тож сьогодні я публікую на своєму сайті ТОП-10 українських книжок, які мені прочиталися й запам’яталися цієї осені. Публікую в довільному порядку, без жодних місць-номерів, тому що кожна з них для мене на першому місці. І по-доброму заздрю тим, хто читатиме їх уперше.

Чтиво для дівуль

Автор: Оксана Щур

На Заході зростає попит на чикліт - улюблений жанр молодих емансипованих жительок мегаполісів. В Україні теж пишуть «літературу ціпочок», щоправда, дещо специфічну.

Моя літературна зустріч з Одесою

Текст: Вікторія Гранецька

Нещодавно повернулася з Одеси, де в рамках науково-практичної конференції мала спільну з письменницею Євгенією Кононенко творчу зустріч зі студентами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського. Згодом – презентацію у затишній «Книгарні-Кав'ярні», що знаходиться в центрі міста, на Катерининській, 77. Про те, як минули ці заходи, дивіться у фотозвіті.

Євгенія Кононенко та Вікторія Гранецька на дебатах в Одесі

Продовжується спільний проект Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи». 10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзестенційний аспект (в контексті прав жінок)».

Письменники атакують ВНЗ!

Фото: TabloID

9 листопада — День української писемності та мови! Тому ярмарок «Книжковий світ», який проходитиме 10-13 листопада, допоможе вищим навчальним закладам відсвяткувати цей день. А з ким його святкувати, як не з літераторами? Тому письменницький десант у складі Братів Капранових, Ірен Роздобудько та Ігоря Жука, Максима Кідрука та Антона Санченка, Міли Іванцової, Вікторії Гранецької, Антоніни Спірідончевої та Леоніда Капелюшного висадяться у провідних київських ВНЗ. Приходьте на зустрічі самі і приводьте друзів.

П’ять книжок тижня

За версією сайту «Буквоїд»

Лаври Стівена Кінга не дають спокою багатьом українським авторам, які працюють у жанрі фантастики, містики чи хорору. Утім, не кожен вітчизняний письменник удостоюється публічного порівняння із успішним американським колегою. Цьогоріч такої честі удостоїлася переможниця літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька.

Один день у Тернополі

Фото: Наталя Зелінка

6 жовтня, у четвер, як і планувалося, я зі своєю книжкою побувала в Тернополі. Зізнаюсь, давно мріяла відвідати це дивовижне місто, тому й чекала від поїздки незабутніх вражень. Так і сталося – один день у Тернополі перевершив усі мої сподівання!