Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Мої враження від львівського «Форуму видавців»

Фоторепортаж з місця події

Слід відзначити, на Форум я вибиралася наче на війну – взяла з собою сестричку і дві валізи… з найнеобхіднішими речами. Чого в них тільки не виявилось: вечірні сукні (жодну так і довелося приміряти), черевички на підборах (в кінці дня я їх уже ненавиділа), праска, фен (а раптом там не буде?), книжки (наче на Форумі їх бракуватиме) та ще силу-силенну різних і вкрай необхідних речей. Як виявилось, з собою треба було мати лише перепустку (на ній гордо вказується «Автор»), гарний настрій та чітке уявлення, про що моя перша книжка (бо можуть знову спитати).

18 Міжнародний «Форум видавців» у Львові чекає гостей!

Програма літературних заходів

З 14 по 18 вересня у Львові відбудеться найвизначніша літературна подія року – 18 Міжнародний «Форум видавців». На ці п’ять днів заплановано понад 600 презентацій, автограф-сесій, прес-конференцій, читань, авторських зустрічей та інших культурно-мистецьких заходів за участю 250 письменників із 26 країн світу. Запрошую всіх бажаючих до особистого спілкування зі мною та знайомства з моєю дебютною книжкою «Мантра-омана».

У Києві презентовано перші книжки «Коронації слова-2011»

Текст: Вікторія Гранецька

Хочу поділитися гарною новиною – минулої середи я вперше взяла до рук свою книжку! Сталося це за кілька хвилин до прес-конференціїв київському «Укрінформі», куди її (щойно з типографії) привезла пані Світлана Скляр – головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». Окрім «Мантри-омани», цього дня презентувалася перша книга «Макар» із нової трилогії Люко Дашвар під назвою«Биті Є», «Три таємниці Великого озера» Наталі Тисовської, а також дебютний роман «Urban strike» від дипломанта цьогорічної «Коронації слова»− молодого письменника Антона Кушніра.

Найзаможніші письменники сьогодення

Джерело: журнал Forbes

. Завжди, скільки себе пам’ятаю, захоплювалась історіями успіху видатних людей. Особливо, якщо йшлося про літературу. По-перше, це неабияк надихає на власні досягнення. А по-друге, якщо комусь вдалося зробити неможливе, отже, можливо все. До вашої уваги – рейтинг найзаможніших письменників світу за версією авторитетного видання Forbes. Мене там немає. Поки що.

Вікторія Гранецька: «Ані критики, ані образ я не боюся»

Текст: Ірина Новоставська

Лауреатка І премії «Коронації слова – 2011» у номінації «Романи», чарівна вінничанка, жінка, що змінювала роботу, мов рукавички, Вікторія Гранецька розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про майбутній польський роман, застереження до читання «Мантра-Омана», чому авторка мріє про персонального стиліста та не загадує на майбутнє.

Виктория Гранецкая: «Хочу, чтобы мой роман экранизировал Стивен Спилберг»

Чат на сайті "Главред"

>На сайте «Главред» состоялся чат с лауреатом І премии «Коронации слова 2011» в номинации «Романы» за произведение «Мантра-омана» Викторией Гранецкой. Общаясь с читателями, писательница рассказала, почему она не будет участвовать в «Коронации слова» в других номинациях, кому не следует читать ее роман-победителя, и объяснила, что такое мантра-омана. Кроме того, она заверила, что будет писать, даже если ее не будут печатать, и не будет считать это неудачей.

Життя після «Коронації слова»: мрії збуваються

Текст: Вікторія Гранецька

Саме так, мрії збуваються, тому що участь у цьому літературному конкурсі чітко розділила моє життя на «до» і «після».