Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Презентація «коронованих» книжок у Тернополі!

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» спільно з літературним конкурсом «Коронація слова» запрошують тернополян та гостей міста на авторську зустріч із письменницями Вікторією Горбуновою (Житомир) та Вікторією Гранецькою (Вінниця), що презентуватимуть свої нові книжки.

Як минула моя вінницька презентація

Фото: Ірина Гаджикурбанова

Минулої суботи у вінницькій книгарні «Є» відбулася презентація мого дебютного роману «Мантра-омана». Я з нетерпінням чекала цього дня і, звісно, трошки хвилювалася, оскільки Вінниця – моє рідне місто, тож для мене надзвичайно важливим було те, як воно сприйме мій літературний дебют. Однак усі побоювання виявилися даремними: незважаючи на відкриття Джазового фестивалю, що відбувався того ж таки дня, людей на презентацію зібралося чималенько, майже кожен тримав у руках мою книжку (дехто вже почав читати), а саме знайомство й спілкування минуло весело, невимушено і цікаво.

Презентація роману «Мантра-омана» у вінницькій книгарні «Є»

Запрошую всіх бажаючих на презентацію моєї першої книжки! Захід відбудеться 24 вересня о 15.00 у вінницькій книгарні «Є», що знаходиться за адресою: просп. 50-річчя Перемоги, 26. Модератор – Олександр Вешелені. Вхід вільний.

Мої враження від львівського «Форуму видавців»

Фоторепортаж з місця події

Слід відзначити, на Форум я вибиралася наче на війну – взяла з собою сестричку і дві валізи… з найнеобхіднішими речами. Чого в них тільки не виявилось: вечірні сукні (жодну так і довелося приміряти), черевички на підборах (в кінці дня я їх уже ненавиділа), праска, фен (а раптом там не буде?), книжки (наче на Форумі їх бракуватиме) та ще силу-силенну різних і вкрай необхідних речей. Як виявилось, з собою треба було мати лише перепустку (на ній гордо вказується «Автор»), гарний настрій та чітке уявлення, про що моя перша книжка (бо можуть знову спитати).

18 Міжнародний «Форум видавців» у Львові чекає гостей!

Програма літературних заходів

З 14 по 18 вересня у Львові відбудеться найвизначніша літературна подія року – 18 Міжнародний «Форум видавців». На ці п’ять днів заплановано понад 600 презентацій, автограф-сесій, прес-конференцій, читань, авторських зустрічей та інших культурно-мистецьких заходів за участю 250 письменників із 26 країн світу. Запрошую всіх бажаючих до особистого спілкування зі мною та знайомства з моєю дебютною книжкою «Мантра-омана».

У Києві презентовано перші книжки «Коронації слова-2011»

Текст: Вікторія Гранецька

Хочу поділитися гарною новиною – минулої середи я вперше взяла до рук свою книжку! Сталося це за кілька хвилин до прес-конференціїв київському «Укрінформі», куди її (щойно з типографії) привезла пані Світлана Скляр – головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». Окрім «Мантри-омани», цього дня презентувалася перша книга «Макар» із нової трилогії Люко Дашвар під назвою«Биті Є», «Три таємниці Великого озера» Наталі Тисовської, а також дебютний роман «Urban strike» від дипломанта цьогорічної «Коронації слова»− молодого письменника Антона Кушніра.

Найзаможніші письменники сьогодення

Джерело: журнал Forbes

. Завжди, скільки себе пам’ятаю, захоплювалась історіями успіху видатних людей. Особливо, якщо йшлося про літературу. По-перше, це неабияк надихає на власні досягнення. А по-друге, якщо комусь вдалося зробити неможливе, отже, можливо все. До вашої уваги – рейтинг найзаможніших письменників світу за версією авторитетного видання Forbes. Мене там немає. Поки що.

Вікторія Гранецька: «Ані критики, ані образ я не боюся»

Текст: Ірина Новоставська

Лауреатка І премії «Коронації слова – 2011» у номінації «Романи», чарівна вінничанка, жінка, що змінювала роботу, мов рукавички, Вікторія Гранецька розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про майбутній польський роман, застереження до читання «Мантра-Омана», чому авторка мріє про персонального стиліста та не загадує на майбутнє.

Виктория Гранецкая: «Хочу, чтобы мой роман экранизировал Стивен Спилберг»

Чат на сайті "Главред"

>На сайте «Главред» состоялся чат с лауреатом І премии «Коронации слова 2011» в номинации «Романы» за произведение «Мантра-омана» Викторией Гранецкой. Общаясь с читателями, писательница рассказала, почему она не будет участвовать в «Коронации слова» в других номинациях, кому не следует читать ее роман-победителя, и объяснила, что такое мантра-омана. Кроме того, она заверила, что будет писать, даже если ее не будут печатать, и не будет считать это неудачей.

Життя після «Коронації слова»: мрії збуваються

Текст: Вікторія Гранецька

Саме так, мрії збуваються, тому що участь у цьому літературному конкурсі чітко розділила моє життя на «до» і «після».