Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Стартував літературний конкурс, присвячений творчості Едгара Аллана По

Анонс

Друзі, з приємністю анонсую, що 25 грудня 2017 року розпочався прийом детективно-макабричних оповідань на новий конкурс від літературно-художнього інтернет-журналу «Стос». Цього разу конкурс присвячений творчості Едгара Аллана По, тож якщо бажаєте спробувати власні сили у готичній прозі, пишіть і надсилайте! А я – у складі журі – із задоволенням читатиму вас :)

Фотозвіт із поетичної презентації у Вінниці

Автор фото: Влад Сорд

Фотозвіт із презентації «Спротиву речей» у вінницькій книгарні «Є» (котрій щиро дякую за теплий прийом і принагідно вітаю з річницею!). Було камерно, інтимно й поетично – завдяки чудовій модерації любої Марини Однорог) Це надзвичайно радісно – бачити і відчувати, як «романні» читачі цікавляться поезією, як мої вірші звучать їхніми голосами – сподіваюся, «Спротив речей» сприйматиметься легко й захопливо в індивідуальному прочитанні кожного. Дякую усім, хто розділив цей вечір зі мною, ви – найкращі!

Буктрейлер до поетичної збірки «Спротив речей»

«Спротив речей» Вікторії Гранецької: 20 грудня у Вінниці презентують нову книгу місцевої письменниці

Анонс на подію

Вінничанку Вікторію Гранецьку переважно знають як письменницю, але два роки тому вона почала писати поезію і результатом такого захоплення стала дебютна поетична книга «Спротив речей».

«Спротив речей»: дебютна поетична книга Вікторії Гранецької

Друзі, ділюся фантастично приємною новиною – наприкінці листопада виходить друком моя дебютна поетична збірка! Це надзвичайно важлива книга для мене, як і люди, завдяки яким вона стала можливою.

Презентація книги «Дім, у котрому заблукав час» у Києві

Горор-презентація книги «Дотик зачаєного жаху»

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Гелловіна презентацію збірки моторошних оповідань, що відбудеться 30 жовтня у Вінниці за участі авторів книги.

Дім, у котрому заблукав час: фотозвіт із вінницьких презентацій

Фото: Влад Сорд

Буктрейлер до роману «Дім, у котрому заблукав час»

Світ, де час не має значення. Чому варто прочитати антиутопію «Дім, у котрому заблукав час» просто зараз

Джерело: Вінницький тижневик RIA від 18.10.2017

Три творчі дівчини написали драматичний роман антиутопію – «Дім, у котрому заблукав час». У книзі йдеться про час як метафору, адже насправді часу не існує, є лише прилади його вимірювання, які для зручності вигадали люди. Журналіст RIA поговорив з усіма авторками книжки та дізнався, про що цей роман.