Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Презентація поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей» у Києві

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля» запрошують на презентацію поетичної книжки Вікторії Гранецької «Спротив речей», що відбудеться 20 січня у київській книгарні «Є» за адресою вул. Велика Васильківська, 63-А. Початок о 17.00. Модераторка – Леся Мудрак.

Музика та поезія у кав'ярні LOFT: фотозвіт

Фото: Наталя Базилева

11 січня у затишній кав'ярні LOFT відбулася неймовірна музично-поетична вечірка за участю музикантів Євгена Попеля, Дмитра Пауткіна та поетів Віктора Крупки, Тіни Гальянової, Юлії Броварної, Андрія Стєбєлєва, Влада Сорда, Вікторії Гранецької, Юлії Григорук, Світлани Шарчук. Експромтом до них долучилися не менш яскраві й харизматичні автори Руслана Мельничук, Дмитро Луняка та Андрій Штомпель. Поетичні читання, кава, музика та ексклюзивні солодощі від ТМ «Sweet paradise» авторства Наталі Токар створили незабутню атмосферу цього вечора. Далі буде)))

Поетична вечірка у кав'ярні LOFT

Анонс на подію

Шановні вінничани та гості міста! Полюбляєте смачну каву з вишуканими десертами, душевну музику та атмосферну поезію сучасних авторів? Тоді запрошуємо Вас 11 січня на музично-поетичну вечірку до затишної кав'ярні LOFT, що за адресою вул. Театральна, 7.

Стартував літературний конкурс, присвячений творчості Едгара Аллана По

Анонс

Друзі, з приємністю анонсую, що 25 грудня 2017 року розпочався прийом детективно-макабричних оповідань на новий конкурс від літературно-художнього інтернет-журналу «Стос». Цього разу конкурс присвячений творчості Едгара Аллана По, тож якщо бажаєте спробувати власні сили у готичній прозі, пишіть і надсилайте! А я – у складі журі – із задоволенням читатиму вас :)

Фотозвіт із поетичної презентації у Вінниці

Автор фото: Влад Сорд

Фотозвіт із презентації «Спротиву речей» у вінницькій книгарні «Є» (котрій щиро дякую за теплий прийом і принагідно вітаю з річницею!). Було камерно, інтимно й поетично – завдяки чудовій модерації любої Марини Однорог) Це надзвичайно радісно – бачити і відчувати, як «романні» читачі цікавляться поезією, як мої вірші звучать їхніми голосами – сподіваюся, «Спротив речей» сприйматиметься легко й захопливо в індивідуальному прочитанні кожного. Дякую усім, хто розділив цей вечір зі мною, ви – найкращі!

Буктрейлер до поетичної збірки «Спротив речей»

«Спротив речей» Вікторії Гранецької: 20 грудня у Вінниці презентують нову книгу місцевої письменниці

Анонс на подію

Вінничанку Вікторію Гранецьку переважно знають як письменницю, але два роки тому вона почала писати поезію і результатом такого захоплення стала дебютна поетична книга «Спротив речей».

«Спротив речей»: дебютна поетична книга Вікторії Гранецької

Друзі, ділюся фантастично приємною новиною – наприкінці листопада виходить друком моя дебютна поетична збірка! Це надзвичайно важлива книга для мене, як і люди, завдяки яким вона стала можливою.

Презентація книги «Дім, у котрому заблукав час» у Києві

Горор-презентація книги «Дотик зачаєного жаху»

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Гелловіна презентацію збірки моторошних оповідань, що відбудеться 30 жовтня у Вінниці за участі авторів книги.