Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

«Дім, у котрому заблукав час»: презентаційна вечірка у Вінниці

Запрошення на подію

Дорогі вінничани та гості міста! 21 жовтня (вже цієї суботи!) Вінниця перетвориться на «Дім, у котрому заблукав час», адже саме цього дня в нашому місті нарешті презентується ця містична книга за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

«Дім, у котрому заблукав час»: автограф-сесія у Книгарні «Тут»

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Невеличкий фотозвіт з автограф-сесії у Книгарні «Тут». Попри обставини (перенесення презентацій у зв'язку з подіями неподалік Калинівки) ми таки зібралися і поговорили про «Дім, у котрому заблукав час», зустріч вийшла теплою й невимушеною завдяки віртуозній модерації літературознавця Віктора Крупки. За гостинний прийом дякую Наталі Ковальчук, за чудові фото – Чарівним Блохам Св. Антонія. І, звісно, спасибі всім, хто цього вечора був з нами. Ви – неймовірні!

Вінницькі презентації книги «Дім, у котрому заблукав час»

Дорогі вінничани та гості міста! З приємністю запрошуємо вас на презентації нового роману «Дім, у котрому заблукав час», які відбудуться 28 вересня (четвер) у Вінниці за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог. Перша презентація розпочнеться о 16:00 у Центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4). Наступна зустріч із читачами – у Книгарні «ТУТ», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 19:00. Тож обирайте зручне місце та час і приходьте поспілкуватись про книгу. На вас очікують приємні сюрпризи від авторок!

Фотозвіт із Форуму видавців-2017

Фото: Elen Gredil

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІV Форумі видавців у Львові

Анонс

Любі друзі-книгомани, до Форуму видавців зосталося зовсім небагато часу! Цей Форум буде особливим для мене, адже презентуватиму новий роман «Дім, у котрому заблукав час» у співавторстві з чудовими Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тож із приємністю викладаю графік моїх форумних заходів і з нетерпінням чекаю зустрічей у Львові:

Уривок із роману «Дім, у котрому заблукав час»

...Вночі йому знову снилися жахіття. Марилося, ніби він зробився дрібною піщинкою й потрапив досередини велетенського годинника — поміж ґвинтів, коліщат, пружин, балансирів зі старої потемнілої міді. Годинниковий механізм рухався, він збирався розчавити піщинку, стерти її на порох, аби не заважала рахувати час. Піщинка ж перестрибувала з однієї шестерінки на іншу, намагалась утримати рівновагу на краєчку як цирковий канатоходець, переховувалася, втікала. Та з годинникової пастки вибратися було ніяк. Попалася. Міцно затиснувши її між зубцями двох зустрічних коліщат, механізм зупинився і з тяжким скреготом та натужним зітханням завмер. Тоді піщинка прокинулася.

«Дім, у котрому заблукав час» – нова книга до Форуму видавців-2017

Друзі, а от і новий роман до Форуму видавців-2017! «Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу…

Літературне об’єднання ЛОВ у «Радіотеатрі»

Аудіозапис

…Так уже повелося, що творчі люди, як зрештою й усі інші, завжди шукають тих, хто б розділяв їхні погляди, переконання. Знайшовши своїх однодумців, об’єднуються. Ось тоді виникають різні мистецькі групи, товариства. Часто за схожістю смаків, стилю й інших літературних особливостей гуртуються письменники. Таких творчих спілок можна згадати чимало, проте особливо цікавими для вінничан є, звісно, місцеві. Не так давно – лише рік – проте доволі успішно в нашому місті функціонує літературне об’єднання ЛОВ – Любительки Оповідань Вінниці, яке згуртувало довкола себе талановитих авторок міста і області. Більшість із них знані не лише у краю, але й в усій Україні письменниці. Зазвичай їхні імена пов’язують з поезією чи, навпаки, з великими прозовими полотнами – повістями, романами. У ЛОВі ж кожна з мисткинь продемонструвала себе в ролі авторки коротких прозових творів. Тож наразі в авторській програмі Валентини Гальянової «Радіотеатр» пропонуємо послухати оповідання від двох учасниць об’єднання – «Вуличні люди» Вікторії Гранецької та «Трамвай до щастя» Валентини Сторожук.

Улюблені книги Вікторії Гранецької

Джерело: інтернет-портал «Читай.ua»

Писати Вікторія Гранецька почала ще в школі, однак ім’я цієї вінницької письменниці стало відомим широкій читацькій публіці у 2011 р., коли її дебютний роман і magnum opus «Мантра-омана» отримав першу премію престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Книга заслужила схвальні відгуки як критиків, так і читачів, і дала зрозуміти, що за подальшою творчістю авторки варто уважно спостерігати. Наступні романи Гранецької, «ТІЛО™» та «Щасливий», виправдали ці сподівання і зробили її письменницький стиль виразнішим та впізнаванішим. Сьогодні Вікторія Гранецька не лише пише власну прозу (зокрема, її оповідання можна прочитати у збірках «Львів. Кава. Любов» та «Львів. Смаколики. Різдво»), а і редагує та рецензує твори інших письменників, а також говорить з нами про свої улюблені книги.

Презентація книги Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Сєвєродонецьку

Анонс на подію

Сєвєродонецький кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», «Видавництво Сергія Пантюка» та 93 окрема гвардійська механізована Харківська бригада запрошують на презентацію поетичної книги воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», що відбудеться 29 квітня у приміщенні медіа-центру за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54.