Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Дім, у котрому заблукав час: фотозвіт із вінницьких презентацій

Фото: Влад Сорд

Буктрейлер до роману «Дім, у котрому заблукав час»

Світ, де час не має значення. Чому варто прочитати антиутопію «Дім, у котрому заблукав час» просто зараз

Джерело: Вінницький тижневик RIA від 18.10.2017

Три творчі дівчини написали драматичний роман антиутопію – «Дім, у котрому заблукав час». У книзі йдеться про час як метафору, адже насправді часу не існує, є лише прилади його вимірювання, які для зручності вигадали люди. Журналіст RIA поговорив з усіма авторками книжки та дізнався, про що цей роман.

«Дім, у котрому заблукав час»: презентаційна вечірка у Вінниці

Запрошення на подію

Дорогі вінничани та гості міста! 21 жовтня (вже цієї суботи!) Вінниця перетвориться на «Дім, у котрому заблукав час», адже саме цього дня в нашому місті нарешті презентується ця містична книга за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог.

«Дім, у котрому заблукав час»: автограф-сесія у Книгарні «Тут»

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Невеличкий фотозвіт з автограф-сесії у Книгарні «Тут». Попри обставини (перенесення презентацій у зв'язку з подіями неподалік Калинівки) ми таки зібралися і поговорили про «Дім, у котрому заблукав час», зустріч вийшла теплою й невимушеною завдяки віртуозній модерації літературознавця Віктора Крупки. За гостинний прийом дякую Наталі Ковальчук, за чудові фото – Чарівним Блохам Св. Антонія. І, звісно, спасибі всім, хто цього вечора був з нами. Ви – неймовірні!

Вінницькі презентації книги «Дім, у котрому заблукав час»

Дорогі вінничани та гості міста! З приємністю запрошуємо вас на презентації нового роману «Дім, у котрому заблукав час», які відбудуться 28 вересня (четвер) у Вінниці за участі усіх трьох авторок – Вікторії Гранецької, Анастасії Нікуліної та Марини Однорог. Перша презентація розпочнеться о 16:00 у Центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4). Наступна зустріч із читачами – у Книгарні «ТУТ», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 19:00. Тож обирайте зручне місце та час і приходьте поспілкуватись про книгу. На вас очікують приємні сюрпризи від авторок!

Фотозвіт із Форуму видавців-2017

Фото: Elen Gredil

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІV Форумі видавців у Львові

Анонс

Любі друзі-книгомани, до Форуму видавців зосталося зовсім небагато часу! Цей Форум буде особливим для мене, адже презентуватиму новий роман «Дім, у котрому заблукав час» у співавторстві з чудовими Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тож із приємністю викладаю графік моїх форумних заходів і з нетерпінням чекаю зустрічей у Львові:

Уривок із роману «Дім, у котрому заблукав час»

...Вночі йому знову снилися жахіття. Марилося, ніби він зробився дрібною піщинкою й потрапив досередини велетенського годинника — поміж ґвинтів, коліщат, пружин, балансирів зі старої потемнілої міді. Годинниковий механізм рухався, він збирався розчавити піщинку, стерти її на порох, аби не заважала рахувати час. Піщинка ж перестрибувала з однієї шестерінки на іншу, намагалась утримати рівновагу на краєчку як цирковий канатоходець, переховувалася, втікала. Та з годинникової пастки вибратися було ніяк. Попалася. Міцно затиснувши її між зубцями двох зустрічних коліщат, механізм зупинився і з тяжким скреготом та натужним зітханням завмер. Тоді піщинка прокинулася.

«Дім, у котрому заблукав час» – нова книга до Форуму видавців-2017

Друзі, а от і новий роман до Форуму видавців-2017! «Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу…