Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Вінницька презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», яка відбудеться 24 вересня. Початок о 18.00. Захід проходитиме у форматі відкритого спілкування автора з читачами. Модератор – Тіна Гальянова. Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 89, книгарня «Є». Вхід вільний.

Фотозвіт із «Форуму видавців – 2015»

Фото: мережа Facebook)

Вікторія Гранецька: розклад заходів на ХХІІ Форумі видавців

Анонс

Топ-10 найочікуваніших книг до Форуму Видавців 2015

Автор: Максим Сущук

Роман «Щасливий» виходить друком до ХХІІ Форуму видавців у Львові

Прес-реліз)

Отож, друзі, майже офіційний прес-реліз: мій «Щасливий» роман, нагороджений спецвідзнакою цьогорічної «Гранд Коронації слова», виходить друком у київському видавництві «Нора-Друк». Шукайте нас (авторку та книжку)) на Форумі видавців у Львові – 11, 12 та 13 вересня за адресою: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17), стенд № 108 та № 108(1). І, звісно, періодично зазирайте до стенду «Коронації слова» (№ 126) і приходьте на презентацію «Щасливого» у «Книжковий дворик» (вул. Винниченка, 4), яка відбудеться 11 вересня о 14:00 (тут якийсь «щасливчик» зможе отримати від мене цю книгу у подарунок*). Також чекатиму на Вас у «Копальні кави» (пл. Ринок, 10) для приємної розмови разом з Ірен Роздобудько та Анною Тарнавою (детальний розклад форумних подій – трохи згодом))

Фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2015»

Фото: колективна творчість учасників))

Друзі, до вашої уваги невеличкий фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського фестивалю поезії на Поділлі «Підкова Пегаса-2015», що промайнув у Вінниці 18-19 липня. Щиро тішуся, що була серед учасників цього поетичного вікенду. Програма виявилась надзвичайно цікавою та насиченою: відвідали Черленківський замок та Маріїн парк у с. Селищі, оглянули у Гнівані відреставрований костел Святого Йосипа, побували на могилі композитора Петра Ніщинського у Ворошилівці, побачили батьківську хату митця «Розстріляного Відродження» Володимира Свідзинського у Маянові, раритетну дерев’яну дзвіницю у старообрядницькому селищі Борсків (тут зустріли й колоритного поета-американця, який перебрався жити до України)) і влаштували пікнік із читаннями віршів на кам`янистому березі Південного Бугу під Тивровом. Дякую організаторам фестивалю за диплом лауреата, нові «поетичні» знайомства та незабутньо проведений день!)

«Щасливий»: новий роман Вікторії Гранецької

Друзі, маю чудову новину – привезла із «Гранд Коронації слова-2015» спеціальну відзнаку за рукопис свого нового роману під назвою «Щасливий»! Почуваюся – відповідно до назви нового роману! Цей твір став направду особливим для мене, адже в ньому описую реальну історію з життя, яка сталася у моїй рідній Вінниці. У центрі оповіді – непроста історія любові української дівчини та азербайджанського хлопця-мусульманина. Що з ними сталося? От недаремно кажуть: часом реальне життя творить такі сюжети, котрих зумисне й не придумаєш, бо правда почасти неймовірніша за будь-яку вигадку… Тож очікуйте на мій «Щасливий» роман уже в середині вересня на Форумі видавців у Львові! А наразі до вашої уваги – відгуки про майбутню книгу від найперших читачів:

Intermezzo Short Story Festival: фотозвіт з місця подій

Фото: Олександр Лапін, Олена Павлова, Олена Бурдейна, Ірина Гаджикурбанова та інші)

Минулі вихідні у Вінниці були напрочуд яскравими та насиченими, адже у місті тривав Перший Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo», присвячений постаті Михайла Коцюбинського. Пропоную невеличкий фотозвіт із фестивальних подій, де мене упіймали камери фотографів)

Програма Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo»

Анонс на подію

Проект "Воскресіння Розстріляного Відродження": Корабель Юрія Яновського

Автор тексту: Вікторія Гранецька

30-ті роки ХХ століття стали однією з найтрагічніших сторінок історії української літератури. Ціла когорта талановитих, рішучих, завзятих і сильних духом українських митців була знищена владою, кинута за грати, морально зламана... Сайт "Сегодня.ua" в рамках проекту "Воскресіння Розстріляного Відродження" публікує оповідання і есе сучасних українських авторів про письменників страченого покоління. У кожній із цих історій розкрита трагедія і моральна сила митця, який поклав життя заради духовності, честі, справедливості і майбутнього своєї країни. Серед представників "Розстріляного Відродження", про життя і останні хвилини яких зможуть дізнатися наші читачі, – Михайло Яловий, Микола Куліш, Валер’ян Поліщук, Гордій Брасюк, Юрій Яновський…