Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Літературне об’єднання ЛОВ у «Радіотеатрі»

Аудіозапис

…Так уже повелося, що творчі люди, як зрештою й усі інші, завжди шукають тих, хто б розділяв їхні погляди, переконання. Знайшовши своїх однодумців, об’єднуються. Ось тоді виникають різні мистецькі групи, товариства. Часто за схожістю смаків, стилю й інших літературних особливостей гуртуються письменники. Таких творчих спілок можна згадати чимало, проте особливо цікавими для вінничан є, звісно, місцеві. Не так давно – лише рік – проте доволі успішно в нашому місті функціонує літературне об’єднання ЛОВ – Любительки Оповідань Вінниці, яке згуртувало довкола себе талановитих авторок міста і області. Більшість із них знані не лише у краю, але й в усій Україні письменниці. Зазвичай їхні імена пов’язують з поезією чи, навпаки, з великими прозовими полотнами – повістями, романами. У ЛОВі ж кожна з мисткинь продемонструвала себе в ролі авторки коротких прозових творів. Тож наразі в авторській програмі Валентини Гальянової «Радіотеатр» пропонуємо послухати оповідання від двох учасниць об’єднання – «Вуличні люди» Вікторії Гранецької та «Трамвай до щастя» Валентини Сторожук.

Улюблені книги Вікторії Гранецької

Джерело: інтернет-портал «Читай.ua»

Писати Вікторія Гранецька почала ще в школі, однак ім’я цієї вінницької письменниці стало відомим широкій читацькій публіці у 2011 р., коли її дебютний роман і magnum opus «Мантра-омана» отримав першу премію престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Книга заслужила схвальні відгуки як критиків, так і читачів, і дала зрозуміти, що за подальшою творчістю авторки варто уважно спостерігати. Наступні романи Гранецької, «ТІЛО™» та «Щасливий», виправдали ці сподівання і зробили її письменницький стиль виразнішим та впізнаванішим. Сьогодні Вікторія Гранецька не лише пише власну прозу (зокрема, її оповідання можна прочитати у збірках «Львів. Кава. Любов» та «Львів. Смаколики. Різдво»), а і редагує та рецензує твори інших письменників, а також говорить з нами про свої улюблені книги.

Презентація книги Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Сєвєродонецьку

Анонс на подію

Сєвєродонецький кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», «Видавництво Сергія Пантюка» та 93 окрема гвардійська механізована Харківська бригада запрошують на презентацію поетичної книги воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», що відбудеться 29 квітня у приміщенні медіа-центру за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54.

Зустріч з письменницею Вікторією Гранецькою у бібліотеці ім. І. Бевза

Анонс на подію

Поетичний салон TRAmART

Автор: Центральна міська бібліотека імені Бевза м. Вінниці

Презентація книги віршів про війну

Анонс на подію

6 романів сучасних письменників із Вінниці, які отримали визнання

Джерело: Бізнес-портал Vinbazar

Сьогодні в Україні спостерігається значне зростання зацікавленості до якісних книжок та вітчизняних авторів. Редакція сайту Vinbazar.com зібрала для своїх читачів твори сучасних письменників із Вінниці, які вже встигли завоювати свою аудиторію. Пропонуємо вам підбірку художніх творів авторів з Вінниці, які вже отримали визнання в Україні.

Вікторія Гранецька: «Щастя саме обирає людину, місце і час»

Джерело: Портал «Народ.ua»

Вікторія Гранецька – героїня Щастя на НародUA. "Іноді треба щось віддати, аби отримати своє щастя навзамін. І тоді все складеться, як було задумано в небесній канцелярії", – розповідає вона.

Що читати в холодну пору, якщо ти не любиш «теплі» історії

Джерело: Сайт міста Кам'янця-Подільського

В інтернеті є досить багато книг, рекомендованих для осені й зими, які радять смакувати з гарячим какао, закутавшись у теплий плед. А що читати, якщо до тепло-шоколадно-кавових історій не лежить душа? Команда сайту «3849.com.ua» рекомендує добірку українських та перекладних книг, які зовсім не зігрівають, але мають чудовий «холодний» настрій.

Презентація поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у Вінниці

Анонс на подію

Дорогі вінничани та гості міста! Запрошуємо вас на презентацію поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», яка відбудеться 22 листопада (вівторок) у Книгарні «Тут», що за адресою вул. 600-річчя, 17, ТРЦ Мегамолл, 2-й ярус. Початок о 18:30. Також запрошуємо сьогодні, 21 листопада, о 16:10 до перегляду програми Ольги Камінської «Новий день» на телеканалі ВДТ, гостем якої буде Влад Сорд.