Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Презентація поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я» у рамках Патріотичного Літературно-мистецького фестивалю «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація»

Анонс на подію

Книгарня «Є», Патріотичний Літературно-мистецький фестиваль «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація» та «Видавництво Сергія Пантюка» запрошують на презентацію дебютної поетичної збірки воїна Влада Сорда «Трансгрес(і)я», яка відбудеться 20 листопада за участю автора. Початок – о 13:00 у книгарні «Є» за адресою м. Харків, вул. Сумська, 3.

Дебютна збірка віршів воїна Влада Сорда вийшла друком!

Прес-реліз)

Влад «Змій» Сорд — український «вікінг», активний учасник Революції Гідності, який добровольцем вирушив на Схід захищати нашу країну з перших днів війни. Він носить довге волосся і має «зіпсовану» репутацію, приховує свій справжній вік, але не приховує переконань — Україна понад усе. І він напрочуд обдарований поет, що вільно пише українською, англійською та російською — мовою війни. Відтак його поезія — це голос війни від першої особи, почасти це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. Тут немає штучного конструювання метафор заради метафор, тож годі сподіватися, що ці вірші «впишуться» у теперішні поетичні тренди, — пристрасні, живі і страшні, вони є самовидцями цієї неоголошеної й незавершеної війни, котра мусить бути прожитою, проговореною і почутою, щоб «ніколи знову».

Вихід із Львівського жіночого літературного клубу

Офіційна заява

Шановні читачі! Повідомляємо, що Галина Вдовиченко, Вікторія Гранецька, Наталія Гурницька та Леся Олендій від 14 жовтня 2016 року не перебувають у ГО Львівський жіночий літературний клуб. З морально-етичних міркувань ми не розголошуватимемо причину нашого виходу з цієї організації.

Гелловін у Вінниці: презентація збірки «Ігри з темрявою» у книгарні «Є»

Анонс на подію

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос» та видавництво «Твердиня» запрошують на неймовірно стрррашну презентацію збірки горор-оповідань «Ігри з темрявою», що відбудеться 31 жовтня.

Володимир Вакуленко-К.: «Читання власних текстів українською — це вже патріотизм»

Фото зі сторінки Facebook

Останнім часом у нашому літературному середовищі нарешті відчутні суттєві зрушення — окрім вже звичних Форуму видавців у Львові та Книжкового Арсеналу в Києві, чи не кожне місто пропонує власну велику культурно-мистецьку подію, до якої неодмінно хочеться долучитися. Дізнавшись, що 19-20 листопада в Харкові вперше відбуватиметься Патріотичний Літературно-мистецький фестиваль «СЛОБОЖАНСЬКА РефорNація», приурочений до 3-ї річниці Революції Гідності, вирішила поспілкуватися з одним із його засновників — контрлітератором, поетом, перекладачем та громадським активістом Володимиром Вакуленко-К.

Збираємо кошти на видання книги вінницького бійця АТО

Благодійний проект

Шановні читачі! Прошу вашої уваги та підтримки! Знайомтесь, це Влад Сорд (Стафійчук) із позивним Змій – вінничанин, що пройшов Майдан і з перших днів війни добровольцем вирушив захищати нашу країну на Сході. Побував у найгарячіших точках Донбасу, став одним із реальних героїв книги Валерії Бурлакової «Життя Р.S.». А ще він – талановитий поет, який пише глибокі, пронизливі і дуже справжні вірші українською, англійською та російською мовами. Пише з дитинства, тож уже давно міг би мати власні видані книжки, натомість – зі зброєю в руках оберігає наш спокій…

Що читають вінничани – ТОП від обласної бібліотеки

Джерело: Вінницький інформаційний портал VежА

Жадан, Кідрук, Дашвар і Костенко – це найбільш популярні українські автори, книгам яких вінничани не дають довго застоятися на полицях обласної бібліотеки ім. Тімірязєва. Такою статистикою із журналістом VежА поділилася провідний спеціаліст відділу попереднього замовлення і видачі літератури обласної бібліотеки Людмила Введенська. Сьогодні, 30 вересня, у неї та колег професійне свято – Всеукраїнський День бібліотек.

Літературна агенція «Acris» візьметься за промоцію збірки оповідань від конкурсу «Зачаєний жах»

Чудова новина для авторів, які надіслали або тільки планують надіслати свої твори на літературний конкурс горор-оповідань «Зачаєний жах»! Організатор конкурсу літературно-художній часопис «Стос» та літагенція «Acris» вирішили об'єднати зусилля для пошуку та промоції авторів, що цьогоріч вправлятимуться у творенні «лавкрафтівських жахів». Тому до складу журі конкурсу (поряд із редактором Алісою Гаврильченко, письменниками Сашком Заварою та Вікторією Гранецькою, а також українськими перекладачами Г. Ф. Лавкрафта) увійде співзасновниця літературної агенції «Acris» Любов Кривуца, аби спільно провести відбір, редагування та укладання кращих оповідань у тематичну збірку. Також літагенція «Acris» займатиметься подальшим просуванням збірки та її авторів до видавця і широкого кола читачів.

25 письменників до 25-річчя Незалежності

Анонс

22 серпня о 18:30 в київський Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) Україна отримає подарунок до свого 25-річчя – книжку «Я like Україну!». До збірки увійшли твори 25-ти українських письменників, яких ви добре знаєте – Андрія Куркова, Юрка Винничука, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, Сашка Лірника, Любка Дереша, Володимира Лиса, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового та інших.

Журнал «Стос» оголосив ІІ конкурс горор-оповідань

Анонс

1 серпня 2016 року розпочався прийом робіт на ІІ конкурс горор-оповідань від літературно-художнього журналу Стос. Цього разу конкурс присвячений постаті Говарда Філіпса Лавкрафта і має назву «Зачаєний жах». Тож якщо ви працюєте в жанрі короткої прози, знаєтесь на творчості Лавкрафта і прагнете долучитись до розвитку українського горору, ласкаво просимо до участі! Із кращих конкурсних оповідань буде укладено збірку й запропоновано видавцям. Збірка «Ігри з темрявою», до котрої увійшли 15 оповідань з попереднього конкурсу, готується у видавництві ПВД Твердиня і буде презентована на цьогорічному Форумі видавців.