Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Запрошуємо на презентацію «Щасливого» у місті Рівне

Анонс на подію

31 жовтня, у суботу, о 13.00, у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбудеться зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року - Вікторією Гранецькою. За словами авторки, текст книги написало саме життя, котре на власний розсуд обрало героїв, скомпонувало сюжет й утілило його в реальних декораціях справжніх невигаданих міст двох країн, розділених кордонами і поєднаних у любові.

Кам`янець-Подільський: фотозвіт із презентації

Фото: Oleg Sinkov, Petro Ignatyev

Повернулася з Кам΄янця-Подільського із неймовірними враженнями від подорожі! Затишне старовинне місто, в якому відчувається романтичний дух минулих століть (шкода тільки, що було обмаль часу і не встигла усе роздивитися, відчути й зафотографувати, але то – чудовий привід повернутися)) Теплий гостинний прийом, за який щиро дякую представникам Творчого об'єднання «Phoenix», камерна Літературна зала з автентичними речами старих часів (чого варті лишень величні картини авторства невідомих художників, фортепіано та дзеркало з Палацу Потоцьких!), де так добре думати і говорити про книжки, творчість та натхнення… І, звісно, вдумливі, щирі й уважні читачі, за розмовою з котрими час летить швидко й непомітно. Щиро дякую кожному, хто був зі мною у дивовижному Кам΄янці-Подільському! Ви – найкращі!

«Щасливий» їде до Кам`янця-Подільського!)

Анонс на подію

20 жовтня (вівторок) із презентацією нового роману «Щасливий» у Кам'янець-Подільський завітає письменниця Вікторія Гранецька. Зустріч із авторкою Гранд-роману «Коронації слова» 2015 року відбудеться у Літературній залі Галереї мистецтв (2-й поверх) Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника о 17:30. Адреса Галереї мистецтв: вул. П'ятницька, 11 (Старе місто).

Фотозвіт із київських презентацій «Щасливого»

Фото: Альона Гринцевич, Ольга Юрченко та інші)

У суботу 10 жовтня відбулися презентації книги Вікторії Гранецької "Щасливий" в Ісламському культурному центрі міста Києва та в книгарні "Буква" (Хрещатик, 13). Як це було, дивіться у розгорнутому фотозвіті.

Презентація книги Вікторії Гранецької «Щасливий» в Ісламському культурному центрі (м.Київ)

Анонс на подію

10 жовтня (субота) в конференц-залі Ісламського культурного центру міста Києва відбудеться презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий», створеного на основі реальної історії української мусульманської родини. Захід відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Запрошуємо киян на презентацію «Щасливого»

Анонс на подію

Видавництво «НОРА-ДРУК» та українська національна книжкова мережа «Буква» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», що відбудеться 10 жовтня у м. Київ. Початок о 17:00.

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 2.

Фото: Олександр Мельник

Фотозвіт із вінницької презентації роману «Щасливий». Частина 1.

Фото: Чарівні Блохи Св. Антонія

Вінницька презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію нового роману Вікторії Гранецької «Щасливий», яка відбудеться 24 вересня. Початок о 18.00. Захід проходитиме у форматі відкритого спілкування автора з читачами. Модератор – Тіна Гальянова. Адреса: м. Вінниця, вул. Соборна, 89, книгарня «Є». Вхід вільний.

Фотозвіт із «Форуму видавців – 2015»

Фото: мережа Facebook)