Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2015»

Фото: колективна творчість учасників))

Друзі, до вашої уваги невеличкий фотозвіт із VІІІ Всеукраїнського фестивалю поезії на Поділлі «Підкова Пегаса-2015», що промайнув у Вінниці 18-19 липня. Щиро тішуся, що була серед учасників цього поетичного вікенду. Програма виявилась надзвичайно цікавою та насиченою: відвідали Черленківський замок та Маріїн парк у с. Селищі, оглянули у Гнівані відреставрований костел Святого Йосипа, побували на могилі композитора Петра Ніщинського у Ворошилівці, побачили батьківську хату митця «Розстріляного Відродження» Володимира Свідзинського у Маянові, раритетну дерев’яну дзвіницю у старообрядницькому селищі Борсків (тут зустріли й колоритного поета-американця, який перебрався жити до України)) і влаштували пікнік із читаннями віршів на кам`янистому березі Південного Бугу під Тивровом. Дякую організаторам фестивалю за диплом лауреата, нові «поетичні» знайомства та незабутньо проведений день!)

«Щасливий»: новий роман Вікторії Гранецької

Друзі, маю чудову новину – привезла із «Гранд Коронації слова-2015» спеціальну відзнаку за рукопис свого нового роману під назвою «Щасливий»! Почуваюся – відповідно до назви нового роману! Цей твір став направду особливим для мене, адже в ньому описую реальну історію з життя, яка сталася у моїй рідній Вінниці. У центрі оповіді – непроста історія любові української дівчини та азербайджанського хлопця-мусульманина. Що з ними сталося? От недаремно кажуть: часом реальне життя творить такі сюжети, котрих зумисне й не придумаєш, бо правда почасти неймовірніша за будь-яку вигадку… Тож очікуйте на мій «Щасливий» роман уже в середині вересня на Форумі видавців у Львові! А наразі до вашої уваги – відгуки про майбутню книгу від найперших читачів:

Intermezzo Short Story Festival: фотозвіт з місця подій

Фото: Олександр Лапін, Олена Павлова, Олена Бурдейна, Ірина Гаджикурбанова та інші)

Минулі вихідні у Вінниці були напрочуд яскравими та насиченими, адже у місті тривав Перший Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo», присвячений постаті Михайла Коцюбинського. Пропоную невеличкий фотозвіт із фестивальних подій, де мене упіймали камери фотографів)

Програма Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo»

Анонс на подію

Проект "Воскресіння Розстріляного Відродження": Корабель Юрія Яновського

Автор тексту: Вікторія Гранецька

30-ті роки ХХ століття стали однією з найтрагічніших сторінок історії української літератури. Ціла когорта талановитих, рішучих, завзятих і сильних духом українських митців була знищена владою, кинута за грати, морально зламана... Сайт "Сегодня.ua" в рамках проекту "Воскресіння Розстріляного Відродження" публікує оповідання і есе сучасних українських авторів про письменників страченого покоління. У кожній із цих історій розкрита трагедія і моральна сила митця, який поклав життя заради духовності, честі, справедливості і майбутнього своєї країни. Серед представників "Розстріляного Відродження", про життя і останні хвилини яких зможуть дізнатися наші читачі, – Михайло Яловий, Микола Куліш, Валер’ян Поліщук, Гордій Брасюк, Юрій Яновський…

Дискусія на тему: «Письменницькі тексти, які справджуються»

Відео

Конкурс для рецензентів «Відгук непересічного читача»

Запрошення до участі

Дорогі друзі! Як ви знаєте, маю дві опубліковані книжки – «Мантра-омана» та «ТІЛО™», для кожної з яких створено окрему сторінку у мережі Фейсбук. Наразі вирішила започаткувати на цих сторінках нову рубрику: «Відгук непересічного читача». Як це працюватиме? Моїм непересічним читачем може стати кожен охочий, хто прочитає будь-яку з цих двох книг (на вибір), сфотографується з нею і напише свій читацький відгук. Неважливо, будете ви хвалити чи критикувати прочитане, мені цікаві усі ваші міркування щодо написаних мною книг.

Всесвітній день письменника-2015: мрія про перемогу та збір книжок для поранених солдат Кіровоградського шпиталю

Фото з місця події

«Пригадуєте, як часто написане нами в книжках збувалося? А давайте разом зберемося і намріємо перемогу!» - запропонувала енергійна, натхненна дитяча письменниця Лариса Ніцой і, за підтримки фонду «Нові традиції» та його керівника Сергія Бондарчука, взялася до організації літературного свята. Тож третього березня ми (вже за звичаєм) зібралися у київській ресторації «Старе Запоріжжя», аби поспілкуватися, помріяти, поділилися своїми літературними новинками і, звісно, зібрати якомога більше книг для Кіровоградського шпиталю, де наразі перебуває чимало наших поранених героїв.

Благодійний проект «Supernation»: збираємо кошти для дітей-сиріт з особливими потребами

Анонс на подію

Жіночий бізнес-клуб «Новація» та журнал «Свадьба до и после», за підтримки Клубу ділових людей та під патронатом Вінницької ОДА, запрошують вінничан і гостей міста відвідати благодійний вечір, який відбудеться 1 березня о 18:00 у приміщенні клубу Feride Plaza з метою зібрати кошти для допомоги вихованцям Піщанської школи-інтернату. Участь у благодійному заході візьмуть успішні вінничанки, відомі дизайнери міста та гурт «Друга ріка» з концертом-презентацією нового альбому «Supernation». У рамках акції відбудуться покази кількох луків від кожного дизайнера, моделями виступлять відомі вінничанки. Також буде проведено благодійний аукціон під гаслом «Діти – дітям», де можна буде придбати одну з дитячих живописних робіт. На всі отримані кошти з продажу картин та квитків на благодійний вечір організатори вже наступного дня закуплять необхідний одяг, взуття, спортивний інвентар, іграшки й особисто передадуть їх вихованцям інтернату.

Щиро вітаю друзів із Новорічними святами!

Без сумніву, цей рік, до завершення якого лишаються лічені години, був одним із найважчих для кожного з нас. 2014-й став нам роком непростих випробувань та болісних втрат, щоденних сумнівів, часом безсилля й безнадії, роком задуманого і невтіленого, непрочитаного й ненаписаного, очікуваного і невиправданого – кожен має власний список таких прикрих нездійсненностей… І в той же час ми отримали визначальний рік переродження, самовизначення, рік спротиву і незворотності, рік докорінної зміни пріоритетів. Насправді ми вже перемогли – всі разом і кожен поодинці, коли усвідомили себе справжніми українцями. Маємо пишатися цим й сподіватися на більше у Новому році. І пам’ятати, що після темряви завжди настає світло.