Офіційний сайт

Офіційний сайт

Вітаю Вас на моєму офіційному сайті! Тут Ви знайдете багато цікавої і, що важливо, достовірної інформації про мене та мою творчість. А також репортажі про культурно-мистецькі події, які відбуватимуться у моєму місті та країні, інтерв’ю з яскравими непересічними людьми і, нарешті, деякі секрети письменницької майстерності, що допомогли мені написати роман, який переміг на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

Літературний вікенд у Вінниці

Фото: Марина Однорог

Мабуть, немає жодного молодого автора, який би свого часу не мріяв про фахову «письменницьку» освіту, такий собі creative writing, що його вивчають західні драматурги і романісти в університетах та на літературних курсах у себе вдома. Шкода, досі в Україні не було повноцінних аналогів цієї освітньої програми. Про появу курсу креативного письма «Творчопис», розробленого й адаптованого для українських письменників, я дізналася ще на початку осені – літменеджер Ірина Вікирчак з командою саме проводили перші заняття в Києві та Львові. Коли ж «Творчопис» дістався Вінниці, без вагань зареєструвалася і з нетерпінням узялася чекати вихідних.

До Вінниці їде «Творчопис»!

Анонс на подію

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не всі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах.

Благодійний вечір «За Життя!». Фотозвіт з місця події.

Фото і текст: Вікторія Гранецька

Минулого четверга у ресторації «Ile-de-France» відбувся благодійний аукціон, метою якого став збір коштів на лікування поранених Героїв, що перебувають у Вінницькому військовому шпиталі. Захід організовано за ініціативи Жіночого Бізнес Клубу «Новація» та за підтримки депутата місцевої облради Сергія Кудлаєнка. Завдяки небайдужим гостям-благодійникам цього вечора було зібрано майже десять тисяч гривень на лікування воїнів АТО.

У Вінниці пройде Благодійний вечір «За Життя!»

Анонс на подію

Доброчинна акція «Бібліотечна родина єдиній Україні»

Запрошення на подію

Шановні вінничани та гості міста! Запрошуємо Вас долучитися до благодійної акції «Бібліотечна родина єдиній Україні», що відбудеться цієї суботи, 27 вересня 2014 року з 15.00 до 18.00 на вінницькому Майдані Незалежності. В рамках благодійної акції триватимуть наступні заходи:

Зустріч із читачами з бізнес-клубу «Новація»

Фото: Вікторія Рудоміна, Ірина Гаджикурбанова

8 серпня мала надзвичайно теплу й приємну літературну зустріч із представницями Вінницького жіночого бізнес-клубу «Новація». Ініціаторкою зустрічі стала чарівна Вікторія Рудоміна – засновниця бізнес-клубу, а місцем проведення – затишний вінницький ресторан із паризьким шармом ILE-DE-FRANCE. Було надзвичайно приємно від того, що всі присутні знайшли і прочитали мої книжки, тож ставили цікаві, змістовні й часом несподівані запитання, а наприкінці вручили іменну подяку за зустріч. Частина підписаних книг, за сприяння Клубу «Новація», піде на благодійний аукціон, кошти з якого будуть перераховані на лікування наших поранених солдатів.

Вручення найпрестижнішої літературної премії України

Анонс на подію

5 червня 2014 року о 17.00 у Києві розпочнеться урочиста щорічна Церемонія нагородження переможців Міжнародної літературної премії «Коронація слова». Цього разу вручення відзнак відбуватиметься символічно спільно з Центральним будинком офіцерів Збройних сил України, що знаходиться за адресою: вул Грушевського, 30/1.

Про Андруховича без Андруховича

Фото зі сторінки «Вконтакті»

Нещодавно отримала приємну пропозицію — «черкнути кілька слів» про Юрія Андруховича для пабліка у мережі «Вконтакті», присвяченого його творчості. Стало цікаво. Особливо ж, коли дізналася, що до участі в цьому проекті уже зголосилися такі українські автори як Ігор Зарудко, Тарас Малкович, Дмитро Лазуткін, Богдан Коломійчук, Катерина Бабкіна, Артем Чех, Василь Карп’юк, Олег Коцарев, Андрій Любка, Макс Кідрук, Іван Андрусяк, Дара Корній та багато інших… Довго думала, що б його такого написати про пана Юрія, аж раптом слова самі прийшли і попросилися на папір. Так з’явився цей невеличкий есей:

Заява від діячів культури України до творчої спільноти світу (за підтримки Міністерства культури)

Джерело: Офіційний сайт Міністерства культури України

Сьогодні ми не можемо залишитися осторонь і спокійно спостерігати за тим, як Російська держава, користуючись довірою між нашими народами, близькими культурними цінностями та можливістю розуміти один одного, розгорнула проти нас інформаційну війну. Немотивована агресія, прагнення до знищення, побажання зла сусідній державі, прагнення до розколу України – є нічим іншим, як провокацією конфлікту з метою поглиблення його в Криму та поширення його за межі території Кримської автономії. Україна ніколи не зазіхала на суверенітет російського народу, його мову та культуру. Нам протягом багатьох років вдається уникати війни та зберігати мир і злагоду між усіма громадянами такої багатонаціональної та багатомовної України. Та сьогодні зберігати мир коштує нам серйозних зусиль, адже влада Росії не соромлячись спотворює інформацію, підкреслює її «яскравою телевізійною картинкою». Зараз українці усього світу, незалежно від того, громадянами якої країни вони є, як ніколи, мають підтримати один одного і об’єднатися навколо ідеї збереження єдиної і соборної України.

Всесвітній день миру для письменника

Дорогі друзі! Третього березня професійне свято письменників. Воно було запроваджене Міжнародним об’єднанням письменників 1986 року в Лондоні і називається Всесвітній день миру для письменника. Українські письменники, активні учасники Революції гідності, запрошують усіх українців приєднатися цього дня до їхньої акції миру, порозумітися і обійнятися з рідними, сусідами, колегами по роботі і просто з перехожими, як колись заповідав Тарас Шевченко: «…Обніміться ж брати мої, молю вас, благаю!»