Книжки

А оце, мабуть, найцікавіший і найважливіший розділ, який тільки може бути на будь-якому письменницькому сайті… Адже тут йдеться про Книжки. Саме так, з великої літери, я завжди бачила в думках слово «Книжки», і от нарешті почала писати власні. Отож, шановні друзі, запрошую Вас до знайомства з моєю прозою та поезією!

Reality Show

Спротив речей

Це вже п’ята моя книга (не рахуючи спільних з іншими авторами збірок оповідань), проте я волію називати її дебютною. Адже «Спротив речей» — мій поетичний дебют — перша і, сподіваюся, не остання збірка неримованої поезії. Віршування увірвалося у мій простір несподівано — просто одного вечора відкілясь почали зринати чудернацькі рядки, геть не схожі на традиційну римовану поезію, однак і від звичного для мене «прозового» розповідання історій вони також суттєво відрізнялися. Так виник мій особистісний «спротив речей» у творчості: проза видозмінилася й переродилася у поезію — або ж, за визначенням письменниці та літературознавиці Лесі Мудрак, у поезопрозу… Хай так і буде)

Дім, у котрому заблукав час

«Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Книга написана у співавторстві з неймовірними дівчатами Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок. Тут, за визначенням перших читачів, справдешній магічний реалізм… Роман виходить друком до Форуму видавців-2017.

Щасливий

Дорогі читачі! От недаремно кажуть: часом реальне життя творить такі сюжети, котрих зумисне й не придумаєш, бо правда іноді неймовірніша за будь-яку вигадку. Зустріч з такою правдою спіткала мене наприкінці 2011 року. Здавалося б, випадкова знайома, з котрою ніхто не зобов’язує спілкуватись, а слово за словом — і ми стали найкращими подругами. І вона розповіла мені свою історію. Відтак народився «Щасливий» — роман на основі реальних подій, що трапилися в одній незвичайній родині у Вінниці. Тому ця книга є дуже особливою для мене. Чи не вперше мені не довелося нічого вигадувати — хіба увімкнути диктофон, слухати і дивуватися, а згодом «переплавити» усі записи на художній текст. Я лише посередник. Автором цієї книги є саме життя, котре на власний розсуд обрало героїв, скомпонувало сюжет й утілило його в реальних декораціях справжніх невигаданих міст двох країн, розділених кордонами і поєднаних у любові.

ТІЛО ™

Це моя друга книжка, над рукописом якої я працювала майже півтора року. Вона кардинально різниться від дебютного роману тематичним, змістовим та мовним наповненням, і в той же час має важливу спільну рису – стрімкий «карколомний» сюжет! Якщо це саме те, що сподобалося Вам у «Мантрі-омані», то хочу вірити, «ТІЛО™» теж стане цікавим для Вас у читанні. В цьому розділі Ви можете ознайомитися з анотацією до нової книжки, її першими сторінками, передмовою редактора і, звісно, відгуками й рецензіями, котрі надходитимуть від читачів та критиків.

Мантра-омана

«Мантра-омана» – мій дебютний роман, який приніс мені перемогу на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011» й уперше був презентований на 18-му «Форумі видавців» у Львові. Якщо вірити офіційній анотації, то в ньому йдеться про «дівчину Єву, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом», але мені більше подобається, коли кожен читач складає власну думку після знайомства з книжкою. У цьому розділі Ви знайдете уривки з «Мантри-омани», розповідь про те, як вона створювалась, а також відгуки читачів та рецензії критиків на роман.