Дім, у котрому заблукав час

Дім, у котрому заблукав час


«Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Книга написана у співавторстві з неймовірними дівчатами Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок. Тут, за визначенням перших читачів, справдешній магічний реалізм… Роман виходить друком до Форуму видавців-2017.

Розіграш трьох примірників книги «Дім, у котрому заблукав час»!

Акція

Друзі, до масштабної літературної події «Форум Видавців» ми з видавництвом «Фолiо» вирішили зробити приємний подарунок нашим читачам – розіграти у соцмережі Фейсбук одразу три примірники книги «Дім, у котрому заблукав час» (оскільки нас, авторок, троє – Вікторія Гранецька, Aнастасія Нікуліна, Марина Однорог))

Уривок із роману «Дім, у котрому заблукав час»

…Вночі йому знову снилися жахіття. Марилося, ніби він зробився дрібною піщинкою й потрапив досередини велетенського годинника — поміж ґвинтів, коліщат, пружин, балансирів зі старої потемнілої міді. Годинниковий механізм рухався, він збирався розчавити піщинку, стерти її на порох, аби не заважала рахувати час. Піщинка ж перестрибувала з однієї шестерінки на іншу, намагалась утримати рівновагу на краєчку як цирковий канатоходець, переховувалася, втікала. Та з годинникової пастки вибратися було ніяк. Попалася. Міцно затиснувши її між зубцями двох зустрічних коліщат, механізм зупинився і з тяжким скреготом та натужним зітханням завмер. Тоді піщинка прокинулася.

Non omni tempore (передмова до роману)

Автор: Влад Сорд

«Дім, у котрому заблукав час» — роман-новела, в якому химерно переплітається повсякденність із магічним реалізмом, дійсність із містикою, самоаналіз — із гранями зачаєного божевілля. Ниткою Аріадни сюжет витинає надзвичайні візерунки, не дозволяючи відірватись уже з перших сторінок, і тримає в інтелектуальному напруженні читача до самого фіналу. Як не дивно, авторам вдалося розповісти цю історію легкою, затишною і близькою кожному мовою, тож будьте готові до того, що в один момент слова роману звучатимуть для вас, наче внутрішній голос.

Про авторів роману «Дім, у котрому заблукав час»

«Дім, у котрому заблукав час» – роман, написаний у співавторстві трьома різними письменницями. Свого часу їх поєднала ідея створити незвичайну прозово-поетичну історію, котра прийдеться до смаку і шанувальникам якісної гостросюжетної літератури, і поціновувачам витонченої поезії. Тож під обкладинкою читачі побачать захопливу прозу від Вікторії Гранецької й Анастасії Нікуліної та дуже ліричні вірші від Марини Однорог, що органічно продовжують і поглиблюють романний сюжет.