Дім, у котрому заблукав час

Дім, у котрому заблукав час


«Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Книга написана у співавторстві з неймовірними дівчатами Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок. Тут, за визначенням перших читачів, справдешній магічний реалізм… Роман виходить друком до Форуму видавців-2017.

Романний тріумвірат

Рецензія

Уперше за роки читання сучукрліту прочитав роман, написаний трьома письменницями. Письменницька братія рідко наважується на такий складний експеримент, писати у парі з кимось, утрьох, означає ділити лаври успіху ще з кимось. Якщо ж пофантазувати, ну, наприклад, що цей роман завтра здобуде Шевченківську чи то пак Нобелівську премію, то питання письменницьких лаврів, особливо ж шкурно-матеріального аспекту постане гостро, глибоко й категорично, ніж це може здатися попервах. Поділити 240 тисяч гривень і 10 мільйонів шведських крон не так уже й просто.

Дім, у котрому заблукав час, або світ-помер-чверть-на-шосту

Рецензія

Наш світ, наш час… раптом зупинився. Чверть на шосту перестали рухатись стрілки будь-яких годинників, завмерли електронні відліки, зламались секундоміри. І це виявилось просто фантастичним струсом для усієї планети – адже люди так звикли вимірювати час. Транспортний колапс, економічна криза, сотні загублених і втрачених людей, тисячі незавершених історій. А в центрі усього – простий собі хлопець на ім’я Богдан, перекладач за фахом. Годинникар за покликанням.

Відгук читача

Автор: Anna Hutorian

Починаючи читати книгу «Дім, у котрому заблукав час», відразу здається, що вся вона буде про відносини двох молодих людей – Богдана та Мири, проте далі сюжет наповнюється захоплюючими подіями. В один момент усе перевертається з ніг на голову, і читаючи цю книгу... ти розумієш що від неї неможливо відірватися!

Відгук читача

Автор: Карина Дробот

Вікторія Гранецька, Анастасія Нікуліна та Марина Однорог «Дім, у котрому заблукав час». Цю книгу я б радила прочитати кожному, як і багато інших. Я прочитала її за два дні... Вона змусила мене задуматися про невблаганність плину нашого життя, про його неповторність кожної миті, щаслива вона чи ні (вдруге вона не повториться!). Що б ми дійсно робили, якби зник час? Чи правильно ми його витрачаємо? Чи на те, що любимо, а може й ні (щодо мене , то 80% - нелюба мені справа, і лише 20% - що приносить задоволення, під час канікул все навпаки)

Відгук читача

Автор: Natalia Vlasenko

Ця книга виявилась для мене дуже вчасною – якщо так можна висловитись. Ще раз нагадала про цінність (і водночас плинність) часу, дала нагоду переоцінити свої справи та ресурси, поставити питання – чи ті люди поруч зі мною? На що йдуть години життя? Адже часто ми радше займаємось прокрастинацією, ніж чимось справді цінним та корисним, погоджуємось на роботу, яка не приносить задоволення, живемо старими звичками, замість того, щоб проживати дні по-новому. Але ніколи не пізно щось змінити...

Годинникарство – це символ порятунку

Рецензія

Магічний реалізм у цьому романі складається з химерних містифікацій на тлі історичних подій. Але головне – це ігри з часом, який насправді виступає лише метафорою, адже коли мова про кохання, то "часова" категорія зникає. Утім, наразі все набагато складніше, адже час в історії про закоханого хлопця з родини годинникарів справді руйнується.

Буктрейлер до роману «Дім, у котрому заблукав час»

Відгук читача

Автор: Чарівні Блохи Св. Антонія

Останнім часом не так часто мені щастить багато читати, тому «Дім, у котрому заблукав час» Вікторії Гранецької/Марини Однорог/Анастасії Нікуліної – перша прочитана книга після відпустки.

Відгук читача

Автор: Поліна Кулакова

Що ж таке «Дім, у котрому заблукав час»? Це дивна суміш драми, фантастики та трилеру. Місцями книга лякає та затягує у кролячу нору, місцями зворушує й змушує провести паралелі зі своїм життям. Така собі антиутопія про час, кохання та людяність.

Закляття магічного реалізму, або «Дім, у котрому заблукав час»

Рецензія

Український магічний реалізм, роман-новела, апокаліптика – так називають «Дім, у котрому заблукав час», написаний трьома чарівними паннами – Вікторією Гранецькою, Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. І дійсно, вже назва цієї книги, раптом нагадує про інший заголовок, також магічного реалізму, відомого всьому світові ось уже 50 років, а саме – «Сто років самотності» Ґабрієля Ґарсія Маркеса. І там, і там у назвах простежується майже магічний зв'язок із часом, проте все ж це абсолютно різні книги. Абсолютно різні історії, на щастя. На щастя, оскільки українські реалії набагато ближчі, ніж ті, що описані Маркесом.