Дім, у котрому заблукав час

Дім, у котрому заблукав час


«Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Книга написана у співавторстві з неймовірними дівчатами Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок. Тут, за визначенням перших читачів, справдешній магічний реалізм… Роман виходить друком до Форуму видавців-2017.

Відгук читача

Автор: Карина Дробот

Вікторія Гранецька, Анастасія Нікуліна та Марина Однорог «Дім, у котрому заблукав час». Цю книгу я б радила прочитати кожному, як і багато інших. Я прочитала її за два дні... Вона змусила мене задуматися про невблаганність плину нашого життя, про його неповторність кожної миті, щаслива вона чи ні (вдруге вона не повториться!). Що б ми дійсно робили, якби зник час? Чи правильно ми його витрачаємо? Чи на те, що любимо, а може й ні (щодо мене , то 80% - нелюба мені справа, і лише 20% - що приносить задоволення, під час канікул все навпаки)

Відгук читача

Автор: Natalia Vlasenko

Ця книга виявилась для мене дуже вчасною – якщо так можна висловитись. Ще раз нагадала про цінність (і водночас плинність) часу, дала нагоду переоцінити свої справи та ресурси, поставити питання – чи ті люди поруч зі мною? На що йдуть години життя? Адже часто ми радше займаємось прокрастинацією, ніж чимось справді цінним та корисним, погоджуємось на роботу, яка не приносить задоволення, живемо старими звичками, замість того, щоб проживати дні по-новому. Але ніколи не пізно щось змінити...

Годинникарство – це символ порятунку

Рецензія

Магічний реалізм у цьому романі складається з химерних містифікацій на тлі історичних подій. Але головне – це ігри з часом, який насправді виступає лише метафорою, адже коли мова про кохання, то "часова" категорія зникає. Утім, наразі все набагато складніше, адже час в історії про закоханого хлопця з родини годинникарів справді руйнується.

Буктрейлер до роману «Дім, у котрому заблукав час»

Відгук читача

Автор: Чарівні Блохи Св. Антонія

Останнім часом не так часто мені щастить багато читати, тому «Дім, у котрому заблукав час» Вікторії Гранецької/Марини Однорог/Анастасії Нікуліної – перша прочитана книга після відпустки.

Відгук читача

Автор: Поліна Кулакова

Що ж таке «Дім, у котрому заблукав час»? Це дивна суміш драми, фантастики та трилеру. Місцями книга лякає та затягує у кролячу нору, місцями зворушує й змушує провести паралелі зі своїм життям. Така собі антиутопія про час, кохання та людяність.

Закляття магічного реалізму, або «Дім, у котрому заблукав час»

Рецензія

Український магічний реалізм, роман-новела, апокаліптика – так називають «Дім, у котрому заблукав час», написаний трьома чарівними паннами – Вікторією Гранецькою, Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. І дійсно, вже назва цієї книги, раптом нагадує про інший заголовок, також магічного реалізму, відомого всьому світові ось уже 50 років, а саме – «Сто років самотності» Ґабрієля Ґарсія Маркеса. І там, і там у назвах простежується майже магічний зв'язок із часом, проте все ж це абсолютно різні книги. Абсолютно різні історії, на щастя. На щастя, оскільки українські реалії набагато ближчі, ніж ті, що описані Маркесом.

Відгук читача

Автор: Олександр Галкін

Отже, «Дім, у котрому заблукав час»…. Взявши вперше до рук цей роман, мені було дуже цікаво — як же письменниці змалювали той самий світ без часу, розгорнутий на теренах сучасної, але трохи «альтернативної», України.

Відгук та відеорецензія на книгу

Автор: Nataliya Viz

Дом, в котором заблудилось время

Автор: Іван Комаров

Прочитал роман современных украинских авторов Виктории Гранецкой, Анастасии Никулиной и Марины Однорог под названием "Дом, в котором заблудилось время". Книга в целом неплохая. Настолько, что не хотелось прерывать чтение на сон, и закончил далеко за полночь. Сюжет – приключения главного героя в мире, где пропало время. Отключились все часы, как механические, так и электронные и все прочие. Такой вот техногенный апокалипсис.