Дім, у котрому заблукав час

Дім, у котрому заблукав час


«Дім, у котрому заблукав час» – драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Книга написана у співавторстві з неймовірними дівчатами Анастасією Нікуліною та Мариною Однорог. Тут проза поєднана з поезією, а історичні події з химерними містифікаціями. Тут багато подорожей та цікавинок. Тут, за визначенням перших читачів, справдешній магічний реалізм… Роман виходить друком до Форуму видавців-2017.

Відгук та відеорецензія на книгу

Автор: Nataliya Viz

Дом, в котором заблудилось время

Автор: Іван Комаров

Прочитал роман современных украинских авторов Виктории Гранецкой, Анастасии Никулиной и Марины Однорог под названием "Дом, в котором заблудилось время". Книга в целом неплохая. Настолько, что не хотелось прерывать чтение на сон, и закончил далеко за полночь. Сюжет – приключения главного героя в мире, где пропало время. Отключились все часы, как механические, так и электронные и все прочие. Такой вот техногенный апокалипсис.

Відгук читача

Автор: Marina Kind

Я впізнала себе в одному з головних героїв твору – рудому коті на прізвисько Грубас. Я теж їм за розкладом  Поки читала, не могла відірватися, було дуже цікаво слідкувати за перебігом подій. Книга дуже інтригуюча, бо майже до кінця не було зрозуміло, реальна головна героїня Мира, чи вигадана. Дуже сподобалося декілька моментів, пов’язаних з головним героєм, але не буду спойлерити. Останню сторінку перегортала з повністю задоволеним виглядом.

Відгук читача

Автор: Олена Чумаченко

Рівно тиждень тому я відвідала презентацію книги Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або Білий Кит», та, як вже я вже писала раніше, нова книга надто приваблива для затятих читачів, особливо форумних, тому мене мій примірник ще чекає на полицях книжкових магазинів чи сторінках інтернет сайтів. Але, мабуть на мене просто чекала зовсім інша історія – мабуть, настав її час, адже сама книга в абсолютному безчассі. «Дім, в котрому заблукав час...» нове творіння 3 сучасних молодих авторок Анастасії Нікуліної, Вікторії Гранецької та Марини Однорог здивувало та захопило.

Розіграш трьох примірників книги «Дім, у котрому заблукав час»!

Акція

Друзі, до масштабної літературної події «Форум Видавців» ми з видавництвом «Фолiо» вирішили зробити приємний подарунок нашим читачам – розіграти у соцмережі Фейсбук одразу три примірники книги «Дім, у котрому заблукав час» (оскільки нас, авторок, троє – Вікторія Гранецька, Aнастасія Нікуліна, Марина Однорог))

Уривок із роману «Дім, у котрому заблукав час»

…Вночі йому знову снилися жахіття. Марилося, ніби він зробився дрібною піщинкою й потрапив досередини велетенського годинника — поміж ґвинтів, коліщат, пружин, балансирів зі старої потемнілої міді. Годинниковий механізм рухався, він збирався розчавити піщинку, стерти її на порох, аби не заважала рахувати час. Піщинка ж перестрибувала з однієї шестерінки на іншу, намагалась утримати рівновагу на краєчку як цирковий канатоходець, переховувалася, втікала. Та з годинникової пастки вибратися було ніяк. Попалася. Міцно затиснувши її між зубцями двох зустрічних коліщат, механізм зупинився і з тяжким скреготом та натужним зітханням завмер. Тоді піщинка прокинулася.

Non omni tempore (передмова до роману)

Автор: Влад Сорд

«Дім, у котрому заблукав час» — роман-новела, в якому химерно переплітається повсякденність із магічним реалізмом, дійсність із містикою, самоаналіз — із гранями зачаєного божевілля. Ниткою Аріадни сюжет витинає надзвичайні візерунки, не дозволяючи відірватись уже з перших сторінок, і тримає в інтелектуальному напруженні читача до самого фіналу. Як не дивно, авторам вдалося розповісти цю історію легкою, затишною і близькою кожному мовою, тож будьте готові до того, що в один момент слова роману звучатимуть для вас, наче внутрішній голос.

Про авторів роману «Дім, у котрому заблукав час»

«Дім, у котрому заблукав час» – роман, написаний у співавторстві трьома різними письменницями. Свого часу їх поєднала ідея створити незвичайну прозово-поетичну історію, котра прийдеться до смаку і шанувальникам якісної гостросюжетної літератури, і поціновувачам витонченої поезії. Тож під обкладинкою читачі побачать захопливу прозу від Вікторії Гранецької й Анастасії Нікуліної та дуже ліричні вірші від Марини Однорог, що органічно продовжують і поглиблюють романний сюжет.