Про авторів роману «Дім, у котрому заблукав час»

«Дім, у котрому заблукав час» – роман, написаний у співавторстві трьома різними письменницями. Свого часу їх поєднала ідея створити незвичайну прозово-поетичну історію, котра прийдеться до смаку і шанувальникам якісної гостросюжетної літератури, і поціновувачам витонченої поезії. Тож під обкладинкою читачі побачать захопливу прозу від Вікторії Гранецької й Анастасії Нікуліної та дуже ліричні вірші від Марини Однорог, що органічно продовжують і поглиблюють романний сюжет.

Вікторія Гранецька
– сучасна українська письменниця, автор та ведуча літературної рубрики «Книгар» на радіо «Вінтера». Її дебютний роман «Мантра-омана» отримав Гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова-2011» і викликав чималий резонанс у читацьких колах. Наступна книга – антиутопія «ТІЛО™» потрапила до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття». 2015 року вийшов «Щасливий» – третій роман авторки, створений на основі реальної історії. «Дім, у котрому заблукав час» – нова книга Вікторії Гранецької, написана у співавторстві з письменницею Анастасією Нікуліною та поеткою Мариною Однорог.

Анастасія Нікуліна народилась та мешкає у Львові. За фахом – економіст-міжнародник, за покликанням – письменниця. 2013 року посіла перше місце у конкурсі «Майстерня чудес» під псевдонімом Іва Шон. 2016 року здобула перемогу на «Коронації слова» у номінації «П'єси для дітей» із твором «Завірюха». Авторка роману «Сіль для моря, або Білий Кит» (видавництво «Віват», 2017р.), співавторка збірок оповідань «Теплі історії про кохання», «Щастя у Віконці», «Львів. Смаколики. Різдво» та «Львів. Вишні. Дощі».

Марина Однорог – молода вінницька поетка. Учасниця мистецького фестивалю «Ї», «Форуму видавців» у Львові, «Книжкового Арсеналу», літфесту Meridian Czernowitz, мистецьких фестивалів Artgnosis та Coda Fest, літературних читань у Тернополі, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Вінниці. Кураторка літературної програми фестивалю Coda Fest, організаторка мистецького об'єднання Artgnosis, журналістка та SMMщиця. З 2012 року організовує літературні читання та презентації молодих авторів у Вінниці.

 

Замовити книгу

 

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.