Розіграш трьох примірників книги «Дім, у котрому заблукав час»!

Акція

Друзі, до масштабної літературної події «Форум Видавців» ми з видавництвом «Фолiо» вирішили зробити приємний подарунок нашим читачам – розіграти у соцмережі Фейсбук одразу три примірники книги «Дім, у котрому заблукав час» (оскільки нас, авторок, троє – Вікторія Гранецька, Aнастасія Нікуліна, Марина Однорог))

Умови розіграшу наступні:

  1. Вподобати у мережі Фейсбук сторінку книги Дім, у котрому заблукав час
  2. Вподобати цей допис на сторінці книги
  3. Поширити цей допис на своїй сторінці у Фейсбуку публічно, написавши у поширенні, чому хочете саме цю книгу, та поставити смайлик у коментарях до нашого допису на сторінці книги :)
  4. Додати до свого поширення хештег #ДУКЗЧ_giveaway

13 вересня кожна з авторок роману обере власного переможця – того, чий допис у поширенні видасться їй найбільш креативним ;) Троє переможців розіграшу отримають у подарунок книгу «Дім, у котрому заблукав час» з автографами усіх трьох авторок. Вручення подарунків відбудеться у Львові на Форумі видавців під час презентації книги – 17 вересня (неділя) у Фестиваль-ресторації «Лівий берег». Захід триватиме з 12:00 до 12:45. Якщо ж хтось із наших переможців не зможе бути цього дня у Львові, свій подарунок він (або вона) отримає Новою поштою після Форуму видавців.

Наші учасники:

 

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
Результати розіграшу трьох примірників книги «Дім, у котрому заблукав час»)
Одразу зізнаємося – вибирати було надзвичайно складно, адже нас приємно вразили всі, без винятку, учасники. Ви всі найкращі, друзі) Та оскільки подарункових примірників наразі лише три, ми маємо визначатися, як і обіцяли…
Марина Однорог: «Так як моя мама за освітою бібліотекарка, то не подарувати книгу її колегам просто не можу. Прекрасно, коли бібліотекарі слідкують за новинками у сучасному літературному процесі та прагнуть до розвитку. Подарувавши книгу бібліотеці, ми даруємо її сотням читачів, тому нехай «Дім» отримає достойний дім!)» Вітаємо, Валентина Тарасенко)
Анастасія Нікуліна: «Для поціновувачки часу)) Можливо, час - це жива істота, а, може, його не існує взагалі? Думаю, наш "Дім" стане одним з ключів до відповідей на ці запитання і на роздуми самої авторки посту» Вітаємо, Юлія Білик)
Вікторія Гранецька: «З особливою приємністю дарую цю книжку воїну, що зі зброєю в руках захищає нашу країну на сході й уболіває за розвиток української літератури. Відтак прямісінько зі Львова наш «Дім» вирушить у східні регіони, аби зігріти чиєсь хоробре серце». Вітаємо, Юрій Кучеренко)
Вручення подарунків відбудеться у Львові на Форумі видавців під час презентації книги – 17 вересня (неділя) у Фестиваль-ресторації «Лівий берег». Захід триватиме з 12:00 до 12:45. Якщо ж хтось із наших переможців не зможе бути цього дня у Львові, свій подарунок він (або вона) отримає Новою поштою після Форуму видавців. Дякуємо всім, хто долучився до розіграшу. Ми вас любимо, наші найкращі у світі читачі, і готуємо для вас ще багато приємних цікавинок!
Щиро,
авторки роману «Дім, у котрому заблукав час»