Щасливий

Щасливий

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її ім`я в перекладі українською — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

Враження від «Щасливого» у блогах

Джерело: Блог Юлії Новак на порталі ОГО.ua

Ми всі хочемо бути щасливими. Усе своє свідоме життя ми шукаємо щастя, ми бажаємо щастя, ми заздримо чужому щастю, ми створюємо щастя і руйнуємо щастя, називаємо одні міста/країни щасливими, інші ж – нещасними. І коли народжується дитина – їй бажаємо щасливої долі. Але у чому полягає наше уявлення про її щастя: можливо її щастя у достатку, може – у здоров’ї, чи – в коханні, а може – у сім’ї, або ж – у гармонії з собою… А може щастя – то саме життя, і життя – то щастя? А може щастя – то любов у народженні?

Лілія Чорна: «Книга буде близька жінкам, матерям, але з міцною психікою»

Відгук читача

Зізнаюся, я з великим нетерпінням очікувала на третій роман Вікторії Гранецької. Надто мені сподобалася її книга «Тіло ТМ». Але це марна справа – очікувати від цієї письменниці повторення подібних емоцій і переживань, бо кожного разу вона трохи різна. Що-що, а звинуватити її у серіальності творів не можна.

Стартував сайт, де можна замовити книгу Вікторії Гранецької «Щасливий» з автографом письменниці

АКЦІЯ

Замовляючи книгу «Щасливий» на сайті: http://blessed.granetska.net.ua/, Ви ексклюзивно отримуєте її з підписом автора – письменниці Вікторії Гранецької. Замовлення приймаються з усіх міст України та з-за кордону. 25 % гонорару автора з продажу книг буде перераховано на лікування дитини, історія якої оповідається в романі. Таким чином кожен, хто купує «Щасливого», отримує не лише цікаву книгу для читання на дозвіллі, а й долучається до маленького благодійного проекту, спрямованого на порятунок дитячого життя.

Літогляд книги Вікторії Гранецької «Щасливий»

Автор: Максим Сущук

Анна Хома: «Історія, яка змінить ваше уявлення про кохання, вірність, відданість і материнську любов»

Відгук читача

Нереальна історія, заснована на реальних подіях, яка перекреслює багато усталених шаблонів нашого суспільства, нівелює велику кількість психологічних упереджень, виплеканих нами з дитинства, показує з іншої, нестандартної точки зору стосунки між людьми, які різні за способом життя, віросповіданням, мовою, вихованням і громадянством, але яких об’єднує щось вище, що існує понад нами, щось всепереможне і позачасове…

В Ісламському культурному центрі буде презентовано книгу Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Друзі, окрім презентації нової книги у столичній книгарні «Буква», матиму в Києві ще й таку важливу літературну зустріч. Інший формат, інша читацька аудиторія, інша розмова. Запрошуємо всіх охочих почути і побачити «Щасливого» у новому контексті 10 жовтня на 11:00 у конференц-зал Ісламського культурного центру, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25А. Модератор: Саїд Ісмагілов. Зустріч відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Світлана Науменко: «Пост-подяка автору за книжку»

Відгук читача

Інколи у житті ми зустрічаємося з історіями справжнього кохання. Кохання, на шляху якого постає неймовірна кількість непереборних обставин, лихі чи бездушні люди, світосприйняття оточуючих, якому не під силу осягнути незвичне з його точки зору почуття, тяжкі хвороби, пересуди та багато іншого, – але воно (справжнє кохання) існує наперекір усьому і лише зміцнюється з роками, проростаючи дітьми та щасливими емоціями. Справжнє кохання ні в якому разі не «стерильне» (скоріше, навпаки), бо є у ньому і хвороби, сльози, горе, всілякі перепони… Та головне, що воно не має тотального відчаю, зневіри і непорозуміння, а проходячи через «пекельні муки», справжнє кохання лише зміцнюється та мудрішає. Ми захоплюємося та вражаємося.

Вікторія Назарук: «Роман зацікавить прагматиків, які шукають художньої ілюстрації полікультурних діалогів, та мрійників, яким просто болітиме за щиро люблячих людей»

Відгук читача

«І неталан наш і талан, Як кажуть люде, все од Бога…». Ці Кобзареві рядки спали на думку після прочитання перших сторінок книги ‪«Щасливий»‬. Літератори по-різному обігрують тему передвизначення, марення, пошуку себе через Іншого та у Іншому, але Вікторії Гранецькій вдається аж надто влучно натиснути на сльозливі фібри жіночої душі. У романі зустрічаємо представників, на перший погляд, різних ментальностей, які, здавалося б, не повинні єднатися, бо жорстокий соціум позірно буде втягувати їх у протистояння.

Презентація роману Вікторії Гранецької «Щасливий» у вінницькій книгарні «Є»

Автор відео: Олександр Мельник

Тетяна Белімова: «Книга спонукає замислитися над глобальним і вічним»

Рецензія

Багато питань виявилися в авторському об’єктиві «Щасливого». Це і проблема історичної пам’яті та її очищення, ступінь неприйняття цінностей та ідеалів, породжених чужою культурою, а також взаємозв’язок релігій як єдине бажання людини пізнати Бога, врешті топос рідної Вінниці й простий, чи інколи занадто складний секрет сімейного щастя. Розібратися у хитросплетіннях доль, звичаїв, складних обставин, як завжди, допомагає Вікторії Гранецькій ірреальна площина сну, видіння, одкровення, що стало вже своєрідною візитівкою її письменницького стилю.