Андрій Півень: «Це книга про розуміння того, що починати розбудову країни треба з себе, зі своєї родини»

Відгук читача

Свіженький роман Вікторії Гранецької «Щасливий» – це неймовірна реальна історія про кохання української дівчини до азербайджанського хлопця-мусульманина, вихідця з Нагірного Карабаху, який оснований на реальних подіях. Це історія про боротьбу за життя своїх дітей та за свою країну. Це книга про розуміння того, що починати розбудову країни треба з себе, зі своєї родини. Битися за свою державу разом, не зважаючи на національність та релігійну приналежність.

На жаль, на сході України книго-торговельний бізнес не в найкращому стані (наприклад, в моєму містечку немає його зовсім). А треба такими книжками наповнювати ці регіони, бо головне питання, яке кричить з цієї книги: а що зробив ти? як можна говорити про європейські цінності людини, яка в особистому житті має безлад?

На мій погляд, дуже цікава побудова твору: складання оповіді з інтерв'ю героїв та оповіді авторки. Читач бачить історію крізь оптику кожного героя, це змушує самому читачу стати інтерв'юйованим. Змушує фантазувати та зважувати особисті негаразди. Бачити, наскільки ці негаразди дрібні у порівнянні з історією твору.

Буду рекомендувати всім своїм знайомим. Вірю, такі книги творять чудо, дають можливість прозріти. Дякую авторці.

‪#‎Pivenbook ‪#‎Druzhkovka ‪#‎Ukraine

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Марина

Коментар
який відгук :))) дякую за рекомендацію! буду читати книгу!!