Стартував сайт, де можна замовити книгу Вікторії Гранецької «Щасливий» з автографом письменниці

АКЦІЯ

Замовляючи «Щасливого» на сайті: http://blessed.granetska.net.ua/, Ви ексклюзивно отримуєте книгу з підписом автора – письменниці Вікторії Гранецької. Замовлення приймаються з усіх міст України та з-за кордону. 25 % гонорару автора з продажу книг буде перераховано на лікування дитини, історія якої оповідається в романі. Таким чином кожен, хто купує «Щасливого», отримує не лише цікаву книгу для читання на дозвіллі, а й долучається до маленького благодійного проекту, спрямованого на порятунок дитячого життя.

А ще в нас триває сезон гарних новин та подарунків! Отож, шановні друзі, поспішаємо поділитися ще однією радістю – 28 жовтня 2015 року маленькому Саїду (котрий став прототипом головного героя роману «Щасливий») виповнюється чотири рочки! Користаючись нагодою, щиро вітаємо Саїда та його чудових батьків зі святом і бажаємо, аби щастя, мир та любов завжди супроводжували їхню родину, а всі ті світлі мрії, про які оповідається у книжці «Щасливий», неодмінно здійснилися!

З нагоди цього свята хочемо зробити приємність і читачам, які планують найближчим часом познайомитися з книгою: перші чотири покупці, що сьогодні (28 жовтня) зроблять замовлення на цьому сайті, отримають книгу «Щасливий» з автографом та подарунком – двомовною збіркою патріотичних есеїв та оповідань «Україна в мені. ‪‎Ukraine within me» авторства Львівського жіночого літературного клубу (до збірки увійшло й оповідання Вікторії Гранецької «Емігрантка»).

Замовити книгу можна тут:  http://blessed.granetska.net.ua/

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.