Світлана Науменко: «Пост-подяка автору за книжку»

Відгук читача

Інколи у житті ми зустрічаємося з історіями справжнього кохання. Кохання, на шляху якого постає неймовірна кількість непереборних обставин, лихі чи бездушні люди, світосприйняття оточуючих, якому не під силу осягнути незвичне з його точки зору почуття, тяжкі хвороби, пересуди та багато іншого, – але воно (справжнє кохання) існує наперекір усьому і лише зміцнюється з роками, проростаючи дітьми та щасливими емоціями. Справжнє кохання ні в якому разі не «стерильне» (скоріше, навпаки), бо є у ньому і хвороби, сльози, горе, всілякі перепони… Та головне, що воно не має тотального відчаю, зневіри і непорозуміння, а проходячи через «пекельні муки», справжнє кохання лише зміцнюється та мудрішає. Ми захоплюємося та вражаємося.

А ще, поруч з нами живуть янголи, люди-янголи. І якщо ти не здаєшся, тобі обов`язково саме життя дасть можливість їх зустріти. «Янголи без крил. Серед людей теж трапляються справжні янголи. Просто в них немає крил, аби здійнятися над землею й затулити ними цілий світ від болю і страждань…» (с)

Від моменту зачаття хлопчик Саїд уже мав двох людей-янголів, ними виявилися його батьки, що мали, на щастя, справжнє кохання. Дякуючи силі духу, вірі у краще і маючи кохання за крила, ці двоє зробили перші, головні кроки для продовження життя. І ні на мить не спинялися, вірили, докладали зусиль. А далі доля вже не могла обійти їх стороною і у хлопчика Саїда з`являлися все нові янголи...

Вікторія Гранецька зустріла історію такого кохання та поділилася нею з нами, читачами. І те, що дана історія не вигадана, тобто існують реальні, описані в книзі люди, робить її закликом до дії: якщо ти дуже-дуже бажаєш і віриш, докладаєш всіх можливих зусиль, – все обов`язково вийде! Борітеся – поборите! (так, навіть так). Книга надихає, дає сил та вчить нас важливому: сила духу і віра у краще можуть здолати, здавалося б, нездоланне.

І останнє. Вікторіє, передайте, будь ласка, Наталі (Олесі) та її чоловіку (Юсіфу), що то вони перші люди-янголи Саїда. Все у них буде добре! Бажаємо їм щастя!

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Наталія

Коментар
Дуже теплий і щирий відгук! Відчувається, що написано від душі. Скільки в нас все таки чуйних і небайдужих людей!...