В Ісламському культурному центрі буде презентовано книгу Вікторії Гранецької «Щасливий»

Анонс на подію

Друзі, окрім презентації нової книги у столичній книгарні «Буква», матиму в Києві ще й таку важливу літературну зустріч. Інший формат, інша читацька аудиторія, інша розмова. Запрошуємо всіх охочих почути і побачити «Щасливого» у новому контексті 10 жовтня на 11:00 у конференц-зал Ісламського культурного центру, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25А. Модератор: Саїд Ісмагілов. Зустріч відбудеться у форматі відкритого спілкування автора з читачами із мусульманської громади.

Про книгу:

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її ім`я в перекладі з арабської — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

Про Ісламський культурний центр:

Ісламський культурний центр у м. Києві заснований  2001 року Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраід», як майданчик для міжкультурного та міжрелігійного діалогу. Тут працює бібліотека, функціонує недільна школа з вивчення арабської мови і культури, діють громадські організації, відкриті молитовні зали. Велика увага приділяється культурно-просвітницьким та освітнім проектам: науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, присвячені актуальним питанням сучасності. Гості заходів Ісламського культурного центру — лідери мусульманських громад України й інших держав, представники дипломатичних місій країн ісламського Сходу, Європи та США, представники політичної, наукової та культурної еліти нашої країни, студенти факультетів релігієзнавства, сходознавства, арабістики й прибічники різних конфесій.

Вхід вільний


Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.