ТІЛО ™

ТІЛО ™

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це моя друга книжка, над рукописом якої я працювала майже півтора року. Вона кардинально різниться від дебютного роману тематичним, змістовим та мовним наповненням, і в той же час має важливу спільну рису – стрімкий «карколомний» сюжет! Якщо це саме те, що сподобалося Вам у «Мантрі-омані», то хочу вірити, «ТІЛО™» теж стане цікавим для Вас у читанні. В цьому розділі Ви можете ознайомитися з анотацією до нової книжки, її першими сторінками, передмовою редактора і, звісно, відгуками й рецензіями, котрі надходитимуть від читачів та критиків.

Лілія Чорна: «Це справді повноцінний роман»

Відгук читача

Один молодий український письменник нещодавно почав себе позиціонувати «принцом жахів». При всій моїй симпатії до нього - не йому бути українським Стівеном Кінгом, бо справжньою «принцесою жахів» української літератури може, по праву, бути Вікторія Гранецька. Беручи її книгу – «Тіло ТМ» до рук, я навіть не сподівалася, що така тендітна молода дівчина може так безсоромно витягати на поверхню всі людські страхи і жахи...

Олена Сінченко: «Історія про любов, боротьбу і віру»

Відгук читача

Одне з найбільших захоплень мого життя – читання. І не просто читання, а захоплення книжками, купання в них, щира любов до кожної прочитаної книги і автора. Дякувати провидінню, на моєму шляху рідко трапляються погані книги. Можливо мені просто щастить, але більшість прочитаних мною книг – шедеври, а більшість авторів – генії.

Відгук анонімного читача: «Нє, ну, то капєц!»

Відгук читача

Не знаю, як книга Вікторії Гранецької опинилась в моїй бібліотеці. Думаю, підкупила моторошна обкладинка в темно-зелених тонах з страхітливо неживими очима та губиськами. І назва то яка… «ТілоТМ»! Початок мене не розчарував – майбутнє, Карпати, сиротинець під опікою жорстоких монахинь, самі сироти з покаліченими долями і, від того, черствими душами, і, звісно ж, головний герой – хлопчик на ім’я Юрій, який може обертатись вовком. Мозок налаштувався на звичну хвилю «перевертні-привиди-вампіри-іПрочаяЮрунда», а не тут то було!

Буктрейлер на книгу «ТІЛО™»

Автор: Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара

Полювання на тіло

Автор: Андрій Кокотюха

Видавництво подає новий роман вінницької авторки, чиїй попередній книзі, «Мантра-омана», перепало чимало копанців, як трилер. Сама авторка, яка не злякалася реакції на першу книгу й написала другу, згодна з видавцями. Також у жанровій класифікації ««Тіло™»» звучить слово «горор». А отже, роман автоматично потрапляє в сферу інтересів проекту «Кримінальне чтиво UA».

Оксамитка Блажевська: «Це було жахливо»

Відгук читача

Прочитала цю книжку ще місяць тому, але тільки зараз пишу про неї, бо ця книга зовсім не така проста, щоб її читати швидко, тим більше одразу ж після прочитання швиденько писати про неї якийсь відгук. Взагалі не думала, що буду читати цю книжку, першої книги коронаційної лауреатки Вікторії Гранецької «Мантра-омана» не читала, бо та книжка так і не потрапила мені до рук, хоча читала багато рецензій, які то хвалили, то ганьбили книжку. Я не можу нічого казати, бо таки ще не читала, а нову книгу якось захотілося почитати.

Убивця з душею жертви

Автор: Юлія Юліна

Людська душа – двоїста. Жоден із нас не є стовідсотково добрим чи безмежно лихим. Однак дуже важко інколи повірити в те, що, здавалося б, жорстока, груба людина здатна на добрі вчинки, що всередині неї живе любляча і віддана істота. А так буває. Про таку людину – новий роман Вікторії Гранецької «ТІЛО™».

Вероніка Євдокімова: «Цю книжку можна порадити не всім»

Відгук читача

«ТІЛО™» - моя четверта книга із сучасної української літератури, яку зовсім недавно для мене відкрили друзі, та перша за багато років друкована історія на моїй поличці. Будучи прихильником електронних книжок, я надзвичайно зраділа, отримавши примірник з підписом самої авторки! Поки я відпочивала після потягу та подавала документи в київський ВНЗ, Артем Острожинський придумував найкращу назву для коктейлю, який Вікторія Гранецька готувала на літературній «Країні мрій». Саме «Душа Ештон» і зробила мені цей приємний сюрприз.

Український супергерой – на американський манір

Автор: Жанна Куява

…Перед тим, як завести мову про новий роман молодої, та вже добре знаної авторки Вікторії Гранецької «ТІЛО™», хотілося б дещо зауважити. Річ у тім, що ця тендітна персона, яку ми звикли бачити на фото, чи навіть під час зустрічей, цілковито дисонує з авторкою, яка творить свої романи. Адже в житті Гранецька – скромна, небалакуча і, певною мірою, несмілива. Та коли береш до рук її книжки й починаєш їх читати, то розумієш: більшої сміливості, розкутості, подекуди й нахабства, а також – вигадливості, фантазійності, містичності, одне слово, талановитого витворення по-особливому драйвової, експресивної, часто моторошної, але завше емоційно-напруженої атмосфери годі й шукати. Ось чому Вікторія викликає зацікавленість, породжує теми для розмов чи то пак обговорень. Бо у своїх книжках вона – вільна й незаангажована, відважна й переконлива. Так, ніби й сама бере приклад зі своїх героїв, «перекидається» на міфічну істоту, яка творить несправжні, але такі цікаві світи!

Артем Острожинський: «На цю книжку я чекав уже досить давно»

Відгук читача

Ще восени минулого року мене заінтригувала Мирослава Замойська: коли ми під час нашої зустрічі повели розмову про сучасну літературу, вона натякнула, що наступна книга Вікторії Гранецької буде на порядок вищою, ніж «Мантра-омана».