ТІЛО ™

ТІЛО ™

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це моя друга книжка, над рукописом якої я працювала майже півтора року. Вона кардинально різниться від дебютного роману тематичним, змістовим та мовним наповненням, і в той же час має важливу спільну рису – стрімкий «карколомний» сюжет! Якщо це саме те, що сподобалося Вам у «Мантрі-омані», то хочу вірити, «ТІЛО™» теж стане цікавим для Вас у читанні. В цьому розділі Ви можете ознайомитися з анотацією до нової книжки, її першими сторінками, передмовою редактора і, звісно, відгуками й рецензіями, котрі надходитимуть від читачів та критиків.

Ніч із «Другом Читача»: жіноча еротика від «Коронації слова»

Ведуча рубрики: Леся Мудрак

Доброї ночі, ДОРОГЕЗНІ МОЇ ЧИТАЛЬНИКИ!!! З ВАМИ у нічному етері – переживаючи свято Конституції, де еротична література має неабияке значення – міс Катарсис, кандидат еротичних наук – Леся Мудрак. Відеоеротична поезія дала мені натхнення наших кілька ночей зробити Коронованими!!!! На «Коронації слова», виявляється – автори напрочуд усі еротичні!!!))) Не тіко люба Христя Лукащук))) Вражає розкутість і жіночого письма, випуклі форми жанрових спокус, легкість тілесного і духовного наповнення, фабульні переходи і сюжетні вибрики. Жінка в еротиці прагне відбутися, самонаповнитися, інтригувати і драматизувати…

Уривок із роману «ТІЛО™»

Текст: Вікторія Гранецька

Небо знову заволокло брудним сірим ганчір’ям вологого хмаровиння — і чоловік, що сидів за кермом старого білого фургона з румунськими номерами, нетерпляче вилаявся ламаною англійською — здається, все в цій клятій гірській місцині було проти нього. Розмитий шлях вислизав з-під коліс і крученою зміюкою вився догори. А десь там, серед скелястих урвищ та поріділих лісів, мав зачаїтися кам’яний, дивом уцілілий притулок-сиротинець, що до нього слід було конче дістатися, перш ніж Карпати сповине темрява й закрутить драглиста снігова дощовиця…

Передмова редактора

Текст: Ольга Хвостова

Спочатку тобі цікаво. Потім раптом стає млосно, але ти рухаєшся далі, бо було ж цікаво!.. Згодом стає бридко, моторошно, відразливо, та відірватися вже несила. Такі американські гірки не всім до снаги. Коли за мотивами цього роману зроблять комп’ютерну гру, на ній, скоріше за все, стоятиме вікове обмеження 12+. Цей трилер із елементами горору та відтінком романтики а-ля «Сімейка Адамсів» майже не має шансів залишитися тільки книжкою… Та навіть у паперовому варіанті вигадана Вікторією Гранецькою історія подарує довгоочікувані відчуття твоїм нервам, якщо вони скучили за лоскотами.

Анотація

Видавництво: "Клуб сімейного дозвілля"

Дебютний роман Вікторії Гранецької «Мантра-омана» здобув першу премію літературного конкурсу «Коронація слова — 2011». Психолог за освітою, вона як ніхто інший знає всі ваші страхи. Недарма її романи читачі порівнюють із творами самого Стівена Кінга!