Ніч із «Другом Читача»: жіноча еротика від «Коронації слова»

Ведуча рубрики: Леся Мудрак

Доброї ночі, ДОРОГЕЗНІ МОЇ ЧИТАЛЬНИКИ!!! З ВАМИ у нічному етері – переживаючи свято Конституції, де еротична література має неабияке значення – міс Катарсис, кандидат еротичних наук – Леся Мудрак. Відеоеротична поезія дала мені натхнення наших кілька ночей зробити Коронованими!!!! На «Коронації слова», виявляється – автори напрочуд усі еротичні!!!))) Не тіко люба Христя Лукащук))) Вражає розкутість і жіночого письма, випуклі форми жанрових спокус, легкість тілесного і духовного наповнення, фабульні переходи і сюжетні вибрики. Жінка в еротиці прагне відбутися, самонаповнитися, інтригувати і драматизувати…

Тому і невипадковий мій вибір! Я схотіла трьох жінок)))) Різних і захоплюючих!!! Аналізуватиму творчість кожної з них – 12-го липня о 23-й годині. А поки – подаю еро уривки – для Вашого уважного читання і уявного споглядання! Відкрити нашу НІЧ хочу уривком з роману «Тіло ТМ» дивовижної авторкині, сучасним Стівеном Кінгом – чуттєвою і глибокою, лауреаткою «Коронації слова» – Вікторією Гранецькою! Вона – відкриття еротичного жанру!!! Нехай заздрять усі класики-прозаїки)))))))

«…Якась невідома сила знову штовхнула його в ліжко до Ештон. Кожної наступної ночі вони кохалися все більш пристрасно і жагуче, наче востаннє. Юрій уперто себе переконував, що робить це з тілом Іванки, дарма що в ньому оселилася інша жінка. Бо насправді до чортиків жадав тієї, іншої. Проводив долонею по її оголеному стегну й відчував, як кожне його торкання віддається в ній сотнями імпульсів й нестерпних бажань у відповідь. Знову зривав із неї одяг. Схилявся над нею у довгих, наче загублених у часі й просторі, поцілунках, часом прив’язував її до ліжка, аби неспішно увійти в неї, впиваючись своєю абсолютною владою над досконалим жіночим тілом, і вона корилася йому, опиралася лише іноді, коли він підсвідомо бажав непокори. Вона була йому наложницею, якої не мав іще жоден володар світу. Легенько торкалася вустами усіх його шрамів, рубців та швів. Він заплющував очі. І біль минався. Йшов так далеко, як тільки міг. Вона ж зупинялася трохи довше на глибокій ритій канаві від ножа зі щербинами, що перетинала мало не весь його торс, і повільно опускалася нижче. Коли її вологий прохолодний язик заледве торкався його збудженого, повсталого єства, Юрій втрачав почуття реальності. Вона рухалася спочатку повільно, невагомо, час від часу зупиняючись, аби приділити увагу найчутливішим місцям, а потім усе швидше й частіше, а він стримувався так довго, як то лише було можливим. Коли ж почувався наближеним до завершення, раптом скидав її з себе, перевертав на живіт, розгонисто входив у неї ззаду й кількома сильними глибокими поштовхами довершував розпочате. По тому довго лежав, вкриваючи її шию і плечі поцілунками й укусами, і повільно насолоджувався тим, як вона судомно стискає його зсередини, аж доки знову не починав рухатися. Ештон стікала кров’ю й віддавалася йому кожною клітинкою свого тіла, її подих затамовувався, а серце билося разом із його серцем, на тлі цих емоцій в неї до решти притупилося відчуття болю, якого він їй завдавав.

Для того, щоб навчитися робити таке з чоловіком, треба перед цим побувати під сотнею інших чоловіків. Юрій на мить замислився. Або вона під ними побувала, або ж просто на рівні тваринних інстинктів читала його думки. Про думки йому сподобалося більше. Бо за ті п’ять ночей, які вони провели разом, між ними не було мовлено жодного слова. Жодного. Розмовляли вдень, про все на світі, часом розмови закінчувалися образами, нерозумінням, ненавистю, а на ніч мовби німіли, ставали інакшими, людьми-незнайомцями, що розчинялися в полоні мовчазно-тілесного, і не було в їх ліжку місця для порожніх слів. Бо що казати? Обіцянок їм не судилося, адже не мали й не могли загадувати собі майбутнього. Зізнань у коханні обоє наслухалися й навіддавалися іншим, дарма, що справдешнє, пульсуюче, нищівне й болюче до крові почуття нагодилося тільки щойно. Про колишнє теж не хотілося зачинати. Воно лишалося за дверима кімнати Ештон і терпляче вичікувало там до світанку, коли з її ліжка піде стомлений, виснажений нічними втіхами коханець, і вона впустить назад до опочивальні всі свої божевільні страхи і спогади, як господарі пускають на поріг грайливе хатнє кошеня…»

Уривок Вікторії Гранецької з роману «Тіло ТМ» заводить читача у приховані глибини підсвідомого, що зумовлюють сексуальну уяву, набувають форм яскравого фантазійного виразу еротичного змісту. Письменниця вміє зобразити насиченість і відвертість тілесно-духовних колізій, приперчених блискучими описами еротичних позицій, розкриттям і розчиненням жінки в чоловікові і – навпаки. Тут задіяний увесь весь спектр ласк, психологічно-викристалізуваних стосунків між двома статями. Вікторія подає читачеві виписаний статевий акт. Для автора – головне, що відбувається, а не хто бере участь у діях, сповнених лібідозного шалу. Тому персонажі подано ескізно, їхні імена випадкові, як і характери. Шрами Юри лише натякають на особливий психотип, пов’язаний з жорстоким світом, однак сам герой поводиться як типовий коханець. Нелегко догадатися, що мала на увазі Вікторія Гранецька, зазначаючи, що «в ньому оселилася інша жінка». Йдеться про юнгіанську аніму чи фемінізацію чоловіка? Правдоподібною, навіть драматичною видається нічна подія тут-і-тепер, яка не має для коханців майбутнього, як і минулого. Тобто існування поза інтимним, тілесним зближенням позбавлене будь-якого сенсу.

УВАГА! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії! Також на Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»

Оригінал статті

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Вікторія Гранецька

Коментар
Дякую, Марічко, за уважне читання! Справа в тому, що аналізувався лише уривок, а не весь текст роману, тож і вийшла така двозначність)) Це насправді моя помилка, - епізод поза контекстом не мав би звучати інакше.. Ще раз дякую за Вашу уважність:)
Марічка

Коментар
слова " в ньому оселилася інша жінка" вжиті по відношенню до слова "тіло", а не "чоловік",нова жінка оселилася у тілі.