Олена Сінченко: «Історія про любов, боротьбу і віру»

Відгук читача

 «Хто він цей Юрій?

Вбивця, перевертень і монстр…

А це означає лише те, що я кохаю

Вбивцю, перевертня і монстра.

І так буде завжди, іншого мені не треба»

(В. Гранецька «Тіло»)

 

Одне з найбільших захоплень мого життя – читання. І не просто читання, а захоплення книжками, купання в них, щира любов до кожної прочитаної книги і автора. Дякувати провидінню, на моєму шляху рідко трапляються погані книги. Можливо мені просто щастить, але більшість прочитаних мною книг – шедеври, а більшість авторів – генії.

І от, в моїй колекції геніальних авторів поповнення.

Приблизно рік тому, в мій черговий похід книжковими магазинами, я натрапила на книгу маловідомої для мене авторки Вікторії Гранецької. Книга одразу ж опинилась серед куплених мною, але от серед прочитаних…

Так сталося, що «Тіло» в мене взяли почитати, і я майже на рік забула про цю книжку. Аж до цьогорічного Великодня, коли мені її повернули.

Вирішивши, не відкладати справи в довгий ящик, я взялася за прочитання. Зізнаюсь, не чекала нічого надзвичайного, просто це була єдина книжка, яку я ще не встигла прочитати. Але, не так сталося…

«Тіло» - це шедевр. Справжнісінький! Ця книга варта нагород, визнання, перекладів всіма мовами і, врешті-решт – екранізації. В романі Гранецької вдало переплелася ціла купа літературних жанрів. Тут вам і трилер, і хоррор, і фантастика, і езотерика, і любовний роман…

«Здавалося, на якусь мить увесь світ забув, як існувати. Зупинилися всі годинники на Землі. Завмерли стрілки, стерлися електронні цифри, зітліли календарі. І все довкола розчинилося в любові двох звичайних людей…»

Це одна з небагатьох книжок, в якій я не змогла передбачити фінал. Ні за півкниги до розв’язки, ні за 10 сторінок. Для мене все було несподіванкою. Відверто кажучи, весь роман – велика несподіванка.

А ще, «Тіло» вчить тому, що можна зрадити все на світі, окрім кохання і Батьківщини. Ця книга посібник по боротьбі за своє щастя. Тут можна побачити, як втрачається все і як здобувається більше, ніж очікував.

Це був би супер крутий блокбастер! Ей, хто там відповідає за кінематограф в Україні??

«Я…дарую тобі найдорожче, що коли-небудь мав, - свою країну…»

Оригінал статті

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.