Відгук читача

Автор: Шалена мамця

Давно я не розповідала про прочитані книги. Якось не було чи то бажання, чи таки бажання. Але остання, яку я прочитала, просто не йде з голови. Я не могла відірватись дві доби, поки не дочитала. Тому я просто мушу про неї розповісти. Це роман Вікторії Гранецької «Тіло ТМ». Я очікувала, що це буде щось з елементами «ню» і такого іншого, бо ж сама назва до того змушує. Але помилилась. Звичайно, там було і кохання і зайняття коханням, та головне зовсім інше.
У творі настільки реалістично описано те, що може статись, якщо гонитва за ідеальним тілом набере масовості і всі наукові розробки стосуватимуться тільки цього, що стає моторошно. Також, можна доволі легко провести паралелі між реальними законотворчими доробками – якщо автоматично усіх людей вважати донорами органів у випадку смерті, якщо попередньо ти не написав відмову. Пам'ятаєте, такий законопроект якось розглядався нашими законодавцями? Навіть якщо і не пам'ятаєте – прочитайте цей роман, і ви все зрозумієте.
Твір захоплює з перших рядків. Сам сюжет стрімко розвивається, закручується, заломлюється і таке інше, що просто не можеш відірватись від читання. Що цікаво саме для мене – одну з головних героїнь звати Іванка ))) На жаль, доля у неї зовсім не завидна. 
Карпатські ліси, мольфари, вовкулаки, Черемош – і враз США і найновітніша клініка корпорації Тіло ТМ...

Роман «Тіло ТМ» Вікторії Гранецької варто прочитати. Можливо, навіть і не один раз. Це дійсно, надзвичайно захоплива і заворожуюча історія.
#мама_читає

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.