Відгук читача

Автор: Тетяна Герун

Чотири роки тому я зайшла у «Клуб сімейного дозвілля», аби купити нову книжку. Що я тоді обрала – вже не пам'ятаю, проте вже на касі мою увагу привернула книжка із цікавою назвою «Тіло ТМ». Що це? Книга з фізіології? І тут роль зіграла обкладинка. Ні, це щось інше. І коли я взяла її до рук, прочитала анотацію і зрозуміла, що це варто прочитати. Для мене книга стала відкриттям. Я б навіть сказала книгою-сенсацією, бо нічого подібного я й близько не читала. 
Пам'ятаю, як після прочитання «Тіло ТМ» два дні я не могла усвідомити, що вона закінчилась, хоча чітко ж було написано «Усе тільки починалося». Я просто закохалась у книгу. Далі бігала по книгарнях, щоб знайти ще один роман Вікторії Гранецької «Мантра-омана», що отримала І премію «Коронації слова». І з того часу усім, хто просить порекомендувати для читання прозу, я кажу: «Читайте Вікторію Гранецьку». А яку книгу? «Будь-яку, у неї всі вони дуже сильні. Вам сподобається».
І ось через чотири роки я нарешті на презентації нової книги познайомилася з авторкою улюблених романів, які читаєш і далі йти не хочеш, бо чим далі – тим ближче закінчення. Ти живеш у тому світі і життя реальне хочеться відкласти. 
Вікторія Гранецька, дякую за цю зустріч і за ті прекрасні книги, які Ви пишете, за те, що Ваші романи хочеться читати і перечитувати. 
А ще дякую за продовження «Тіло ТМ», над яким Ви працюєте. Я знаю, що все тільки починається. Успіху і підтримки!

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.