Діалоги

Дуже люблю спілкуватися з цікавими людьми та щоразу дізнаватися від них щось нове! Тож у цьому розділі зібрано мої інтерв’ю з письменниками, науковцями, мандрівниками, громадськими діячами та іншими непересічними особистостями, які творять наш культурно-мистецький простір. 

Олена Печорна: «Дива трапляються, а мрії здійснюються!»

Фото: Ірина Гаджикурбанова

12 вересня Вінницю відвідала молода чернігівська письменниця Олена Печорна – авторка вже відомого, мабуть, всім українського бестселера «Грішниця». Звісно ж, я не впустила можливості познайомитись та поспілкуватись з Оленою особисто.

Олександр Вешелені: «Книгарня «Є» − це ніби бібліотека, в яку щодня ходиш на роботу»

Нещодавно вирішила згадати своє журналістське минуле і прикрасити цей сайт ексклюзивними інтерв’ю з цікавими людьми, які безпосередньо впливають на становлення української літератури сьогодення. До вашої уваги – розмова з Олександром Вешелені − арт-менеджером вінницької Книгарні «Є», що віднедавна стала справжньою «штаб-квартирою» літературного життя Вінниці.

Леся Олендій: «Випадковостей у житті не буває»

Фото: Олександр Вешелені

Леся Олендій – українська письменниця та публіцистка, яка народилася й виросла на Львівщині, а згодом вийшла заміж за італійця й переїхала жити до Італії. Наслідком кардинальних змін у її житті стала «Mia Italia» - книга, що вже знайшла свого читача в різних містах Італії та України, а 2 грудня 2013 року була презентована й вінницьким читачам. На презентації говорили про шлях до Європи, який Леся уже пройшла, українську та світову літературу, подорожі та майбутні книжки. Як це було – читайте в ексклюзивному інтерв'ю з авторкою «Mia Italia».