Мантра-омана

Мантра-омана

«Мантра-омана» – мій дебютний роман, який приніс мені перемогу на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011» й уперше був презентований на 18-му Форумі видавців у Львові. Якщо вірити офіційній анотації, то в ньому йдеться про «дівчину Єву, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом», але мені більше подобається, коли кожен читач складає власну думку після знайомства з книжкою. У цьому розділі Ви знайдете уривки з «Мантри-омани», розповідь про те, як вона створювалась, а також відгуки читачів та рецензії критиків на роман.

Як з`явилася «Мантра-омана»

Текст: Вікторія Гранецька

Під час інтерв`ю та прес-конференцій мені часто ставили одні й ті самі запитання: «Як ви писали свій роман?», «Звідки взялася ідея?», «А назва?»... Гадаю, настав час розповісти все, як є.

Уривки з роману "Мантра-омана"

Текст: Вікторія Гранецька

Це може видатись дивним, та щоразу, коли мене питають, про що ж ото мій роман, я уявлення не маю, що відповісти. Тому що досі не знаю, як можна у двох словах переказати весь спектр ідей, вражень та почуттів, які я віддала цьому тексту. Зрештою, є гарний спосіб виправити таку ситуацію. До вашої уваги - уривки з "Мантри-омани".

Роман-переможець «Коронації слова-2011» виходить друком!

Офіційний прес-реліз

«Динамічно, захопливо, моторошно, зухвало» – саме такими словами найчастіше характеризували експерти «Коронації слова-2011» роман «Мантра-омана» вінничанки Вікторії Гранецької. Такі висловлювання вкупі з «відмінно побудованою композицією, живою мовою та чудово розкритими характерами» стали запорукою перемоги у цьогорічному конкурсі.