Роман-переможець «Коронації слова-2011» виходить друком!

Офіційний прес-реліз

 

«Динамічно, захопливо, моторошно, зухвало» – саме такими словами найчастіше характеризували експерти «Коронації слова-2011» роман «Мантра-омана» вінничанки Вікторії Гранецької. Такі висловлювання вкупі з «відмінно побудованою композицією, живою мовою та чудово розкритими характерами» стали запорукою перемоги у цьогорічному конкурсі.

На початку осені «Мантра-омана» вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Роман стане першою надрукованою книжкою конкурсу «Коронація слова-2011» і буде вперше презентований широкому загалу на Форумі видавців у Львові. Роман-переможець розкриває історію дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе для власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів — це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона...

Книжка захоплює своєю незвичайністю, непередбачуваністю, переплетенням реальності, спогадів і снів. Містична історія життя головної героїні Єви вразила навіть Золотого автора конкурсу «Коронація слова» письменницю Люко Дашвар: «Несподівана і захоплива суміш містики, гідної творів Кінга, та глибокого розуміння найменших рухів людської душі. Письменниця з дивовижною точністю змальовує жінку, в серці якої померло кохання, проте залишилася надія... Книжка приголомшує і переконує – кохання може перемогти все, навіть смерть. Прочитавши її, ви почуєте найпотаємніші струни власної душі».

Купити книжку

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.
 
Іринка

Коментар
А мене вразили слова Люко Дашвар! Особисто для мене її відгук означає, що книжка варта уваги. Чекаю)))
Dino

Коментар
Нічого собі обкладинка!! Аж сліпить...)))))