Про автора

Народилася 24 березня 1981 року у мальовничому селі Юрівка, що на Вінниччині. Батько — Леонід Тадеушович — поляк. Мати — Любов Данилівна — українка. Вірю в генетичну пам’ять поколінь.

Фах практичного психолога здобула у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. Змінила безліч професій та місць проживання — працювала офіціанткою, рекламним агентом, продавала косметику, доглядала за маленькими дітьми, була консультантом у музичному магазині, коректором в газеті для російськомовних емігрантів Каліфорнії та Філадельфії, журналістом/редактором рубрики «Культура» в місцевому ЗМІ, а також літературним редактором в одному із глянцевих журналів.

2011 року дебютувала у прозі з романом «Мантра-омана», який отримав гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» і за три місяці вийшов друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Роман викликав чималий резонанс у читацьких колах.

Упродовж наступних двох років займалася журналістикою, соціально-культурними проектами («100 книжок для сільських бібліотек», «Сучасне Епатажне Креативне Слово», «Письменницькі спогади»), мала кілька публікацій у жанрі малої прози (есей «Симфонія № 38» в альманаху «Експрес Молодість», новела «Закохане місто» на шпальтах «Літературної України»), двічі побувала у складі журі конкурсу «Коронація слова» і… писала наступний роман. Тож у червні 2013 року в «Клубі сімейного дозвілля» вийшла моя друга книга — фантастична антиутопія «ТІЛО™». Книга потрапила у десятку фіналістів Міжнародної премії ім. О. Ульяненка, до шорт-листа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013» у номінації «Красне письменство», а згодом — і до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття».

2015 рік став для мене роком нових творчих відкриттів та можливостей. Почала писати неримовану поезію і це захоплення несподівано принесло мені диплом лауреата VІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2015» та лауреатство у Міжнародному поетичному конкурсі «Намалюй мені ніч» від журналу «Склянка часу*Zeitglas». Долучилася до започаткованого «Коронацією слова» проекту «Воскресіння Розстріляного Відродження» з літературознавчим нарисом «Корабель Юрія Яновського». Взяла участь у Міжнародному фестивалі оповідання ««Intermezzo» (м. Вінниця) і продовжила експерименти з короткою прозою — тож у вересні 2015 року побачили світ українська та англійська версії мого оповідання «Емігрантка» у складі двомовної збірки есеїв та оповідань «Україна в мені» («Ukraine within me») від письменниць Львівського жіночого літературного клубу (видавництво «Апріорі»). Згодом - оповідання "Остання жінка на Землі", що було опубліковане в літературно-мистецькому журналі "Дніпро". І нарешті — цієї осені у київському видавництві «Нора-Друк» вийшов «Щасливий» — мій третій роман, створений на основі дивовижної реальної історії, що трапилася у Вінниці. Рукопис твору нагороджено спецвідзнакою «Коронації слова-2015» у почесній номінації «Гранд Романи». Книга була вперше презентована на ХХІІ Форумі видавців й увійшла у ТОП-10 продажів на стенді видавництва «Нора-Друк». За поданням конкурсу «Коронація слова» Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України схвалив роман «Щасливий» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

До новорічних свят 2016 року видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» опублікувало ще одну збірку оповідань від Львівського жіночого літературного клубу — «Львів. Кава. Любов». До цієї книги увійшло моє містичне оповідання «Абонентська скринька». Оповідання «Різдвяна фантасмагорія» вийшло в складі наступної збірки «Львів. Смаколики. Різдво». На цьому співпраця з ГО «Львівський жіночий літературний клуб» була завершена.

Настав час нових проектів, серед яких участь у книжковому виданні «Я like Україну», створеному до 25-річчя Незалежності України спільно з Братами Капрановими і телеканалом ICTV (оповідання «Жінка з неба»); публікація циклу неримованої поезії «Спротив речей» у збірниках «Вінницький альбом» та «Україна в огні»; робота в журі літературного конкурсу горор-оповідань від журналу «Стос» (з подальшим укладанням, редагуванням та просуванням збірки творів авторів-переможців); участь у мистецькому проекті «TRAmART» (читання віршів у вінницьких трамваях), благодійному проекті «Почуйте нас» (запис аудіокниг для незрячих) та власна програма на радіо (автор і ведуча літературної рубрики «Книгар» на радіо «Вінтера»). Наприкінці 2016 року виступила ініціатором, літературним редактором та упорядником видання збірки поезій «Трансгрес(і)я» воїна АТО Влада Сорда («Видавництво Сергія Пантюка», 2016 р.). У червні 2017 року ми з Владом Сордом одружилися.

До XXIV Форуму видавців презентувала четвертий роман - «Дім, у котрому заблукав час», написаний у співавторстві з львівською письменницею Анастасією Нікуліною та вінницькою поеткою Мариною Однорог. Роман вийшов у вересні 2017 року в харківському видавництві «Фоліо». А в листопаді того ж року у рамках видавничого проекту «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля» світ побачила моя дебютна поетична збірка «Спротив речей» з ілюстраціями художниці Альбіни Стафійчук.

31 жовтня 2018 року ми з чоловіком заснували незалежне книжкове видавництво «Дім Химер». Мета проекту — видання книг українських авторів, які спеціалізуються на химерній жанровій та авторській прозі.