Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

В Україні створили видавництво, що видаватиме химерну прозу: інтерв’ю з засновницею

Джерело: Блог книжкового порталу Yakaboo.ua

В Україні з’явилось нове видавництво. Воно називається «Дім Химер», засновники живуть у Вінниці, а видавати вони планують химерну прозу українських авторів.

Ласкаво просимо у «Дім Химер»

Джерело: інтернет-портал Бабай

Вінницьке «літературне» подружжя відкрило власне видавництво «Дім Химер»

Джерело: Вінницький інформаційний портал Vежа

Вона – відома українська письменниця та поетеса, він – військовий, дизайнер, поет. Літературне подружжя Вікторія Гранецька та Влад Сорд неодноразово мали спільні виступи у різних містах України, а відтепер вирішили відкрити власне видавництво, аби допомагати молодим авторам.

Вікторія Гранецька: містика у житті і творчості

Джерело: Інтернет-портал VIN TOP

Доброго дня, дорогі читачі. Сьогодні у нас в гостях відома вінницька письменниця Вікторія Гранецька.

Які книжки читають успішні українці

Джерело: Інтернет-портал Marionetki.net

Попри шалений темп життя, брак часу, сил, емоцій та здоров’я, у сучасному світі успішні та реалізовані люди мають одну спільну життєву звичку: вони завжди знаходять час для того, аби почитати. Як свідчить одне із американських досліджень, усі талановиті, успішні, багаті та самореалізовані дуже полюбляють читати.

Місця сили вінницької поезії: яким є місто для поетів і поеток

Джерело: Вінницький інформаційний портал Vежа

Інколи для поетів та поеток місто – це субстанція, яка змушує творити, відкриває сенси, стає частиною них та проростає у творчості. У когось вулички, річки, будинки можна впізнати відразу, хтось ж зашифровує так, що не всі можуть зрозуміти, що мова йде про Вінницю. Саме тому до Міжнародного Дня поезії вінницькі поети та поетки діляться своїми «місцями сили» та розповідають про «стосунки» із містом.

Двоє, що відчувають серцебиття віршів і дихають в унісон

Джерело: SVOBODA.FM

Можливо, це кохання і не народилося б, якби не війна… Свої вірші Він писав на передовій, під Кримським, у перервах між обстрілами, де служив у арт-розвідці. Писав для себе, не маючи навіть думки колись їх надрукувати. Але якимось дивом вони потрапили до Її рук. На той момент Вона була вже знаною письменницею й відчула серцем: ці поезії заслуговують на увагу! Нещодавно ця творча пара завітала до Прилук і Чернігова, аби зустрітися зі своїми читачами.

Вікторія Гранецька та Влад Сорд у програмі «Книжковий базар» з Мариною Фіалко (аудіозапис)

Джерело: Ера Медіа / Радіо Ера ФМ

ТОП-8 книг вінницьких авторів, які були видані у минулому році

Джерело: Вінницький тижневик «20 хвилин»

Разом із літературознавцем Олександром Вешелені ми склади добірку із книжок авторів-сучасників, які побачили світ у минулому році. Критеріями, якими ми оперували при складанні цього переліку, став рейтинг видавництва, у якому виходили книжки, участь або перемоги авторів у преміях та відгуки читачів.

Книжки для осені, або Море, магія, любов

Джерело: Блог Видавництва Старого Лева

Правду кажучи, книжки для цього бук-листу я обирала спонтанно. Це не добірка книг на певну тематику чи твори конкретних авторів, це радше видання, які були мною прочитані впродовж останніх місяців і які, як на мій суб’єктивний погляд, чудово пасують в якості вечірнього осіннього читання. Тут можна віднайти трохи натхнення, корисні поради, віддзеркалення власних проблем, трохи містики, трохи одеського моря. Це твори про втрату та пошуки часу, авантюрні пригоди, творчість, мереживне плетиво людських стосунків і про любов, яка часто є головними ліками.