Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Двоє, що відчувають серцебиття віршів і дихають в унісон

Джерело: SVOBODA.FM

Можливо, це кохання і не народилося б, якби не війна… Свої вірші Він писав на передовій, під Кримським, у перервах між обстрілами, де служив у арт-розвідці. Писав для себе, не маючи навіть думки колись їх надрукувати. Але якимось дивом вони потрапили до Її рук. На той момент Вона була вже знаною письменницею й відчула серцем: ці поезії заслуговують на увагу! Нещодавно ця творча пара завітала до Прилук і Чернігова, аби зустрітися зі своїми читачами.

Вікторія Гранецька та Влад Сорд у програмі «Книжковий базар» з Мариною Фіалко (аудіозапис)

Джерело: Ера Медіа / Радіо Ера ФМ

ТОП-8 книг вінницьких авторів, які були видані у минулому році

Джерело: Вінницький тижневик «20 хвилин»

Разом із літературознавцем Олександром Вешелені ми склади добірку із книжок авторів-сучасників, які побачили світ у минулому році. Критеріями, якими ми оперували при складанні цього переліку, став рейтинг видавництва, у якому виходили книжки, участь або перемоги авторів у преміях та відгуки читачів.

Книжки для осені, або Море, магія, любов

Джерело: Блог Видавництва Старого Лева

Правду кажучи, книжки для цього бук-листу я обирала спонтанно. Це не добірка книг на певну тематику чи твори конкретних авторів, це радше видання, які були мною прочитані впродовж останніх місяців і які, як на мій суб’єктивний погляд, чудово пасують в якості вечірнього осіннього читання. Тут можна віднайти трохи натхнення, корисні поради, віддзеркалення власних проблем, трохи містики, трохи одеського моря. Це твори про втрату та пошуки часу, авантюрні пригоди, творчість, мереживне плетиво людських стосунків і про любов, яка часто є головними ліками.

7 книжок від українських видавництв для затишних вихідних

Джерело: 1+1

Один із способів побороти «осінній настрій» — влаштувати зустріч із гарною книжкою. А ось, яким має бути це «побачення» — романтичним, радісним чи мотивуючим — обирати вам.

Вікторія Гранецька: «Працюю над історичним романом про Вінницю початку ХХ століття і до наших днів»

Джерело: портал Vin_people

Сьогодні в рубриці #famous_vin_people познайомимось з чарівною вінницькою письменницею Вікторією Гранецькою!

Майдан та містика на основі реальних подій: у Вінниці презентували «Дім, у котрому заблукав час»

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 22 жовтня 2017р.

Цей роман про будь-яке українське місто, де є ратуша або Вежа з годинником. Про людей, які живуть у вирі подій, що відбуваються зараз і траплялися під час Майдану. Про мертвих, живих і не знайдених, а також про тих, хто зник, але лишився в розмовах і спогадах. Дивну, насичену і через це – інтригуючу книгу «Дім, у котрому заблукав час», презентовану вперше на Львівському форумі видавців, у суботу, 21 жовтня нарешті представили «на батьківщині» – у Вінниці, в приміщенні бібліотеки ім. Бевза, що на Хмельницькому шосе.

П`ять книг про вибір, який неодмінно треба зробити

Джерело: НВ STYLE

У всіх книжках цього огляду їхні герої стоять перед вибором – змінити своє життя, перейти на той бік барикад, залишитися в дійсності чи перейти до зміненої реальності. Всі герої в книжках різні, але об’єднує їх бажання не залишатися в минулому, а за будь-яку ціну потрапити у краще майбуття. Залишилося, знов-таки, вибрати правильний шлях. Український письменник Ігор Бондар-Терещенко зібрав для НВ STYLE п’ять книг, в яких йдеться про необхідність зробити певний вибір.

Антиутопія, коти і містика: у Вінниці презентують «Дім, у котрому заблукав час»

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 19 жовтня 2017 р.

Антиутопія, яка перетворюється на утопію, поезія, що переходить у прозу, багато містики та… котів – 21 жовтня, у Вінницькій бібліотеці ім. Бевза відбудеться презентація книги “Дім, у котрому заблукав час” відразу від трьох письменниць, дві з яких – вінничанки.

«Вінницькі» на Форумі у Львові: хто і що презентуватиме на найбільшій книжковій події України

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 11 вересня 2017 р.

Два дні залишилося до початку однієї із наймасштабніших книжкових подій України, а саме Форуму видавців. Кого з вінницьких авторів можна буде побачити та почути у Львові та чим вони дивуватимуть гостей. Близько 1000 культурних та освітніх заходів за 5 днів на різних локаціях Львова. Безліч книг, презентацій, концертів, перформансів та читань. Не обійдеться цьогорічний форум і без вінницьких авторок. Їх, звичайно, не так багато, як львівських та київських, але все-таки декілька знакових постатей є.