Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

7 книжок від українських видавництв для затишних вихідних

Джерело: 1+1

Один із способів побороти «осінній настрій» — влаштувати зустріч із гарною книжкою. А ось, яким має бути це «побачення» — романтичним, радісним чи мотивуючим — обирати вам.

Вікторія Гранецька: «Працюю над історичним романом про Вінницю початку ХХ століття і до наших днів»

Джерело: портал Vin_people

Сьогодні в рубриці #famous_vin_people познайомимось з чарівною вінницькою письменницею Вікторією Гранецькою!

Майдан та містика на основі реальних подій: у Вінниці презентували «Дім, у котрому заблукав час»

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 22 жовтня 2017р.

Цей роман про будь-яке українське місто, де є ратуша або Вежа з годинником. Про людей, які живуть у вирі подій, що відбуваються зараз і траплялися під час Майдану. Про мертвих, живих і не знайдених, а також про тих, хто зник, але лишився в розмовах і спогадах. Дивну, насичену і через це – інтригуючу книгу «Дім, у котрому заблукав час», презентовану вперше на Львівському форумі видавців, у суботу, 21 жовтня нарешті представили «на батьківщині» – у Вінниці, в приміщенні бібліотеки ім. Бевза, що на Хмельницькому шосе.

П`ять книг про вибір, який неодмінно треба зробити

Джерело: НВ STYLE

У всіх книжках цього огляду їхні герої стоять перед вибором – змінити своє життя, перейти на той бік барикад, залишитися в дійсності чи перейти до зміненої реальності. Всі герої в книжках різні, але об’єднує їх бажання не залишатися в минулому, а за будь-яку ціну потрапити у краще майбуття. Залишилося, знов-таки, вибрати правильний шлях. Український письменник Ігор Бондар-Терещенко зібрав для НВ STYLE п’ять книг, в яких йдеться про необхідність зробити певний вибір.

Антиутопія, коти і містика: у Вінниці презентують «Дім, у котрому заблукав час»

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 19 жовтня 2017 р.

Антиутопія, яка перетворюється на утопію, поезія, що переходить у прозу, багато містики та… котів – 21 жовтня, у Вінницькій бібліотеці ім. Бевза відбудеться презентація книги “Дім, у котрому заблукав час” відразу від трьох письменниць, дві з яких – вінничанки.

«Вінницькі» на Форумі у Львові: хто і що презентуватиме на найбільшій книжковій події України

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 11 вересня 2017 р.

Два дні залишилося до початку однієї із наймасштабніших книжкових подій України, а саме Форуму видавців. Кого з вінницьких авторів можна буде побачити та почути у Львові та чим вони дивуватимуть гостей. Близько 1000 культурних та освітніх заходів за 5 днів на різних локаціях Львова. Безліч книг, презентацій, концертів, перформансів та читань. Не обійдеться цьогорічний форум і без вінницьких авторок. Їх, звичайно, не так багато, як львівських та київських, але все-таки декілька знакових постатей є.

Новий роман письменниці з Вінниці презентують на Форумі видавців

Джерело: портал Vinbazar.com

У харківському видавництві «Фоліо» готується до друку новий роман Вікторії Гранецької, письменниці з Вінниці. Книга написана у співавторстві з поетесою Мариною Однорог та львів'янкою Анастасією Нікуліною. Твір презентують на Форумі видавців у Львові.

Вінницька письменницька пара відгуляла українсько-скандинавське весілля

Джерело: Інтернет-портал «ДЕПО.Вінниця» від 04.08.2017

Вінницькі письменники Вікторія Гранецька і Влад Сорд нещодавно побралися. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал". Молодята попросили гостей прийти на весілля у вишиванках або в камуфляжі.

Весілля під зіркою Алатир влаштували вінницька письменниця та боєць АТО

Джерело: Щотижнева газета «33-й канал» від 03.08.2017

Відома письменниця з Вінниці Вікторія Гранецька, яка свого часу перемогла у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» та інших престижних заходах, вийшла заміж. Її коханим чоловіком став доброволець АТО Влад Сорд, який пройшов бої у найзапекліших місцях та написав книгу про війну.

Вінницька письменниця виходить заміж за артилериста

Джерело: Щотижнева газета «33-й канал» від 19.04.2017

Відома вінницька письменниця Вікторія Гранецька, яка отримала перемогу у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова», інших престижних заходах, завдяки війні знайшла своє кохання та збирається заміж. Обранцем дівчини став доброволець Влад Сорд, який у свої 28 років пройшов бої у найзапекліших місцях та написав книгу про війну. Про свою неймовірну історію кохання наречені розповіли нашому журналісту.