Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Новий роман письменниці з Вінниці презентують на Форумі видавців

Джерело: портал Vinbazar.com

У харківському видавництві «Фоліо» готується до друку новий роман Вікторії Гранецької, письменниці з Вінниці. Книга написана у співавторстві з поетесою Мариною Однорог та львів'янкою Анастасією Нікуліною. Твір презентують на Форумі видавців у Львові.

Вінницька письменницька пара відгуляла українсько-скандинавське весілля

Джерело: Інтернет-портал «ДЕПО.Вінниця» від 04.08.2017

Вінницькі письменники Вікторія Гранецька і Влад Сорд нещодавно побралися. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал". Молодята попросили гостей прийти на весілля у вишиванках або в камуфляжі.

Весілля під зіркою Алатир влаштували вінницька письменниця та боєць АТО

Джерело: Щотижнева газета «33-й канал» від 03.08.2017

Відома письменниця з Вінниці Вікторія Гранецька, яка свого часу перемогла у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» та інших престижних заходах, вийшла заміж. Її коханим чоловіком став доброволець АТО Влад Сорд, який пройшов бої у найзапекліших місцях та написав книгу про війну.

Вінницька письменниця виходить заміж за артилериста

Джерело: Щотижнева газета «33-й канал» від 19.04.2017

Відома вінницька письменниця Вікторія Гранецька, яка отримала перемогу у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова», інших престижних заходах, завдяки війні знайшла своє кохання та збирається заміж. Обранцем дівчини став доброволець Влад Сорд, який у свої 28 років пройшов бої у найзапекліших місцях та написав книгу про війну. Про свою неймовірну історію кохання наречені розповіли нашому журналісту.

Лауреатка «Коронації слова» Гранецька розповість про свій новий роман-антиутопію

Джерело: Вінницький інформаційний портал VежА

Зустрітися із лауреаткою премії «Коронація слова» Вікторією Гранецькою, поговорити про її фантастичні книги, а також послухати її вірші-верлібри та навіть почути ексклюзивний уривок із майбутнього роману зможуть вінничани вже 13 квітня у Центральній міській бібліотеці. О 16-ій годині в бібліотеці імені Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4) тут розпочнеться зустріч студентів Вінницького педагогічного університету із письменницею, однак приєднатися може кожен охочий.

Хто в хаті хазяїн: 5 книжок-попереджень

Джерело: СЕГОДНЯ.ua

Письменники завжди претендували на роль пророків, навіть якщо відпекувалися, мовляв, цього від них вимагає суспільство. З іншого боку, навіщо писати, якщо не висловлювати при цьому оригінальні думки, які, як довела історія і практика, обов’язково витворяться як не на пророцтва, то на афоризми точно. І лише та сама суспільна вага і громадська позиція розділяє літераторів на тих, у кого в книжках передбачається близький апокаліпсис, і на тих, чиї куплети а ля "не женитесь на курсистках" пророкують родинну катастрофу.

Ціна чорно-білих снів під ГРАДами…

Рецензія

Не так жахає війна, як ілюзорність миру. Або точніше показуха того, що називають «мир». Такі враження, що моїй країні зробили невдалу пластичну операцію, під кодовою назвою «совок». І, як наслідок після непрофесійних дій, у неї на обличчі утворилася ракова пухлина з нещодавньою назвою «Майдан» та теперішньою назвою «Війна». Війна була завжди – від самого початку нашої Незалежности. Бездіяльність, корупція, крадіжки в глобальних масштабах та инші чинники поступової руйнації країни. Козлолюди в городах змінювалися на инших козлюдів, козлюди плодилися, городів не вистачало на всіх. Як наслідок, вони стали хитрішими, навчившись жити у борг під «братом». А город потім віддати «брату» в безмежну оренду. Та тільки забули козлолюди, що навколо народ непокірний і що земля народна…

Молодший сержант Влад Сорд видав першу поетичну збірку і почав писати автобіографічний роман

Джерело: Газета «Високий замок»

Їх вже кілька, письменників-фронтовиків, за творчістю яких уважно спостерігаю, багато від них чекаю. Хтось вже повернувся до мирного життя, хтось ще воює на сході України; хтось писав і раніше, хтось нещодавно почав. Влад Сорд – один з них, багатообіцяючий початківець. Дізналася про нього від письменниці Вікторії Гранецької. Їй до рук потрапили вірші хлопця, що воює разом з її сестрою. Вікторія захопилася творчістю незнайомого бійця із позивним Змій, загорілася ідеєю видати книжку, зібрала довкола своєї ідеї людей, що її підтримали хто грошима, хто вчинками. І ось вже автор збірки “Трансгрес (і)я” презентує свою поезію у Львові, а також у Харкові, Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Чернігові…

"Емоції, переплавлені у слово"

Автор: Бібліотекар від 28 листопада 2016 р., рубрика: Вінницький Дім поета

У неділю 27 листопада шанувальники поезії мали нагоду зустрітися у Вінницькому Домі поета. Осіння моква не залишила у домівках поетичний бомонд Вінниці. Традиційно Андрій Стебелев розпочав зустріч із привітання іменинників, якою була наша Вероніка Остапчук - поет, бард, композитор і просто велична жінка. Вероніка розігріла присутніх новою доробкою, а саме піснею на слова Андрія Стебелева "Гороскоп". Було креативно і цікаво.

«Український вікінг» презентував книгу «Трансгрес(і)я» у Чернігові

Джерело: Svoboda FM

Війна породила багатьох поетів. Один з них, майданівець Влад Сорд, презентував у Чернігові 26 листопада книгу «Трансгрес(і)я». До збірки ввійшла поезія російською та українською мовами. Літературний відбувся в одній із зал Кіно-культурного мистецького центру (колишній кінотеатр ім. Щорса).