Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

«Трансгрес(і)я»: У Львові репрезентували першу збірку віршів бійця Влада Сорда

Джерело: ZIK

Український «вікінг», боєць з Вінниччини Владислав Стафійчук (Влад Сорд) з позивним «Змій» учора репрезентував у Львові свою збірку поезій «Трансгрес(і)я». Влад був активним учасником Майдану, а тепер він солдат 93-ої окремої гвардійської механізованої Харківської бригади. Пише вірші з 11 років, і саме з цього віку себе пам’ятає. Записує вірші зі снів, які приходять до нього образами. Поезія Влада – голос війни від першої особи, почасти це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. Тут немає штучного конструювання метафор заради метафор, тож годі сподіватися, що ці вірші «впишуться» у теперішні поетичні тренди, – пристрасні, живі і страшні, вони є самовидцями цієї неоголошеної й незавершеної війни, котра мусить бути прожитою, проговореною і почутою, щоб «ніколи знову».

У вінницьких трамваях стартує мистецький проект TRAmART

Джерело: Вінницький інформативний портал VежА

Вінницькі трамваї і так славляться на всю Україну, а тепер у них буде нова родзинка – лунатиме поезія подільських поетів. Проект TRAmART вже в листопаді планує запустити пілотні записи. Якщо одного разу ви будете їхати в трамваї і почуєте поезію замість оголошення зупинки чи історичної довідки, не дивуйтесь – це проект TRAmART.

Бібліотека говоритиме для незрячих

Джерело: газета «Вінниччина» від 03.11.2016 р.

Проект «Побачте нас» має на меті забезпечити вільний доступ незрячих та слабкозорих людей до інформації, до художнього слова, до спілкування та творчості. Втілюють цю ідею Вінницька міська бібліотечна система, ГО «Культурний Всесвіт» за підтримки Благодійного фонду «Подільська громада» та інших небайдужих.

Кошти на друк книги вінницького бійця «усім миром» зібрали за 11 днів

Джерело: Вінницький інформаційний портал VежА, від 25.10 2016 р.

Скоро у світ вийде збірка поезії вінницького солдата 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади Владислава Стафійчука (Змій) під назвою «Трансгрес(і)я». Гроші на збірку збирали всією країною. Ідею допомогти бійцеві подала письменниця Вікторія Гранецька.

Вони like Україну: письменники зробили подарунок українцям до річниці Незалежності

Джерело: «Буквоїд»

22 серпня у столичній книгарні “Є” презентували книгу “Я like Україну”, присвячену 25-річчю незалежності України. До книжки увійшли оповідання 25 відомих українських письменників: Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Володимира Лиса, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Вікторії Гранецької, Макса Кідрука та інших.

Письменник Сашко Завара: «Проявами екстремізму сьогодні нікого не здивуєш»

Джерело: «Друг читача»

Письменник і рецензент Сашко Завара помітив, що видавництво «Нора-Друк», Видавництво «КСД» і Олексій Жупанський протягом року видали книжки, які разом сформували неформальну трилогію, яку можна назвати «ісламською». Це «Покора» Мішеля Уельбека, «2084: Кінець світу» Буалема Сансаля та «Щасливий» Вікторії Гранецької. «Кожен із цих романів відверто торкається побуту, соціуму і релігії, яка має великі шанси стати панівною. Принаймні, так вважають антиглобалісти, а разом з ними і відомі автори. На мою скромну думку „Ісламська трилогія“ — це мастхев кожної домашньої бібліотеки. Ці книжки, як окремо, так і у купі, дають поживу для роздумів і діалогів на тему сьогодення і майбуття. …. До речі, сенс трилогії криється у назвах романів», — пише Сашко Завара. Чому згадані романи — мастхев домашніх бібліотек, розпитує Друг Читача.

«Коронована» юрівчанка завітала до стін рідної школи

Джерело: газета «Вісник Козятинщини» від 19.05.2016 р.

16 травня в Юрівському ЗНВК відбулася зустріч з письменницею-землячкою, володаркою гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова-2011», спецвідзнаки «Гранд Коронації слова- 2015» та авторкою роману, що увійшов до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття» Гранецькою Вікторією.

«Коронована Вікторія» Гранецька: «Література для мене – сенс усього життя»

Джерело: Рівненський портал новин ОГО.UA

У Рівному відбулася презентація роману «Щасливий» лауреатки міжнародного конкурсу «Коронація слова» Вікторії Гранецької. Про особливості письменницьких пошуків і цікаву життєву історію, що лягла в основу твору, читайте у інтерв’ю, яке провела випускниця Школи універсального журналіста Юлія Опанасюк.

Письменниця Вікторія Гранецька: «Гадаю, кожен, хто жив Євромайданом, добре знає, що це таке – любити свою країну»

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада»

Днями до Рівного завітала лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька. Письменниця презентувала свій третій роман, відзначений номінацією «Гранд Романи» – «Щасливий». Основу сюжету складає реальна історія про порятунок маленького хлопчика, що народився хворим унаслідок резус-конфлікту. Прототипи персонажів роману проживають у рідному місті авторки – Вінниці.

«Щасливого» презентували в Кам΄янці

Джерело: Обласна газета «КлюЧ» від 23 жовтня 2015 року (№42 (194), с. 13, «Кам'янецький таблоїд».

Творче об΄єднання «PHOENIX» продовжує радувати шанувальників сучасної української літератури зустрічами з відомими майстрами слова. Так, 20 жовтня до Кам΄янця-Подільського завітала чудова письменниця, яку за її перші романи нерідко називали українським Стівеном Кінгом, переможниця популярного літературного конкурсу «Коронація слова» і просто чарівна та вродлива жінка Вікторія Гранецька. Того дня в Літературній залі Галереї мистецтв вона презентувала містянам свій новий роман «Щасливий», який отримав спецвідзнаку «Гранд Коронації слова» та нещодавно побачив світ у київському видавництві «Нора-Друк». Оскільки книжка написана на основі реальних подій, то на зустріч із читачами письменниця приїхала зі своєю подругою Наталією — прототипом головної героїні її нового роману.