Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Молодший сержант Влад Сорд видав першу поетичну збірку і почав писати автобіографічний роман

Джерело: Газета «Високий замок»

Їх вже кілька, письменників-фронтовиків, за творчістю яких уважно спостерігаю, багато від них чекаю. Хтось вже повернувся до мирного життя, хтось ще воює на сході України; хтось писав і раніше, хтось нещодавно почав. Влад Сорд – один з них, багатообіцяючий початківець. Дізналася про нього від письменниці Вікторії Гранецької. Їй до рук потрапили вірші хлопця, що воює разом з її сестрою. Вікторія захопилася творчістю незнайомого бійця із позивним Змій, загорілася ідеєю видати книжку, зібрала довкола своєї ідеї людей, що її підтримали хто грошима, хто вчинками. І ось вже автор збірки “Трансгрес (і)я” презентує свою поезію у Львові, а також у Харкові, Києві, Вінниці, Івано-Франківську, Чернігові…

"Емоції, переплавлені у слово"

Автор: Бібліотекар від 28 листопада 2016 р., рубрика: Вінницький Дім поета

У неділю 27 листопада шанувальники поезії мали нагоду зустрітися у Вінницькому Домі поета. Осіння моква не залишила у домівках поетичний бомонд Вінниці. Традиційно Андрій Стебелев розпочав зустріч із привітання іменинників, якою була наша Вероніка Остапчук - поет, бард, композитор і просто велична жінка. Вероніка розігріла присутніх новою доробкою, а саме піснею на слова Андрія Стебелева "Гороскоп". Було креативно і цікаво.

«Український вікінг» презентував книгу «Трансгрес(і)я» у Чернігові

Джерело: Svoboda FM

Війна породила багатьох поетів. Один з них, майданівець Влад Сорд, презентував у Чернігові 26 листопада книгу «Трансгрес(і)я». До збірки ввійшла поезія російською та українською мовами. Літературний відбувся в одній із зал Кіно-культурного мистецького центру (колишній кінотеатр ім. Щорса).

«Трансгрес(і)я»: У Львові репрезентували першу збірку віршів бійця Влада Сорда

Джерело: ZIK

Український «вікінг», боєць з Вінниччини Владислав Стафійчук (Влад Сорд) з позивним «Змій» учора репрезентував у Львові свою збірку поезій «Трансгрес(і)я». Влад був активним учасником Майдану, а тепер він солдат 93-ої окремої гвардійської механізованої Харківської бригади. Пише вірші з 11 років, і саме з цього віку себе пам’ятає. Записує вірші зі снів, які приходять до нього образами. Поезія Влада – голос війни від першої особи, почасти це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. Тут немає штучного конструювання метафор заради метафор, тож годі сподіватися, що ці вірші «впишуться» у теперішні поетичні тренди, – пристрасні, живі і страшні, вони є самовидцями цієї неоголошеної й незавершеної війни, котра мусить бути прожитою, проговореною і почутою, щоб «ніколи знову».

У вінницьких трамваях стартує мистецький проект TRAmART

Джерело: Вінницький інформативний портал VежА

Вінницькі трамваї і так славляться на всю Україну, а тепер у них буде нова родзинка – лунатиме поезія подільських поетів. Проект TRAmART вже в листопаді планує запустити пілотні записи. Якщо одного разу ви будете їхати в трамваї і почуєте поезію замість оголошення зупинки чи історичної довідки, не дивуйтесь – це проект TRAmART.

Бібліотека говоритиме для незрячих

Джерело: газета «Вінниччина» від 03.11.2016 р.

Проект «Побачте нас» має на меті забезпечити вільний доступ незрячих та слабкозорих людей до інформації, до художнього слова, до спілкування та творчості. Втілюють цю ідею Вінницька міська бібліотечна система, ГО «Культурний Всесвіт» за підтримки Благодійного фонду «Подільська громада» та інших небайдужих.

Кошти на друк книги вінницького бійця «усім миром» зібрали за 11 днів

Джерело: Вінницький інформаційний портал VежА, від 25.10 2016 р.

Скоро у світ вийде збірка поезії вінницького солдата 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади Владислава Стафійчука (Змій) під назвою «Трансгрес(і)я». Гроші на збірку збирали всією країною. Ідею допомогти бійцеві подала письменниця Вікторія Гранецька.

Вони like Україну: письменники зробили подарунок українцям до річниці Незалежності

Джерело: «Буквоїд»

22 серпня у столичній книгарні “Є” презентували книгу “Я like Україну”, присвячену 25-річчю незалежності України. До книжки увійшли оповідання 25 відомих українських письменників: Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Володимира Лиса, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Вікторії Гранецької, Макса Кідрука та інших.

Письменник Сашко Завара: «Проявами екстремізму сьогодні нікого не здивуєш»

Джерело: «Друг читача»

Письменник і рецензент Сашко Завара помітив, що видавництво «Нора-Друк», Видавництво «КСД» і Олексій Жупанський протягом року видали книжки, які разом сформували неформальну трилогію, яку можна назвати «ісламською». Це «Покора» Мішеля Уельбека, «2084: Кінець світу» Буалема Сансаля та «Щасливий» Вікторії Гранецької. «Кожен із цих романів відверто торкається побуту, соціуму і релігії, яка має великі шанси стати панівною. Принаймні, так вважають антиглобалісти, а разом з ними і відомі автори. На мою скромну думку „Ісламська трилогія“ — це мастхев кожної домашньої бібліотеки. Ці книжки, як окремо, так і у купі, дають поживу для роздумів і діалогів на тему сьогодення і майбуття. …. До речі, сенс трилогії криється у назвах романів», — пише Сашко Завара. Чому згадані романи — мастхев домашніх бібліотек, розпитує Друг Читача.

«Коронована» юрівчанка завітала до стін рідної школи

Джерело: газета «Вісник Козятинщини» від 19.05.2016 р.

16 травня в Юрівському ЗНВК відбулася зустріч з письменницею-землячкою, володаркою гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова-2011», спецвідзнаки «Гранд Коронації слова- 2015» та авторкою роману, що увійшов до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття» Гранецькою Вікторією.