Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

«Коронована Вікторія» Гранецька: «Література для мене – сенс усього життя»

Джерело: Рівненський портал новин ОГО.UA

У Рівному відбулася презентація роману «Щасливий» лауреатки міжнародного конкурсу «Коронація слова» Вікторії Гранецької. Про особливості письменницьких пошуків і цікаву життєву історію, що лягла в основу твору, читайте у інтерв’ю, яке провела випускниця Школи універсального журналіста Юлія Опанасюк.

Письменниця Вікторія Гранецька: «Гадаю, кожен, хто жив Євромайданом, добре знає, що це таке – любити свою країну»

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада»

Днями до Рівного завітала лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька. Письменниця презентувала свій третій роман, відзначений номінацією «Гранд Романи» – «Щасливий». Основу сюжету складає реальна історія про порятунок маленького хлопчика, що народився хворим унаслідок резус-конфлікту. Прототипи персонажів роману проживають у рідному місті авторки – Вінниці.

«Щасливого» презентували в Кам΄янці

Джерело: Обласна газета «КлюЧ» від 23 жовтня 2015 року (№42 (194), с. 13, «Кам'янецький таблоїд».

Творче об΄єднання «PHOENIX» продовжує радувати шанувальників сучасної української літератури зустрічами з відомими майстрами слова. Так, 20 жовтня до Кам΄янця-Подільського завітала чудова письменниця, яку за її перші романи нерідко називали українським Стівеном Кінгом, переможниця популярного літературного конкурсу «Коронація слова» і просто чарівна та вродлива жінка Вікторія Гранецька. Того дня в Літературній залі Галереї мистецтв вона презентувала містянам свій новий роман «Щасливий», який отримав спецвідзнаку «Гранд Коронації слова» та нещодавно побачив світ у київському видавництві «Нора-Друк». Оскільки книжка написана на основі реальних подій, то на зустріч із читачами письменниця приїхала зі своєю подругою Наталією — прототипом головної героїні її нового роману.

Відеосюжет із презентації книг Вікторії Гранецької у Кам΄янці-Подільському

Джерело: Hromadske.tv

20 жовтня в стінах Літературної зали галереї мистецтв відбулась презентація «Щасливого» – нового роману української письменниці Вікторії Гранецької, а також двох її попередніх книг «Мантра-омана» та «ТІЛО™». Як то було – дивіться у сюжеті.

«Щасливий» — книгу вінницької письменниці представили мусульманам Києва

Джерело: портал «Іслам в Україні»

Днями в Ісламському культурному центрі м. Києва відбулась зустріч з вінницькою письменницею Вікторією Гранецькою, що представила свою нову книгу «Щасливий», яка нещодавно вийшла друком. Це невигадана історія про порятунок маленького хлопчика на ім’я Саїд, яке українською перекладається, як «щасливий», про життя етнічно змішаної української родини мусульман, де жінка українка, а чоловік — азербайджанець. Все це на тлі зіткнення різних світів: любові й самопожертви, пошуків Бога й істини з байдужістю й неприязню (аж до ксенофобії) до чужого, іншого; релігійних забобон зі щирою вірою. Історія реальних людей (прототипи роману живуть сьогодні в одному місті з авторкою), яка відбиває загальні настрої та тенденції в суспільстві.

«Щасливий» — не такий вже й щасливий, але сповнений оптимізму роман Вікторії Гранецької

Джерело: книжковий портал 5BOOKS

Роман «Щасливий» став для Вікторії Гранецької особливим

Джерело: газета RIA, № 38 (1249) від 23 вересня 2015 року

Відомою вінницька письменниця Вікторія Гранецька стала завдяки дебютному фантастичному роману «Мантра-омана», що у 2011 році отримав перемогу на «Коронації слова». Потім знову містичне «ТІЛО™», яке здобуло багато відгуків від читачів, і ось 2015 рік і знову корона. Цього разу родинний роман «Щасливий», до речі, реальна історія вінницької сім`ї, завоював спецвідзнаку «Гранд Коронації слова» – конкурс, в якому беруть участь лише переможці попередніх коронацій. Про що «Щасливий»? Про українську дівчину, яка виросла у Вінниці й понад усе любить рідне місто. Про азербайджанського хлопця-мусульманина, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Про їхню дитину, яка мала б народитися щасливою, – адже саме так звучить її ім`я в перекладі українською – але вона приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими? Про роман, про натхнення, про мрії та сподівання розповідає читачам RIA Вікторія Гранецька.

Вікторія Гранецька: Колись я постановила собі не чекати «щасливого завтра»

Джерело: портал Енциклопедія Щастя

Енциклопедія Щастя мала нагоду поспілкуватися з письменницею, лауреаткою «Коронації слова» Вікторією Гранецькою про жінку в українському світі.

Анна Тарнава та Вікторія Гранецька презентували свої книги у Львові

Джерело: журнал «RIA-ЛЬВІВ»

«Жінка в темі» продовжує свої зустрічі. Традиційно, у Львівській копальні кави відбулася зустріч з письменницями Анною Тарнавою та Вікторією Гранецькою. В рамках зустрічі вони презентували свої книги: «Щасливий» Вікторії Гранецької та «Бажання поверненю не підлягають» Анни Тарнави.

Рейтинг кращих українських книжок останнього десятиліття

Джерело: Facebook

Засновниця конкурсів «Зимові читання» і «Літні читання» Оксана Проселкова днями презентувала результати читацького марафону на визначення найкращої української художньої книжки останнього десятиліття. Про це повідомляється у Facebook-спільноті «Вся Україна читає – дітям» та в численних ЗМІ, що поширили новину. У межах марафону українські письменники, журналісти, філологи і видавці назвали книги, які вони вважають найкращими з-поміж тих, котрі було видано протягом останніх 10 років (2005-2015 р.). До цього рейтингу увійшла і книга Вікторії Гранецької «ТІЛО™» (2013 р., видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»).