Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Вони like Україну: письменники зробили подарунок українцям до річниці Незалежності

Джерело: «Буквоїд»

22 серпня у столичній книгарні “Є” презентували книгу “Я like Україну”, присвячену 25-річчю незалежності України. До книжки увійшли оповідання 25 відомих українських письменників: Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Володимира Лиса, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Вікторії Гранецької, Макса Кідрука та інших.

Письменник Сашко Завара: «Проявами екстремізму сьогодні нікого не здивуєш»

Джерело: «Друг читача»

Письменник і рецензент Сашко Завара помітив, що видавництво «Нора-Друк», Видавництво «КСД» і Олексій Жупанський протягом року видали книжки, які разом сформували неформальну трилогію, яку можна назвати «ісламською». Це «Покора» Мішеля Уельбека, «2084: Кінець світу» Буалема Сансаля та «Щасливий» Вікторії Гранецької. «Кожен із цих романів відверто торкається побуту, соціуму і релігії, яка має великі шанси стати панівною. Принаймні, так вважають антиглобалісти, а разом з ними і відомі автори. На мою скромну думку „Ісламська трилогія“ — це мастхев кожної домашньої бібліотеки. Ці книжки, як окремо, так і у купі, дають поживу для роздумів і діалогів на тему сьогодення і майбуття. …. До речі, сенс трилогії криється у назвах романів», — пише Сашко Завара. Чому згадані романи — мастхев домашніх бібліотек, розпитує Друг Читача.

«Коронована» юрівчанка завітала до стін рідної школи

Джерело: газета «Вісник Козятинщини» від 19.05.2016 р.

16 травня в Юрівському ЗНВК відбулася зустріч з письменницею-землячкою, володаркою гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова-2011», спецвідзнаки «Гранд Коронації слова- 2015» та авторкою роману, що увійшов до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття» Гранецькою Вікторією.

«Коронована Вікторія» Гранецька: «Література для мене – сенс усього життя»

Джерело: Рівненський портал новин ОГО.UA

У Рівному відбулася презентація роману «Щасливий» лауреатки міжнародного конкурсу «Коронація слова» Вікторії Гранецької. Про особливості письменницьких пошуків і цікаву життєву історію, що лягла в основу твору, читайте у інтерв’ю, яке провела випускниця Школи універсального журналіста Юлія Опанасюк.

Письменниця Вікторія Гранецька: «Гадаю, кожен, хто жив Євромайданом, добре знає, що це таке – любити свою країну»

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал «Четверта влада»

Днями до Рівного завітала лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька. Письменниця презентувала свій третій роман, відзначений номінацією «Гранд Романи» – «Щасливий». Основу сюжету складає реальна історія про порятунок маленького хлопчика, що народився хворим унаслідок резус-конфлікту. Прототипи персонажів роману проживають у рідному місті авторки – Вінниці.

«Щасливого» презентували в Кам΄янці

Джерело: Обласна газета «КлюЧ» від 23 жовтня 2015 року (№42 (194), с. 13, «Кам'янецький таблоїд».

Творче об΄єднання «PHOENIX» продовжує радувати шанувальників сучасної української літератури зустрічами з відомими майстрами слова. Так, 20 жовтня до Кам΄янця-Подільського завітала чудова письменниця, яку за її перші романи нерідко називали українським Стівеном Кінгом, переможниця популярного літературного конкурсу «Коронація слова» і просто чарівна та вродлива жінка Вікторія Гранецька. Того дня в Літературній залі Галереї мистецтв вона презентувала містянам свій новий роман «Щасливий», який отримав спецвідзнаку «Гранд Коронації слова» та нещодавно побачив світ у київському видавництві «Нора-Друк». Оскільки книжка написана на основі реальних подій, то на зустріч із читачами письменниця приїхала зі своєю подругою Наталією — прототипом головної героїні її нового роману.

Відеосюжет із презентації книг Вікторії Гранецької у Кам΄янці-Подільському

Джерело: Hromadske.tv

20 жовтня в стінах Літературної зали галереї мистецтв відбулась презентація «Щасливого» – нового роману української письменниці Вікторії Гранецької, а також двох її попередніх книг «Мантра-омана» та «ТІЛО™». Як то було – дивіться у сюжеті.

«Щасливий» — книгу вінницької письменниці представили мусульманам Києва

Джерело: портал «Іслам в Україні»

Днями в Ісламському культурному центрі м. Києва відбулась зустріч з вінницькою письменницею Вікторією Гранецькою, що представила свою нову книгу «Щасливий», яка нещодавно вийшла друком. Це невигадана історія про порятунок маленького хлопчика на ім’я Саїд, яке українською перекладається, як «щасливий», про життя етнічно змішаної української родини мусульман, де жінка українка, а чоловік — азербайджанець. Все це на тлі зіткнення різних світів: любові й самопожертви, пошуків Бога й істини з байдужістю й неприязню (аж до ксенофобії) до чужого, іншого; релігійних забобон зі щирою вірою. Історія реальних людей (прототипи роману живуть сьогодні в одному місті з авторкою), яка відбиває загальні настрої та тенденції в суспільстві.

«Щасливий» — не такий вже й щасливий, але сповнений оптимізму роман Вікторії Гранецької

Джерело: книжковий портал 5BOOKS

Роман «Щасливий» став для Вікторії Гранецької особливим

Джерело: газета RIA, № 38 (1249) від 23 вересня 2015 року

Відомою вінницька письменниця Вікторія Гранецька стала завдяки дебютному фантастичному роману «Мантра-омана», що у 2011 році отримав перемогу на «Коронації слова». Потім знову містичне «ТІЛО™», яке здобуло багато відгуків від читачів, і ось 2015 рік і знову корона. Цього разу родинний роман «Щасливий», до речі, реальна історія вінницької сім`ї, завоював спецвідзнаку «Гранд Коронації слова» – конкурс, в якому беруть участь лише переможці попередніх коронацій. Про що «Щасливий»? Про українську дівчину, яка виросла у Вінниці й понад усе любить рідне місто. Про азербайджанського хлопця-мусульманина, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Про їхню дитину, яка мала б народитися щасливою, – адже саме так звучить її ім`я в перекладі українською – але вона приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими? Про роман, про натхнення, про мрії та сподівання розповідає читачам RIA Вікторія Гранецька.