Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Жіноча література: чи справді «рожева»?

Джерело: «Літературна Україна» від 27.11.2014 р.

Коли наприкінці ХХ – початку ХХІ ст. в українську літературу почали масово проникати непритаманні їй раніше (або не так відверто) жанри популярної літератури, такі як детектив, трилер, фентезі, «жіночий» роман – літературознавці відреагували на їхню появу хаотичними й спорадичними дослідженнями. Відсутність тодішньої системності у вивченні нових літературознавчих тенденцій і як наслідок хибне тлумачення, підміна назв деяких літературознавчих дефініцій (наприклад, «масова література» – «серединна» – «белетристика)», або ж накладання характерних ознак одних на інші, нерідко можна спостерігати й досі. Не оминула така плутанина й жанрів так званої «масової літератури», зокрема, понять «жіночий роман» та «жіноча література».

Підручник «Ден Браун» та його українські конспекти

Джерело: «Україна молода»

Як свідчать іноземні рейтинґові аґенції, новий роман Дена Брауна «Інферно» став найбільшим світовим бестселером минулого літературно-книжкового сезону. Так само очолювали міжнародні топи й попередні його твори, з «Кода да Вінчі» починаючи. Зрештою, не він один такий читацький герой. Але він поки що єдиний, хто на порубіжжі століть зміг винайти цілком новий літературний жанр.

У літературі про Вінниччину попит шалено випереджає пропозицію

Джерело: газета «Місто»

Так каже літературознавець Олександр Вешелені, а ще він переконаний, що вінницька громада і суспільство загалом дозріли до продукування перспективних проектів в економіці, політиці, культурі. Він чудово орієнтується у літературному просторі, знає багатьох відомих письменників, а головне — вдало зумів поєднати свою улюблену справу з роботою, яка приносить йому неабияке задоволення.

Писатели в смутное время: у Виктории Гранецкой – небывалый порыв вдохновения

Джерело: інтернет-портал Depo.ua

ДеПо продолжает расспрашивать украинских писателей о том, как они переживают тяжелые для страны времена. Обладательница гран-при «Коронации слова» за книгу «Мантра-омана» Виктория Гранецкая уже вернулась к творчеству. «Сейчас у меня сильный всплеск эмоций и вдохновения. А на те полгода, которые определяли судьбу каждого из нас, перестала быть писательницей, стала просто человеком, который прежде всего болеет за свою страну», – рассказала Виктория ДеПо.

Переможці конкурсу буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля»

Джерело: Українська бібліотечна асоціація

В січні 2014 р. Українська бібліотечна асоціація разом зі своїм партнером видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» оголосила конкурс бібліотечних буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля», на який було подано 76 буктрейлерів, які різнились за тематикою книг та технічним виконанням. 5 членів компетентного журі оцінювали роботи конкурсантів за наступними критеріями:

Найемоційніші новинки року за рейтингом Жанни Куяви

Джерело: Слово Волині

Вже стало традицією, що наприкінці року я підсумовую прочитане. Мушу визнати, що його знову було не так багато, як хотілося б. Адже починався мій рік із непередбачуваних обставин, які мусила переживати, відклавши читання, і закінчується він так само не по-читацькому, бо дещо надважливе відбувається в усій країні…

Кращі книжки 2013 від Будинку захоплень (с)

Джерело: Будинок захоплень

Сноуденівський скандал, війни на близькому сході, європровал України та новий революційний майдан, саме цим найбільше запам‘ятався минулий 2013 рік. Однак незважаючи на такі глобальні політичні проблеми України і світу, у відійшовшому в небуття 2013-му, все одно працювало й розвивалося популярне мистецтво, зокрема література. Пропонуємо оглянути невеличкій список книжок, які найбільше користувались попитом й були популярними у 2013-му.

Під час літературного марафону в Київраді виступило понад 60 митців

Джерело: ВО «Свобода» від 21.12.2013

21 грудня 2013 року в Колонній залі Революційної комендатури Київради відбувся Революційний літературний марафон. Він розпочався о 12-ій годині та тривав до 23:00. Протягом дня поети, прозаїки та піснярі виступали на підтримку Майдану, виконували власні твори на революційну тематику.

«Танго одкровень. Аніма тексту»: як усе відбувалося

Джерело: «Мистецтво танцю»

15 грудня у ресторані «Панорама», що увібрав найкоштовніше з 20-30-х років, відбувалася неймовірна оказія-вечір «Танго одкровень: Аніма тексту». Організований Лесею Мудрак, Інтернет-виданням «ГУЧНІ ІМЕНА», за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця». Це перший вечір із циклу танцювальних вечорів у рамках проекту «Мистецтво танго». Пряму Інтернет-трансляцію проводила компанія «Адамант» на сайтах adamant.ua та bignames.org.ua.

Свято з любов'ю

Інтернет-портал «Жінка-українка», 16 грудня 2013 року

Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, прозу, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».