Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

У літературі про Вінниччину попит шалено випереджає пропозицію

Джерело: газета «Місто»

Так каже літературознавець Олександр Вешелені, а ще він переконаний, що вінницька громада і суспільство загалом дозріли до продукування перспективних проектів в економіці, політиці, культурі. Він чудово орієнтується у літературному просторі, знає багатьох відомих письменників, а головне — вдало зумів поєднати свою улюблену справу з роботою, яка приносить йому неабияке задоволення.

Писатели в смутное время: у Виктории Гранецкой – небывалый порыв вдохновения

Джерело: інтернет-портал Depo.ua

ДеПо продолжает расспрашивать украинских писателей о том, как они переживают тяжелые для страны времена. Обладательница гран-при «Коронации слова» за книгу «Мантра-омана» Виктория Гранецкая уже вернулась к творчеству. «Сейчас у меня сильный всплеск эмоций и вдохновения. А на те полгода, которые определяли судьбу каждого из нас, перестала быть писательницей, стала просто человеком, который прежде всего болеет за свою страну», – рассказала Виктория ДеПо.

Переможці конкурсу буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля»

Джерело: Українська бібліотечна асоціація

В січні 2014 р. Українська бібліотечна асоціація разом зі своїм партнером видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» оголосила конкурс бібліотечних буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля», на який було подано 76 буктрейлерів, які різнились за тематикою книг та технічним виконанням. 5 членів компетентного журі оцінювали роботи конкурсантів за наступними критеріями:

Найемоційніші новинки року за рейтингом Жанни Куяви

Джерело: Слово Волині

Вже стало традицією, що наприкінці року я підсумовую прочитане. Мушу визнати, що його знову було не так багато, як хотілося б. Адже починався мій рік із непередбачуваних обставин, які мусила переживати, відклавши читання, і закінчується він так само не по-читацькому, бо дещо надважливе відбувається в усій країні…

Кращі книжки 2013 від Будинку захоплень (с)

Джерело: Будинок захоплень

Сноуденівський скандал, війни на близькому сході, європровал України та новий революційний майдан, саме цим найбільше запам‘ятався минулий 2013 рік. Однак незважаючи на такі глобальні політичні проблеми України і світу, у відійшовшому в небуття 2013-му, все одно працювало й розвивалося популярне мистецтво, зокрема література. Пропонуємо оглянути невеличкій список книжок, які найбільше користувались попитом й були популярними у 2013-му.

Під час літературного марафону в Київраді виступило понад 60 митців

Джерело: ВО «Свобода» від 21.12.2013

21 грудня 2013 року в Колонній залі Революційної комендатури Київради відбувся Революційний літературний марафон. Він розпочався о 12-ій годині та тривав до 23:00. Протягом дня поети, прозаїки та піснярі виступали на підтримку Майдану, виконували власні твори на революційну тематику.

«Танго одкровень. Аніма тексту»: як усе відбувалося

Джерело: «Мистецтво танцю»

15 грудня у ресторані «Панорама», що увібрав найкоштовніше з 20-30-х років, відбувалася неймовірна оказія-вечір «Танго одкровень: Аніма тексту». Організований Лесею Мудрак, Інтернет-виданням «ГУЧНІ ІМЕНА», за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця». Це перший вечір із циклу танцювальних вечорів у рамках проекту «Мистецтво танго». Пряму Інтернет-трансляцію проводила компанія «Адамант» на сайтах adamant.ua та bignames.org.ua.

Свято з любов'ю

Інтернет-портал «Жінка-українка», 16 грудня 2013 року

Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, прозу, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

Масове безглуздя «шевченкоманії» чи реальне визнання Кобзаря?

Джерело: Інформаційна Вінниччина від 09.12.2013

Наразі, коли особа Тараса Шевченка стала дуже актуальною і популярною на тлі його 200-ої річниці, почали вилітати з усіх життєвих закапелків різні думки з цього приводу. Не винятком були й негативні відгуки. Почали поговорювати про це явище, як про фанатизм чи перебільшення. Про те, що таке ставлення є вже занадто. Саме тому ми вирішили поспілкуватися з людьми, які мають на цю подію своє бачення. Деякі з експертів, спеціалістів і сучасників літературного мистецтва представили народу свою позицію стосовно наступного року, присвяченому 200-ій річниці Великого Кобзаря.

Вікторія Гранецька і «ТІЛО™» – протиріччя презентації та роману

Джерело: «Korrespondent.net» від 25 липня 2013 року

Роман Вікторії Гранецької «ТІЛО™» збирає суперечливі відгуки в пресі, що варіюються від гучного схвалення до однозначної нелюбові. Перебіг вінницької презентації демонструє із півдесятка протиріч, з котрими змагалась авторка впродовж годинної зустрічі з читачами. Аудиторія поділена майже навпіл. З одного боку проходу між кріслами гуртуються жінки старшого віку, з іншого – решта гостей. Презентація зачіпає ідеї, тривожні для першої групи – протиставлення юності й старості, здоров’я та хвороб, життя та смерті. Вікторія Гранецька жонглює словами, намагаючись нікого не ранити нетактовно-гострим твердженням. Розмова починається, і зринають перші протиріччя.