Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Чому Гранецька почала писати неримовану поезію і як здобула відзнаку «Гранд Коронації слова» – в ексклюзивному інтерв’ю вінницької письменниці

Джерело: Газета «33-й канал»

Вінничанка Вікторія Гранецька відома широкому загалу насамперед завдяки тому, що вже першим своїм романом «Мантра-омана» тріумфувала на «Коронації слова-2011». А нещодавно письменниця здобула ще одну корону. Її новий роман «Щасливий» завоював спецвідзнаку «Гранд Коронації слова». Учасниками цього конкурсу можуть стати лише переможці коронацій попередніх років. Тобто конкуренція тут на порядок вища. Про особливості творчого процесу, плани на майбутнє та новий роман Вікторія Гранецька розповіла нашим читачам.

Intermezzo. День перший. Вечір подорожей за допомогою віршів, прози та музики

Джерело: Блог Лариси Тимченко

Після насиченого дискусіями та зустрічами з відомими письменниками першого фестивального дня настав час для вечірньої програми Intermezzo. Впродовж всіх трьох днів вечірні заходи відбувались у мальовничому саду літературно-меморіального музею М. Коцюбинського. Вглибині саду було облаштовано сцену, а частину території прикрасили різнокольоровими ліхтарями.

Успішні вінничанки влаштували благодійний вечір задля допомоги вихованцям Піщанської школи-інтернату

Джерело: Новини культурного життя Вінниці

У перший день весни у клубі Feride Plaza зібралось чимало успішних та заможних людей міста. Модно-музичний вечір організували харизматичні жінки Вінниці, відомі персоналії у своїх професіях та громадських справах. Все, що вдалось зібрати під час світського рауту, а це майже 60 тисяч гривень, було направлено на найнеобхідніші речі дітям-сиротам.

Жіноча література: чи справді «рожева»?

Джерело: «Літературна Україна» від 27.11.2014 р.

Коли наприкінці ХХ – початку ХХІ ст. в українську літературу почали масово проникати непритаманні їй раніше (або не так відверто) жанри популярної літератури, такі як детектив, трилер, фентезі, «жіночий» роман – літературознавці відреагували на їхню появу хаотичними й спорадичними дослідженнями. Відсутність тодішньої системності у вивченні нових літературознавчих тенденцій і як наслідок хибне тлумачення, підміна назв деяких літературознавчих дефініцій (наприклад, «масова література» – «серединна» – «белетристика)», або ж накладання характерних ознак одних на інші, нерідко можна спостерігати й досі. Не оминула така плутанина й жанрів так званої «масової літератури», зокрема, понять «жіночий роман» та «жіноча література».

Підручник «Ден Браун» та його українські конспекти

Джерело: «Україна молода»

Як свідчать іноземні рейтинґові аґенції, новий роман Дена Брауна «Інферно» став найбільшим світовим бестселером минулого літературно-книжкового сезону. Так само очолювали міжнародні топи й попередні його твори, з «Кода да Вінчі» починаючи. Зрештою, не він один такий читацький герой. Але він поки що єдиний, хто на порубіжжі століть зміг винайти цілком новий літературний жанр.

У літературі про Вінниччину попит шалено випереджає пропозицію

Джерело: газета «Місто»

Так каже літературознавець Олександр Вешелені, а ще він переконаний, що вінницька громада і суспільство загалом дозріли до продукування перспективних проектів в економіці, політиці, культурі. Він чудово орієнтується у літературному просторі, знає багатьох відомих письменників, а головне — вдало зумів поєднати свою улюблену справу з роботою, яка приносить йому неабияке задоволення.

Писатели в смутное время: у Виктории Гранецкой – небывалый порыв вдохновения

Джерело: інтернет-портал Depo.ua

ДеПо продолжает расспрашивать украинских писателей о том, как они переживают тяжелые для страны времена. Обладательница гран-при «Коронации слова» за книгу «Мантра-омана» Виктория Гранецкая уже вернулась к творчеству. «Сейчас у меня сильный всплеск эмоций и вдохновения. А на те полгода, которые определяли судьбу каждого из нас, перестала быть писательницей, стала просто человеком, который прежде всего болеет за свою страну», – рассказала Виктория ДеПо.

Переможці конкурсу буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля»

Джерело: Українська бібліотечна асоціація

В січні 2014 р. Українська бібліотечна асоціація разом зі своїм партнером видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» оголосила конкурс бібліотечних буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля», на який було подано 76 буктрейлерів, які різнились за тематикою книг та технічним виконанням. 5 членів компетентного журі оцінювали роботи конкурсантів за наступними критеріями:

Найемоційніші новинки року за рейтингом Жанни Куяви

Джерело: Слово Волині

Вже стало традицією, що наприкінці року я підсумовую прочитане. Мушу визнати, що його знову було не так багато, як хотілося б. Адже починався мій рік із непередбачуваних обставин, які мусила переживати, відклавши читання, і закінчується він так само не по-читацькому, бо дещо надважливе відбувається в усій країні…

Кращі книжки 2013 від Будинку захоплень (с)

Джерело: Будинок захоплень

Сноуденівський скандал, війни на близькому сході, європровал України та новий революційний майдан, саме цим найбільше запам‘ятався минулий 2013 рік. Однак незважаючи на такі глобальні політичні проблеми України і світу, у відійшовшому в небуття 2013-му, все одно працювало й розвивалося популярне мистецтво, зокрема література. Пропонуємо оглянути невеличкій список книжок, які найбільше користувались попитом й були популярними у 2013-му.