Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Переможці конкурсу буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля»

Джерело: Українська бібліотечна асоціація

В січні 2014 р. Українська бібліотечна асоціація разом зі своїм партнером видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» оголосила конкурс бібліотечних буктрейлерів «Читаємо з Клубом Сімейного Дозвілля», на який було подано 76 буктрейлерів, які різнились за тематикою книг та технічним виконанням. 5 членів компетентного журі оцінювали роботи конкурсантів за наступними критеріями:

Найемоційніші новинки року за рейтингом Жанни Куяви

Джерело: Слово Волині

Вже стало традицією, що наприкінці року я підсумовую прочитане. Мушу визнати, що його знову було не так багато, як хотілося б. Адже починався мій рік із непередбачуваних обставин, які мусила переживати, відклавши читання, і закінчується він так само не по-читацькому, бо дещо надважливе відбувається в усій країні…

Кращі книжки 2013 від Будинку захоплень (с)

Джерело: Будинок захоплень

Сноуденівський скандал, війни на близькому сході, європровал України та новий революційний майдан, саме цим найбільше запам‘ятався минулий 2013 рік. Однак незважаючи на такі глобальні політичні проблеми України і світу, у відійшовшому в небуття 2013-му, все одно працювало й розвивалося популярне мистецтво, зокрема література. Пропонуємо оглянути невеличкій список книжок, які найбільше користувались попитом й були популярними у 2013-му.

Під час літературного марафону в Київраді виступило понад 60 митців

Джерело: ВО «Свобода» від 21.12.2013

21 грудня 2013 року в Колонній залі Революційної комендатури Київради відбувся Революційний літературний марафон. Він розпочався о 12-ій годині та тривав до 23:00. Протягом дня поети, прозаїки та піснярі виступали на підтримку Майдану, виконували власні твори на революційну тематику.

«Танго одкровень. Аніма тексту»: як усе відбувалося

Джерело: «Мистецтво танцю»

15 грудня у ресторані «Панорама», що увібрав найкоштовніше з 20-30-х років, відбувалася неймовірна оказія-вечір «Танго одкровень: Аніма тексту». Організований Лесею Мудрак, Інтернет-виданням «ГУЧНІ ІМЕНА», за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця». Це перший вечір із циклу танцювальних вечорів у рамках проекту «Мистецтво танго». Пряму Інтернет-трансляцію проводила компанія «Адамант» на сайтах adamant.ua та bignames.org.ua.

Свято з любов'ю

Інтернет-портал «Жінка-українка», 16 грудня 2013 року

Минулої неділі в столичному ресторані «Панорама» відбувся чудовий вечір під назвою «Танго одкровень: Аніма тексту», що вдало поєднав у собі танець, прозу, поезію та живопис. Його організаторами й ведучими виступили поетеса Леся Мудрак та Ірина Новоставська (інтернет-видання «ГУЧНІ ІМЕНА») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

Масове безглуздя «шевченкоманії» чи реальне визнання Кобзаря?

Джерело: Інформаційна Вінниччина від 09.12.2013

Наразі, коли особа Тараса Шевченка стала дуже актуальною і популярною на тлі його 200-ої річниці, почали вилітати з усіх життєвих закапелків різні думки з цього приводу. Не винятком були й негативні відгуки. Почали поговорювати про це явище, як про фанатизм чи перебільшення. Про те, що таке ставлення є вже занадто. Саме тому ми вирішили поспілкуватися з людьми, які мають на цю подію своє бачення. Деякі з експертів, спеціалістів і сучасників літературного мистецтва представили народу свою позицію стосовно наступного року, присвяченому 200-ій річниці Великого Кобзаря.

Вікторія Гранецька і «ТІЛО™» – протиріччя презентації та роману

Джерело: «Korrespondent.net» від 25 липня 2013 року

Роман Вікторії Гранецької «ТІЛО™» збирає суперечливі відгуки в пресі, що варіюються від гучного схвалення до однозначної нелюбові. Перебіг вінницької презентації демонструє із півдесятка протиріч, з котрими змагалась авторка впродовж годинної зустрічі з читачами. Аудиторія поділена майже навпіл. З одного боку проходу між кріслами гуртуються жінки старшого віку, з іншого – решта гостей. Презентація зачіпає ідеї, тривожні для першої групи – протиставлення юності й старості, здоров’я та хвороб, життя та смерті. Вікторія Гранецька жонглює словами, намагаючись нікого не ранити нетактовно-гострим твердженням. Розмова починається, і зринають перші протиріччя.

Книжка на вихідні: «Чоловічий» роман від тендітної сміливиці

Джерело: Слово Волині

Цими днями, зокрема 11 жовтня, відбулася перша іногородня презентація одразу двох моїх романів. І містом, куди запросили передусім, стала Вінниця. Зізнаюся, це неабияк здивувало, але й порадувало, бо віднині воно асоціюється з першостями та перемогою. Чому? Бо влітку не просто вперше побувала в цьому місті, а й уперше модерувала зустріч письменниці з читачами. Тоді цією письменницею була вінничанка Вікторія Гранецька. А відтак саме вона стала модератором і моєї презентації, за що їй вельми вдячна. Тож цього разу повідаю рідним волинянам про цю авторку та її творіння.

Мобільна бібліотека відкрилася й у Вінниці

Книжковий інтернет-магазин «Читайка»

21 вересня 2013 року у Вінниці запрацювала перша в Україні інноваційна «Мобільна бібліотека» просто неба в сквері Козицького. На зустріч також завітали відомі вінницькі письменниці – Вікторія Гранецька та Валентина Гальянова. Незважаючи на зливу, на відкриття зібралося безліч вінничан та гостей міста. Похмура погода не завадила урочистому відкриттю та веселим конкурсам. Гості свята із задоволенням читали вірші, відповідали на запитання вікторини, отримували подарунки.