Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Масове безглуздя «шевченкоманії» чи реальне визнання Кобзаря?

Джерело: Інформаційна Вінниччина від 09.12.2013

Наразі, коли особа Тараса Шевченка стала дуже актуальною і популярною на тлі його 200-ої річниці, почали вилітати з усіх життєвих закапелків різні думки з цього приводу. Не винятком були й негативні відгуки. Почали поговорювати про це явище, як про фанатизм чи перебільшення. Про те, що таке ставлення є вже занадто. Саме тому ми вирішили поспілкуватися з людьми, які мають на цю подію своє бачення. Деякі з експертів, спеціалістів і сучасників літературного мистецтва представили народу свою позицію стосовно наступного року, присвяченому 200-ій річниці Великого Кобзаря.

Вікторія Гранецька і «ТІЛО™» – протиріччя презентації та роману

Джерело: «Korrespondent.net» від 25 липня 2013 року

Роман Вікторії Гранецької «ТІЛО™» збирає суперечливі відгуки в пресі, що варіюються від гучного схвалення до однозначної нелюбові. Перебіг вінницької презентації демонструє із півдесятка протиріч, з котрими змагалась авторка впродовж годинної зустрічі з читачами. Аудиторія поділена майже навпіл. З одного боку проходу між кріслами гуртуються жінки старшого віку, з іншого – решта гостей. Презентація зачіпає ідеї, тривожні для першої групи – протиставлення юності й старості, здоров’я та хвороб, життя та смерті. Вікторія Гранецька жонглює словами, намагаючись нікого не ранити нетактовно-гострим твердженням. Розмова починається, і зринають перші протиріччя.

Книжка на вихідні: «Чоловічий» роман від тендітної сміливиці

Джерело: Слово Волині

Цими днями, зокрема 11 жовтня, відбулася перша іногородня презентація одразу двох моїх романів. І містом, куди запросили передусім, стала Вінниця. Зізнаюся, це неабияк здивувало, але й порадувало, бо віднині воно асоціюється з першостями та перемогою. Чому? Бо влітку не просто вперше побувала в цьому місті, а й уперше модерувала зустріч письменниці з читачами. Тоді цією письменницею була вінничанка Вікторія Гранецька. А відтак саме вона стала модератором і моєї презентації, за що їй вельми вдячна. Тож цього разу повідаю рідним волинянам про цю авторку та її творіння.

Мобільна бібліотека відкрилася й у Вінниці

Книжковий інтернет-магазин «Читайка»

21 вересня 2013 року у Вінниці запрацювала перша в Україні інноваційна «Мобільна бібліотека» просто неба в сквері Козицького. На зустріч також завітали відомі вінницькі письменниці – Вікторія Гранецька та Валентина Гальянова. Незважаючи на зливу, на відкриття зібралося безліч вінничан та гостей міста. Похмура погода не завадила урочистому відкриттю та веселим конкурсам. Гості свята із задоволенням читали вірші, відповідали на запитання вікторини, отримували подарунки.

Лідери літа за версією «Книжки року’2013»

Щоденна інформаційно-політична газета "Україна молода"

Опубліковано результати експертного оцінювання піврічного видавничого асортименту — списки Лідерів літа за версією Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013». Оскільки остаточні місця визначаться по оцінюванні усього річного асортименту в грудні, нині подано по сім найцікавіших книжок у кожній підномінації за абеткою.

Душа чи «ТІЛО™»? Другий роман Вікторії Гранецької

Блог Лариси Тимченко

Нова книга вінницької письменниці Вікторії Гранецької «ТІЛО™» вийшла нещодавно накладом три тисячі примірників у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Свій новий моторошний трилер красуня-письменниця презентувала вчора у вінницькій Книгарні «Є». Його назва - «ТІЛО™».

У книгарні «Є» говорили про переселення душ

Вінницький бізнес-портал «ВінБазар»

18 липня у книгарні «Є» презентували книгу «ТІЛО™» вінницької письменниці Вікторії Гранецької. Це вже другий роман вінничанки. У 2011 році її роман «Мантра-омана» здобув І премію у конкурсі «Коронації слова». Нам вдалося поспілкуватися з іменитою землячкою та дізнатися все найцікавіше про її новий роман.

Вікторія Гранецька не спала цілий тиждень і… закохалася?

«Інформаційна Вінниччина» від 19.07.2013 року

«Нарешті у талановитої красуні зміниться сімейний статус. На сторінці соціальних мереж буде оновлено: «одружена», чи щось подібне!», – зрадієте ви, віддані фанати і читачі вінницької письменниці, почувши таке оголошення. Натомість, сама ж Вікторія зазначає, що подібні експерименти проводилися виключно для перевірки настроїв і почуттів своїх героїв. А зміни в особистому житті дівчина майстерно приховує і замовчує.

Магічні напої й десерти письменників із «Країни мрій»

«Україна молода», № 098 за 10.07.2013

Влітку не так хочеться їсти — як пити. Тому тема напоїв була головною і на кулінарних майстер–класах від письменників на десятому етнографічному фестивалі «Країна мрій».

Чи потрібно боротися з інтернет-піратством

Газета «20 хвилин» від 6 липня 2013 року

Авторські права в інтернеті нерідко порушують. Крадуть абсолютно все: авторські фотографії, музику, тексти та інше. Тому через певний час настає момент, коли автор виявляє власний твір, уже підписаний чужим ім'ям. Що ж робити в подібних ситуаціях?