Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Вікторія Гранецька не спала цілий тиждень і… закохалася?

«Інформаційна Вінниччина» від 19.07.2013 року

«Нарешті у талановитої красуні зміниться сімейний статус. На сторінці соціальних мереж буде оновлено: «одружена», чи щось подібне!», – зрадієте ви, віддані фанати і читачі вінницької письменниці, почувши таке оголошення. Натомість, сама ж Вікторія зазначає, що подібні експерименти проводилися виключно для перевірки настроїв і почуттів своїх героїв. А зміни в особистому житті дівчина майстерно приховує і замовчує.

Магічні напої й десерти письменників із «Країни мрій»

«Україна молода», № 098 за 10.07.2013

Влітку не так хочеться їсти — як пити. Тому тема напоїв була головною і на кулінарних майстер–класах від письменників на десятому етнографічному фестивалі «Країна мрій».

Чи потрібно боротися з інтернет-піратством

Газета «20 хвилин» від 6 липня 2013 року

Авторські права в інтернеті нерідко порушують. Крадуть абсолютно все: авторські фотографії, музику, тексти та інше. Тому через певний час настає момент, коли автор виявляє власний твір, уже підписаний чужим ім'ям. Що ж робити в подібних ситуаціях?

Книжки липня: Клони, вовкулаки, жінки та Лазаренко

Ірина Славінська, літературний оглядач «Української правди. Життя»

""Українська правда. Життя" традиційно знайшла на книжкових полицях трохи цікавого чтива. Тут порівну "легкого" та "серйозного", белетристики та non-fiction. Кожну з позицій липневого списку можна взяти з собою в дорогу. За смаком.

У Києві стартувала «Країна мрій»

Фото: Юлія Юліна

Етнографічний фестиваль на Співочому полі зібрав літераторів, музикантів та художників з України та з-за кордону. В Україні цей фестиваль, організатором і натхненником якого є Олег Скрипка, проходить вже вдесяте і являє собою мультикультурне явище, що поєднує музичну та літературну частини. Також мають місце виставки творів живопису, орігамі, майстер-класи для дітей та ін.

«Жоден рукопис не залишається без уваги» — як відбирають романи на «Коронацію слова»

Джерело: Gazeta.ua від 21 червня 2013 року

Українська письменниця Вікторія Гранецька потрапила до складу журі літературного конкурсу «Коронація слова» після того, як її власний роман «Мантра-омана» приніс їй перемогу в 2011 році. Тоді її книга здобула І премію в номінації «Романи». Після чергової щорічної церемонії нагородження переможців «Коронації», в інтерв'ю кореспондентові Gazeta.ua Вікторія розповіла, як читають і відбирають романи.

«МУЗика нас поєднала», або ЗАМУРуй Психею в ноті

Джерело: «Сумно?Ком»

Якщо покласти руку на стегно слова, заплющити очі й віддатися повністю внутрішньому ритму, то вийде щось на зразок вербального танцю. А коли виникне бажання зазирнути в залаштункову ковальню словотанцю, прямуйте на Лютеранську, тихенько знімайте підбори й зазирайте в замкову щілину: буде чудасія.

«Коронація слова» затанцювала

Джерело: «Друг читача»

«Коронація слова» знову дивує. Поки останні сторінки рукописів мліють під вимогливим оком експертів та журі, письменники вже готуються до тринадцятого – майже магічного – нагородження: розучують чуттєві європейські та запальні латиноамериканські «па» й освоюють мистецтво фотоперевтілення.

Вікторія Гранецька: «Українська література існує, і вона нічим не поступається жодній зі світових»

Джерело: MistInfo

Кожна людина прагне, щоб її робота та захоплення були одним цілим. Але в сучасному світі не у всіх це виходить. Хтось віддає перевагу роботі, інші - кидають все заради свого захоплення. Але є й такі, що знаходять золоту середину. Саме такою людиною є Вікторія Гранецька – переможниця літературного конкурсу «Коронація слова - 2011». Ця тендітна жінка встигає все: вдень працює в офісі, вночі пише романи. Ще й займається громадсько-просвітницькою роботою. Все це допомагає їй бути по-справжньому щасливою людиною.

У Вінниці презентували проект «Сучасне Епатажне Креативне Слово»

Джерело: mistinfo

20 березня у Книгарні «Є» відбулася презентація проекту «Сучасне Епатажне Креативне Слово», або скорочено «С.Е.К.С.», який проводить Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!». У прес-конференції взяли участь: Оксана Левкова, яка є виконавчим директором даної організації; Вікторія Гранецька – письменниця, переможниця «Коронації слова» 2011 року, учасники музичного гурту «Очеретяний кіт» Микола Доляк та Роман Кріль і літературознавець Олександр Вешелені.