Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Книжки липня: Клони, вовкулаки, жінки та Лазаренко

Ірина Славінська, літературний оглядач «Української правди. Життя»

""Українська правда. Життя" традиційно знайшла на книжкових полицях трохи цікавого чтива. Тут порівну "легкого" та "серйозного", белетристики та non-fiction. Кожну з позицій липневого списку можна взяти з собою в дорогу. За смаком.

У Києві стартувала «Країна мрій»

Фото: Юлія Юліна

Етнографічний фестиваль на Співочому полі зібрав літераторів, музикантів та художників з України та з-за кордону. В Україні цей фестиваль, організатором і натхненником якого є Олег Скрипка, проходить вже вдесяте і являє собою мультикультурне явище, що поєднує музичну та літературну частини. Також мають місце виставки творів живопису, орігамі, майстер-класи для дітей та ін.

«Жоден рукопис не залишається без уваги» — як відбирають романи на «Коронацію слова»

Джерело: Gazeta.ua від 21 червня 2013 року

Українська письменниця Вікторія Гранецька потрапила до складу журі літературного конкурсу «Коронація слова» після того, як її власний роман «Мантра-омана» приніс їй перемогу в 2011 році. Тоді її книга здобула І премію в номінації «Романи». Після чергової щорічної церемонії нагородження переможців «Коронації», в інтерв'ю кореспондентові Gazeta.ua Вікторія розповіла, як читають і відбирають романи.

«МУЗика нас поєднала», або ЗАМУРуй Психею в ноті

Джерело: «Сумно?Ком»

Якщо покласти руку на стегно слова, заплющити очі й віддатися повністю внутрішньому ритму, то вийде щось на зразок вербального танцю. А коли виникне бажання зазирнути в залаштункову ковальню словотанцю, прямуйте на Лютеранську, тихенько знімайте підбори й зазирайте в замкову щілину: буде чудасія.

«Коронація слова» затанцювала

Джерело: «Друг читача»

«Коронація слова» знову дивує. Поки останні сторінки рукописів мліють під вимогливим оком експертів та журі, письменники вже готуються до тринадцятого – майже магічного – нагородження: розучують чуттєві європейські та запальні латиноамериканські «па» й освоюють мистецтво фотоперевтілення.

Вікторія Гранецька: «Українська література існує, і вона нічим не поступається жодній зі світових»

Джерело: MistInfo

Кожна людина прагне, щоб її робота та захоплення були одним цілим. Але в сучасному світі не у всіх це виходить. Хтось віддає перевагу роботі, інші - кидають все заради свого захоплення. Але є й такі, що знаходять золоту середину. Саме такою людиною є Вікторія Гранецька – переможниця літературного конкурсу «Коронація слова - 2011». Ця тендітна жінка встигає все: вдень працює в офісі, вночі пише романи. Ще й займається громадсько-просвітницькою роботою. Все це допомагає їй бути по-справжньому щасливою людиною.

У Вінниці презентували проект «Сучасне Епатажне Креативне Слово»

Джерело: mistinfo

20 березня у Книгарні «Є» відбулася презентація проекту «Сучасне Епатажне Креативне Слово», або скорочено «С.Е.К.С.», який проводить Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!». У прес-конференції взяли участь: Оксана Левкова, яка є виконавчим директором даної організації; Вікторія Гранецька – письменниця, переможниця «Коронації слова» 2011 року, учасники музичного гурту «Очеретяний кіт» Микола Доляк та Роман Кріль і літературознавець Олександр Вешелені.

Роман «Мантра-омана» читати не всім приємно

Вінницька газета «RIA», №41 (1096) від 10 жовтня 2012 року

Переможниця «Коронації слова-2011» письменниця Вікторія Гранецька каже, що її творчість – це захоплення, яке зараз не приносить великих грошей. Дівчина працює у офісі, говорить, що така робота допомагає тримати баланс для творчості. Зовсім скоро світ побачить другий роман письменниці, який називатиметься «Прозеліти». Це соціально-психологічна драма з елементами фантастики. Вікторія Гранецька впевнена, що писати фантастичне та містичне - це її покликання.

Вікторія Гранецька: жінка-безмежність із загадковим запалом в очах

Газета обласної Ради «Вінниччина», № 61, від 8 серпня 2012 р.

Легка ненав’язлива музика у затишній кав’ярні створювала приємно-ідеальну атмосферу для спілкування з Вікторією Гранецькою. Хто вона, ця таємнича здогадка-загадка жіночої статі? Про що вона думає, коли примружує очі, ковтаючи кисло-терпкий лимонний фреш?..

Вікторія Гранецька: «Наразі вивчаю психологію серійних убивць»

Джерело: «Друг читача»

…Ми зустрілися напередодні святкової церемонії літературного конкурсу «Коронація слова»: Вікторія брала участь в обговоренні цьогорічних романів-фіналістів. Каже, чекала цієї події цілий рік, бо дуже хотіла побувати «усередині» конкурсу, який вручив їй перепустку до омріяного письменницького світу. Центр Києва, сонце і ми – в якомусь дорогучому ресторанному «шатрі». Проте нам радісно, бо інтерв’ю вдається! Про Вікторію багато уже написано, її біографія відома, тож говоримо про несподіване й малознане, про те, що ця яскрава брюнетка, що з виду стримана й тихоголоса, приховує у своїй тендітній середині цілий вир емоцій та ідей!