Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

«Коронація слова» затанцювала

Джерело: «Друг читача»

«Коронація слова» знову дивує. Поки останні сторінки рукописів мліють під вимогливим оком експертів та журі, письменники вже готуються до тринадцятого – майже магічного – нагородження: розучують чуттєві європейські та запальні латиноамериканські «па» й освоюють мистецтво фотоперевтілення.

Вікторія Гранецька: «Українська література існує, і вона нічим не поступається жодній зі світових»

Джерело: MistInfo

Кожна людина прагне, щоб її робота та захоплення були одним цілим. Але в сучасному світі не у всіх це виходить. Хтось віддає перевагу роботі, інші - кидають все заради свого захоплення. Але є й такі, що знаходять золоту середину. Саме такою людиною є Вікторія Гранецька – переможниця літературного конкурсу «Коронація слова - 2011». Ця тендітна жінка встигає все: вдень працює в офісі, вночі пише романи. Ще й займається громадсько-просвітницькою роботою. Все це допомагає їй бути по-справжньому щасливою людиною.

У Вінниці презентували проект «Сучасне Епатажне Креативне Слово»

Джерело: mistinfo

20 березня у Книгарні «Є» відбулася презентація проекту «Сучасне Епатажне Креативне Слово», або скорочено «С.Е.К.С.», який проводить Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!». У прес-конференції взяли участь: Оксана Левкова, яка є виконавчим директором даної організації; Вікторія Гранецька – письменниця, переможниця «Коронації слова» 2011 року, учасники музичного гурту «Очеретяний кіт» Микола Доляк та Роман Кріль і літературознавець Олександр Вешелені.

Роман «Мантра-омана» читати не всім приємно

Вінницька газета «RIA», №41 (1096) від 10 жовтня 2012 року

Переможниця «Коронації слова-2011» письменниця Вікторія Гранецька каже, що її творчість – це захоплення, яке зараз не приносить великих грошей. Дівчина працює у офісі, говорить, що така робота допомагає тримати баланс для творчості. Зовсім скоро світ побачить другий роман письменниці, який називатиметься «Прозеліти». Це соціально-психологічна драма з елементами фантастики. Вікторія Гранецька впевнена, що писати фантастичне та містичне - це її покликання.

Вікторія Гранецька: жінка-безмежність із загадковим запалом в очах

Газета обласної Ради «Вінниччина», № 61, від 8 серпня 2012 р.

Легка ненав’язлива музика у затишній кав’ярні створювала приємно-ідеальну атмосферу для спілкування з Вікторією Гранецькою. Хто вона, ця таємнича здогадка-загадка жіночої статі? Про що вона думає, коли примружує очі, ковтаючи кисло-терпкий лимонний фреш?..

Вікторія Гранецька: «Наразі вивчаю психологію серійних убивць»

Джерело: «Друг читача»

…Ми зустрілися напередодні святкової церемонії літературного конкурсу «Коронація слова»: Вікторія брала участь в обговоренні цьогорічних романів-фіналістів. Каже, чекала цієї події цілий рік, бо дуже хотіла побувати «усередині» конкурсу, який вручив їй перепустку до омріяного письменницького світу. Центр Києва, сонце і ми – в якомусь дорогучому ресторанному «шатрі». Проте нам радісно, бо інтерв’ю вдається! Про Вікторію багато уже написано, її біографія відома, тож говоримо про несподіване й малознане, про те, що ця яскрава брюнетка, що з виду стримана й тихоголоса, приховує у своїй тендітній середині цілий вир емоцій та ідей!

100 книжок для сільської бібліотеки

Громадсько-політичне видання «Вісник Козятинщини», №19 (9014), від 04.05.2012 р.

Проект з такою назвою започаткувала відома українська письменниця Міла Іванцова. Все почалось із оголошення у соціальній мережі Facebook, і незабаром багато людей погодились підтримати пані Мілу. Благодійна акція блискавично поширилася українськими містами, перетворившись на масштабний соціальний проект. А під час презентації нового роману Міли Іванцової, яка відбулася 20 березня у Вінницькій Книгарні «Є», естафета акції перейшла до Вінниці.

Молоді письменники пишуть про високі моральні цінності

Часопис «Вінницька газета» № 27 (2814) від 06.04.2012

«Як не дивно, незважаючи на вульгарщину, яка ллється з телеекранів, сучасна молодь пише про високі моральні цінності. Молоді письменники Вінниччини дивують мене чистотою почуттів, експериментами в літературних формах, знанням української мови. З їхніми роботами не соромно йти на літературний ринок», – поділився думками голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Михайло Каменюк на презентації молодіжного альманаху Поділля «Експрес «Молодість» – 2010 та «Експрес «Молодість» – 2011.

Вікторія Гранецька і феномен українського бестселера

Nadozvilli • Exclusive • 12.03.2012

Вона приголомшливо вродлива брюнетка. Талановита перспективна письменниця. Авторка першого справжнього (як на мене) українського бестселера «Мантра-омана». Надзвичайно освічена і добра людина. Її ім‘я – Вікторія Гранецька.

Вікторія Гранецька: Дві мрії в один день

Тижневик «Херсон Маркет», №9 (319) за 1-7 березня 2012 р.

Вікторія Гранецька – психолог за освітою і письменниця за покликанням, лауреат літературної премії «Коронація слова». У 2011 її роман «Мантра-омана» здобув І премію. Талант молодої письменниці відзначають не тільки фахівці, а й читачі, до рук яких потрапив її роман.