Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

100 книжок для сільської бібліотеки

Громадсько-політичне видання «Вісник Козятинщини», №19 (9014), від 04.05.2012 р.

Проект з такою назвою започаткувала відома українська письменниця Міла Іванцова. Все почалось із оголошення у соціальній мережі Facebook, і незабаром багато людей погодились підтримати пані Мілу. Благодійна акція блискавично поширилася українськими містами, перетворившись на масштабний соціальний проект. А під час презентації нового роману Міли Іванцової, яка відбулася 20 березня у Вінницькій Книгарні «Є», естафета акції перейшла до Вінниці.

Молоді письменники пишуть про високі моральні цінності

Часопис «Вінницька газета» № 27 (2814) від 06.04.2012

«Як не дивно, незважаючи на вульгарщину, яка ллється з телеекранів, сучасна молодь пише про високі моральні цінності. Молоді письменники Вінниччини дивують мене чистотою почуттів, експериментами в літературних формах, знанням української мови. З їхніми роботами не соромно йти на літературний ринок», – поділився думками голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Михайло Каменюк на презентації молодіжного альманаху Поділля «Експрес «Молодість» – 2010 та «Експрес «Молодість» – 2011.

Вікторія Гранецька і феномен українського бестселера

Nadozvilli • Exclusive • 12.03.2012

Вона приголомшливо вродлива брюнетка. Талановита перспективна письменниця. Авторка першого справжнього (як на мене) українського бестселера «Мантра-омана». Надзвичайно освічена і добра людина. Її ім‘я – Вікторія Гранецька.

Вікторія Гранецька: Дві мрії в один день

Тижневик «Херсон Маркет», №9 (319) за 1-7 березня 2012 р.

Вікторія Гранецька – психолог за освітою і письменниця за покликанням, лауреат літературної премії «Коронація слова». У 2011 її роман «Мантра-омана» здобув І премію. Талант молодої письменниці відзначають не тільки фахівці, а й читачі, до рук яких потрапив її роман.

Вікторія Гранецька: «Мрії, загадані у новорічну ніч, збуваються!»

Вінницький тижневик «33-й канал», 04.01.2012

Це була сенсація у тихому житті української літературної тусовки: нікому не відома дебютантка з Вінниці своїм першим твором змогла здивувати всіх. Два десятки членів журі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» — а це відомі фахівці-філологи – майже одностайно віддали пальму першості її роману «Мантра-омана». Між тим авторка Вікторія Гранецька ще й досі для багатьох «темна конячка», яка не любить виставляти на показ своє особисте. На певну відвертість вона погодилася для нашої газети.

Вікторія ГРАНЕЦЬКА: «Емоції кожного героя я пропустила через себе, навіть якщо вони суперечили моїм особистим переконанням»

Київська муніципальна газета "Хрещатик", №192 (4017)

Цього року “Хрещатик” став Головним медіа-партнером Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та лірики “Коронація слова — 2012” і розпочинає серію публікацій, що знайомить з минулорічними переможцями та їх творами. Першою нашою гостею стала вінничанка Вікторія Гранецька, яка здобула перемогу в номінації “Романи” за твір “Мантра-омана”.

Рубрика «Рекомендую» у вінницькій газеті «20 хвилин»

Ведучий рубрики: Сергій ТКАЧ

Поради дає вінницька письменниця, переможниця цьогорічного конкурсу «Коронація слова», автор роману «Мантра-омана».

Вікторія Гранецька: «Для жінок немає нічого неможливого»

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзистенційний аспект (в контексті прав жінок)», в якій візьмуть участь письменниці Євгенія Кононенко і Вікторія Гранецька. Проект проведення дебатів підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова».

Переможниці літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Горбунова та Вікторія Гранецька презентували тернополянам свої книги


В.Горбунова та В.Гранецька в "Є", а еще есть мультфильмы онлайн на video.tochka.net

Вікторія Гранецька працювала над романом по 16 годин на день

Вінницька газета "20 хвилин"

Вікторія Гранецька презентувала на загал свою нову книгу під назвою «Мантра-омана», завдяки якій авторка й перемогла на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова - 2011». Письменниця розповіла слухачам про процес написання роману, про всі тонкощі й складнощі роботи.