Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Вікторія Гранецька: «Мрії, загадані у новорічну ніч, збуваються!»

Вінницький тижневик «33-й канал», 04.01.2012

Це була сенсація у тихому житті української літературної тусовки: нікому не відома дебютантка з Вінниці своїм першим твором змогла здивувати всіх. Два десятки членів журі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» — а це відомі фахівці-філологи – майже одностайно віддали пальму першості її роману «Мантра-омана». Між тим авторка Вікторія Гранецька ще й досі для багатьох «темна конячка», яка не любить виставляти на показ своє особисте. На певну відвертість вона погодилася для нашої газети.

Вікторія ГРАНЕЦЬКА: «Емоції кожного героя я пропустила через себе, навіть якщо вони суперечили моїм особистим переконанням»

Київська муніципальна газета "Хрещатик", №192 (4017)

Цього року “Хрещатик” став Головним медіа-партнером Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та лірики “Коронація слова — 2012” і розпочинає серію публікацій, що знайомить з минулорічними переможцями та їх творами. Першою нашою гостею стала вінничанка Вікторія Гранецька, яка здобула перемогу в номінації “Романи” за твір “Мантра-омана”.

Рубрика «Рекомендую» у вінницькій газеті «20 хвилин»

Ведучий рубрики: Сергій ТКАЧ

Поради дає вінницька письменниця, переможниця цьогорічного конкурсу «Коронація слова», автор роману «Мантра-омана».

Вікторія Гранецька: «Для жінок немає нічого неможливого»

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзистенційний аспект (в контексті прав жінок)», в якій візьмуть участь письменниці Євгенія Кононенко і Вікторія Гранецька. Проект проведення дебатів підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова».

Переможниці літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Горбунова та Вікторія Гранецька презентували тернополянам свої книги


В.Горбунова та В.Гранецька в "Є", а еще есть мультфильмы онлайн на video.tochka.net

Вікторія Гранецька працювала над романом по 16 годин на день

Вінницька газета "20 хвилин"

Вікторія Гранецька презентувала на загал свою нову книгу під назвою «Мантра-омана», завдяки якій авторка й перемогла на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова - 2011». Письменниця розповіла слухачам про процес написання роману, про всі тонкощі й складнощі роботи.

Переможниця «Коронації слова-2011» представила у Вінниці свій роман

Український часопис «Тиждень»

У вінницькій Книгарні «Є» 24 вересня було презентовано довгоочікуваний роман-переможець «Коронації слова-2011». До слова, це перший подібний успіх вінницького автора, до того ж – дебютантки.

Уперше у «Коронації слова» перемогла вінничанка

Текст: Анастасія Олехнович

Незабаром на книжкових полицях обіцяють появу роману «Мантра-омана» Вікторії Гранецької. Цей твір приніс вінничанці перемогу у Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова-2011». Це перший серйозний твір і перша гучна перемога Вікторії. І вперше за 11 років існування «Коронації слова» таку високу перемогу здобула представниця Вінниці. Роман Вікторія Гранецька писала у перерві між «глянцевими журналами» і «помічником президента».

Вікторія ГРАНЕЦЬКА: «Неможливо писати про людей, сховавшись від них за комп’ютером»

Газета «День», №150-151, пятниця, 26 серпня 2011

На початку вересня в харківському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийде друком книжка «Мантра-омана» Вікторії ГРАНЕЦЬКОЇ. Зі згаданим твором вона перемогла в цьогорічній «Коронації слова», де, як відомо, жанру роману завжди надавалися преференції. Це, можна сказати, її перший серйозний прозовий доробок і перша (відразу гучна!) перемога.

Призовая мантра

Газета «Известия в Украине», понедельник, 15 августа 2011

Дебютный роман Виктории Гранецкой «Мантра-омана», победивший на Всеукраинском конкурсе «Коронация слова», в начале осени будет презентован на Форуме издателей во Львове. «Известиям в Украине» Виктория Гранецкая рассказала, как человеку с улицы попасть в писательскую среду, почему лучше писать в одиночестве и как написать роман о жизни современного привидения.