Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Вікторія Гранецька: «Для жінок немає нічого неможливого»

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзистенційний аспект (в контексті прав жінок)», в якій візьмуть участь письменниці Євгенія Кононенко і Вікторія Гранецька. Проект проведення дебатів підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова».

Переможниці літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Горбунова та Вікторія Гранецька презентували тернополянам свої книги


В.Горбунова та В.Гранецька в "Є", а еще есть мультфильмы онлайн на video.tochka.net

Вікторія Гранецька працювала над романом по 16 годин на день

Вінницька газета "20 хвилин"

Вікторія Гранецька презентувала на загал свою нову книгу під назвою «Мантра-омана», завдяки якій авторка й перемогла на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова - 2011». Письменниця розповіла слухачам про процес написання роману, про всі тонкощі й складнощі роботи.

Переможниця «Коронації слова-2011» представила у Вінниці свій роман

Український часопис «Тиждень»

У вінницькій Книгарні «Є» 24 вересня було презентовано довгоочікуваний роман-переможець «Коронації слова-2011». До слова, це перший подібний успіх вінницького автора, до того ж – дебютантки.

Уперше у «Коронації слова» перемогла вінничанка

Текст: Анастасія Олехнович

Незабаром на книжкових полицях обіцяють появу роману «Мантра-омана» Вікторії Гранецької. Цей твір приніс вінничанці перемогу у Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова-2011». Це перший серйозний твір і перша гучна перемога Вікторії. І вперше за 11 років існування «Коронації слова» таку високу перемогу здобула представниця Вінниці. Роман Вікторія Гранецька писала у перерві між «глянцевими журналами» і «помічником президента».

Вікторія ГРАНЕЦЬКА: «Неможливо писати про людей, сховавшись від них за комп’ютером»

Газета «День», №150-151, пятниця, 26 серпня 2011

На початку вересня в харківському видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийде друком книжка «Мантра-омана» Вікторії ГРАНЕЦЬКОЇ. Зі згаданим твором вона перемогла в цьогорічній «Коронації слова», де, як відомо, жанру роману завжди надавалися преференції. Це, можна сказати, її перший серйозний прозовий доробок і перша (відразу гучна!) перемога.

Призовая мантра

Газета «Известия в Украине», понедельник, 15 августа 2011

Дебютный роман Виктории Гранецкой «Мантра-омана», победивший на Всеукраинском конкурсе «Коронация слова», в начале осени будет презентован на Форуме издателей во Львове. «Известиям в Украине» Виктория Гранецкая рассказала, как человеку с улицы попасть в писательскую среду, почему лучше писать в одиночестве и как написать роман о жизни современного привидения.

Вікторія Гранецька: «Мій роман – це історія зради, болю та каяття»

Газета «20 хвилин» Вінниця 2011-07-20 09:00:00

Про вінничанку Вікторію Гранецьку, переможницю найпрестижнішого літературного конкурсу України «Коронація слова-2011» у номінації «Романи», майже нічого не відомо. Втім, амбіційна письменниця сподівається своєю працею здобути справжнє визнання і славу.

І це очевидно, адже з нею якимось містичним чином пов’язане слово «перший». «Мантра-омана» – перший закінчений роман письменниці Вікторії Гранецької. І одразу гучний успіх. Загалом вперше за 11 років існування «Коронації слова» таку високу перемогу здобула представниця Вінниці.

Журнал «Афиша города Винницы»

Рубрика "Персона"

Виктория Гранецкая Желание писать книги родилось, наверное, раньше самой Виктории. Сколько себя помнит, всегда чувствовала страсть к сочинению историй, но сначала, конечно, это были примитивные детские сказки, потом наивные юношеские стихи, и только сейчас, после длительных поисков и экспериментов со стилями и направлениями, она нашла свою тему, свой жанр, в котором ей комфортно и интересно.

Літературна кухня, або Чим куховарcтво подібне до письменницької справи

Газета «Друг читача»

Уже другий рік на київських книжкових виставках працює літературна кухня, де українські майстри слова діляться своїми кулінарними та літературними секретами. Не стала винятком і цьогорічна «Літературна Країна Мрій», де письменники змагалися у приготуванні юшки на багатті. Цікавість розмови та смак страви визначали слухачі шляхом голосування гривнею. Отже, найбільше гривень і відповідно симпатій заробили переможниці цьогорічного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька (перша премія) та Наталія Тисовська (друга премія).