Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Коронована словом

Українські засоби масової інформації принесли радісну звістку – у широко знаному літературному конкурсі «Коронація слова» наша землячка Вікторія Гранецька, яка народилася і провела дитинство у селі Юрівка, виборола перше місце.

Переміг роман про мертву жінку

2 червня у столичному виставковому залі «Aкко Інтернешнл» нагородили переможців літературного конкурсу «Коронація слова».

Література в шоколаді

Цьогорічне гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» отримав дебютний роман 30-річної вінничанки Вікторії Гранецької «Мантра-омана». А у списку переможців і дипломантів – і «старожили» конкурсу, які регулярно надсилають рукописи і беруть нагороди, і відомі письменники.

«Коронація слова»: роман с короной и коровой

Все вы знаете меня, вашу покорную слугу Дусю как большую любительницу слова, особенно - украинского. Больше, чем слово, я люблю только сладкое - вот почему не могла пропустить церемонию награждения лауреатов «Коронація слова».