Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Вікторія Гранецька: «Мій роман – це історія зради, болю та каяття»

Газета «20 хвилин» Вінниця 2011-07-20 09:00:00

Про вінничанку Вікторію Гранецьку, переможницю найпрестижнішого літературного конкурсу України «Коронація слова-2011» у номінації «Романи», майже нічого не відомо. Втім, амбіційна письменниця сподівається своєю працею здобути справжнє визнання і славу.

І це очевидно, адже з нею якимось містичним чином пов’язане слово «перший». «Мантра-омана» – перший закінчений роман письменниці Вікторії Гранецької. І одразу гучний успіх. Загалом вперше за 11 років існування «Коронації слова» таку високу перемогу здобула представниця Вінниці.

Журнал «Афиша города Винницы»

Рубрика "Персона"

Виктория Гранецкая Желание писать книги родилось, наверное, раньше самой Виктории. Сколько себя помнит, всегда чувствовала страсть к сочинению историй, но сначала, конечно, это были примитивные детские сказки, потом наивные юношеские стихи, и только сейчас, после длительных поисков и экспериментов со стилями и направлениями, она нашла свою тему, свой жанр, в котором ей комфортно и интересно.

Літературна кухня, або Чим куховарcтво подібне до письменницької справи

Газета «Друг читача»

Уже другий рік на київських книжкових виставках працює літературна кухня, де українські майстри слова діляться своїми кулінарними та літературними секретами. Не стала винятком і цьогорічна «Літературна Країна Мрій», де письменники змагалися у приготуванні юшки на багатті. Цікавість розмови та смак страви визначали слухачі шляхом голосування гривнею. Отже, найбільше гривень і відповідно симпатій заробили переможниці цьогорічного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Гранецька (перша премія) та Наталія Тисовська (друга премія).

Коронація юшок, або Хто на літературній кухні – найкращий?

Цьогорічна Літературна Країна Мрій годувала відвідувачів фестивалю «Літературними юшками від «Коронації слова», яка стала головним партнером цього заходу. Юшками – літературними, бо готувалися вони письменниками. Юшками – не схожими одна на одну, бо самі наші письменники різняться і жанром своїх творів, і їхньою тематикою, і авторським стилем, якщо говорити про літературно-творчий бік справи, і світоглядом, і захопленнями, якщо говорити суто про особистість письменника.

Презентація літературного клубу «Маруся» і спілкування з переможницею «Коронації слова-2011» у Вінниці

У цей вівторок в книгарні «Є» відбулася презентація літературного клубу «Маруся» та зустріч з переможницею конкурсу «Коронація слова-2011» у номінації «Романи» Вікторією Гранецькою, що родом із Вінниці.

У Вінниці презентували літклуб «МАРУСЯ»

У вінницькій книгарні «Є» відбулася презентація літературного клубу «МАРУСЯ», спеціальним гостем якої була переможниця цьогорічного конкурсу « Коронація слова» у номінації «Романи» Вікторія Гранецька.

Хороший масовий роман має бути в межах ста сторінок

У романі йдеться про молоду жінку, яка має все, але їй однаково чогось не вистачає у житті. Її звати Єва, скорочено від Євпраксія. Раптово помирає і блукає між двох світів - мертвих і живих, - розповідає авторка.

Коронована словом

Українські засоби масової інформації принесли радісну звістку – у широко знаному літературному конкурсі «Коронація слова» наша землячка Вікторія Гранецька, яка народилася і провела дитинство у селі Юрівка, виборола перше місце.

Переміг роман про мертву жінку

2 червня у столичному виставковому залі «Aкко Інтернешнл» нагородили переможців літературного конкурсу «Коронація слова».

Література в шоколаді

Цьогорічне гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» отримав дебютний роман 30-річної вінничанки Вікторії Гранецької «Мантра-омана». А у списку переможців і дипломантів – і «старожили» конкурсу, які регулярно надсилають рукописи і беруть нагороди, і відомі письменники.