Відгуки преси

Це саме те місце на сайті, де можна почитати мої інтерв’ю, а також дізнатися, що про мене пишуть інші. Незалежно від того, поділяю я їхню думку чи ні. В більшості випадків, звісно ж, поділяю, бо автори, які створювали ці матеріали, є дуже цікавими, професійними й талановитими журналістами. Читайте, коментуйте і насолоджуйтесь!

Коронація юшок, або Хто на літературній кухні – найкращий?

Цьогорічна Літературна Країна Мрій годувала відвідувачів фестивалю «Літературними юшками від «Коронації слова», яка стала головним партнером цього заходу. Юшками – літературними, бо готувалися вони письменниками. Юшками – не схожими одна на одну, бо самі наші письменники різняться і жанром своїх творів, і їхньою тематикою, і авторським стилем, якщо говорити про літературно-творчий бік справи, і світоглядом, і захопленнями, якщо говорити суто про особистість письменника.

Презентація літературного клубу «Маруся» і спілкування з переможницею «Коронації слова-2011» у Вінниці

У цей вівторок в книгарні «Є» відбулася презентація літературного клубу «Маруся» та зустріч з переможницею конкурсу «Коронація слова-2011» у номінації «Романи» Вікторією Гранецькою, що родом із Вінниці.

У Вінниці презентували літклуб «МАРУСЯ»

У вінницькій книгарні «Є» відбулася презентація літературного клубу «МАРУСЯ», спеціальним гостем якої була переможниця цьогорічного конкурсу « Коронація слова» у номінації «Романи» Вікторія Гранецька.

Хороший масовий роман має бути в межах ста сторінок

У романі йдеться про молоду жінку, яка має все, але їй однаково чогось не вистачає у житті. Її звати Єва, скорочено від Євпраксія. Раптово помирає і блукає між двох світів - мертвих і живих, - розповідає авторка.

Коронована словом

Українські засоби масової інформації принесли радісну звістку – у широко знаному літературному конкурсі «Коронація слова» наша землячка Вікторія Гранецька, яка народилася і провела дитинство у селі Юрівка, виборола перше місце.

Переміг роман про мертву жінку

2 червня у столичному виставковому залі «Aкко Інтернешнл» нагородили переможців літературного конкурсу «Коронація слова».

Література в шоколаді

Цьогорічне гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» отримав дебютний роман 30-річної вінничанки Вікторії Гранецької «Мантра-омана». А у списку переможців і дипломантів – і «старожили» конкурсу, які регулярно надсилають рукописи і беруть нагороди, і відомі письменники.

«Коронація слова»: роман с короной и коровой

Все вы знаете меня, вашу покорную слугу Дусю как большую любительницу слова, особенно - украинского. Больше, чем слово, я люблю только сладкое - вот почему не могла пропустить церемонию награждения лауреатов «Коронація слова».