Антиутопія, коти і містика: у Вінниці презентують «Дім, у котрому заблукав час»

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Вежа» від 19 жовтня 2017 р.

Антиутопія, яка перетворюється на утопію, поезія, що переходить у прозу, багато містики та… котів – 21 жовтня, у Вінницькій бібліотеці ім. Бевза відбудеться презентація книги “Дім, у котрому заблукав час” відразу від трьох письменниць, дві з яких – вінничанки.

Наші Марина Однорог, Вікторія Гранецька та Анастасія Нікуліна зі Львова, котрі змушені були перенести презентацію книги у Вінниці через події в Калинівці, вже встигли представити твір під час найбільшої книжкової події України: Львівському форумі видавців. Але вже цієї суботи відбудеться офіційна презентація “Дому, в котрому заблукав час” для вінничан.

«В цьому романі ми вдалися до метафор та алюзій і «зупинили» годинниковий час, аби люди згадали про найважливіше. Фантастичне припущення, на котрому побудований роман, – це художній прийом, який свого часу добре спрацював і в антиутопії «ТІЛО™». Тут також достатньо містики, сюрреалізму та ігор з підсвідомістю. Щодо решти – це геть інша тональність оповіді, інший життєвий досвід, інші характери героїв… А насамперед – дуже ліричні вірші Марини Однорог, які органічно продовжують та поглиблюють романний сюжет», – розповідає одна з авторок Вікторія Гранецька.

Поетична ж частина книги належить культурній оглядачці та журналістці Vежі Марині Однорог.

«Всі вірші, котрі потрапили до книги, насправді писалися у різний період часу – завдяки Вікторії Гранецькій вони отримали чудове прозове обрамлення. Не зважаючи на те, що останній рік я, по суті, не писала поезію, ця книга стала таким собі новим диханням та нагадування про поетичну складову життя», – розповідає Марина.

Оцінюючи аудиторію, якій найбільше може сподобатися книга, Однорог вважає її дуже широкою – від бійців АТО до літературних критиків. “Тут є ідеальний мікс екшну, антиутопії, романтичної історії та глибокої філософії. Ну, і ще любителі котів обов’язково мають її прочитати”,-  вважає Марина.

“Дім” та коти перших читачів книги:

Презентація книги розпочнеться о 14:00 у Вінницькій центральній бібліотеці ім. Бевза за адресою Хмельницьке шосе, 4).

Цього ж дня о 17:15 відбудеться тематична вечірка “Магія старовинних годинників” у кав’ярні-музеї “Пан Заваркін та Син” на вул. Соловйова, 3/44.

Андрій КАЧОР

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.