Душа чи «ТІЛО™»? Другий роман Вікторії Гранецької

Блог Лариси Тимченко

Нова книга вінницької письменниці Вікторії Гранецької «ТІЛО™» вийшла нещодавно накладом три тисячі примірників у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Свій новий моторошний трилер красуня-письменниця презентувала вчора у вінницькій Книгарні «Є». Його назва - «ТІЛО™».

Час дії роману - недалеке майбутнє. А оскільки у книжці йдеться про корпорацію, що дарує людям здорові, молоді та гарні тіла, письменниця закликає читача самому відповісти на запитання: «Що важливіше, тілесна оболонка чи душа?»

Пані Вікторія розповідала про те, над чим розмірковувала та у які психологічні стани заглиблювалася під час написання книжки. До прикладу, аби пізнати відчуття героїні своєї першої книги, письменниця не спала близько тижня. Містика панує не лише у творах Вікторії, але, судячи зі всього, і у її житті. Адже, несподівано для себе, вона зустріла людину, до якої у неї виникли почуття, схожі на кохання головного героя роману - тож про любов писано з натури. Письменниця зазначає, що всі герої її твору суперечливі особистості зі складними характерами. Вона їх не ідеалізує, проте відчуває з ними особливу спорідненість. Ці та інші інтригуючі зізнання, безсумнівно, спонукали присутніх до прочитання книжки.

Під час інтерактивного спілкування з читачами пані Вікторія була, як завжди, щирою та чарівною. А наприкінці зустрічі натякнула, що дія наступного роману відбуватиметься у Вінниці і пише вона його за мотивами історії життя своєї подруги. Тож поринаймо у читання нового містичного твору вінницької письменниці та чекаймо нових цікавих рядків від нашої талановитої сучасниці!

Оригінал статті

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.