"Емоції, переплавлені у слово"

Автор: Бібліотекар від 28 листопада 2016 р., рубрика: Вінницький Дім поета

У неділю 27 листопада шанувальники поезії мали нагоду зустрітися у Вінницькому Домі поета. Осіння моква не залишила у домівках поетичний бомонд Вінниці. Традиційно Андрій Стебелев розпочав зустріч із привітання іменинників, якою була наша Вероніка Остапчук - поет, бард, композитор і просто велична жінка. Вероніка розігріла присутніх новою доробкою, а саме піснею на слова Андрія Стебелева "Гороскоп". Було креативно і цікаво.

Гість вечірки Влад Сорд із збіркою поезії "Трансгрес(і)я". Український "вікінг", активний учасник Революції Гідності, який добровольцем вирушив на Схід захищати нашу країну з перших днів війни. Він носить довге волосся, приховує свій справжній вік, але не приховує переконань - Україна понад усе. І він напрочуд обдарований поет, що вільно пише українською, англійською та російською мовою.

Письменниця Вікторія Гранецька розповіла про нове яскреве ім'я в літературі і дебютну книжку Влада, дарованому здатність переплавляти емоції у слова, про численні зустрічі у містах Івано-Франківськ, Львів, Київ, Вінниця, де відбулися презентації поезії.

Відтак поезія Влада Сорда - це голос війни від першої особи, почати це сама війна, заримована у короткі строфи-постріли. 

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.