Кошти на друк книги вінницького бійця «усім миром» зібрали за 11 днів

Джерело: Вінницький інформаційний портал VежА, від 25.10 2016 р.

Скоро у світ вийде збірка поезії вінницького солдата 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади Владислава Стафійчука під назвою «Трансгрес(і)я». Гроші на збірку збирали всією країною. Ідею допомогти бійцеві подала Вікторія Гранецька.

«Завдяки прекрасній письменниці Ользі Деркачовій та шляхетному поету Богдану Томенчуку під час презентації книги пана Богдана «Місто героїв і понятих» в Івано-Франківську було зібрано решту коштів, необхідних для друку. Наразі вносимо останні правки в рукопис і відправляємо у видавництво. Щойно книга побачить світ, підготуємо для доброчинців примірники з автографами і вирушимо у невеличкий презентаційний тур містами України», – повідомила письменниця.

Збірка «Трансгрес(і)я» – це літературний дебют воїна з Вінниччини, який брав активну участь у Революції Гідності та з 2014 року зі зброєю в руках захищає Україну від терористів і російських окупантів. «Змій» воював у лавах Правого Сектору, батальйонах «Азов» та ОУН, а з 15 жовтня 2015 року проходить військову службу за контрактом у складі 93-ї ОМБр. Побував у найгарячіших точках Донбасу – від Слов’янська до Пісків та шахти Бутівка.

До збірки Владислава Стафійчука увійшли вірші, написані з 2006 року. Юнак пише під псевдо «Влад Сорд» трьома мовами – українською, російською та англійською.

«Трансгресія в моєму розумінні – це подолання того, що здавалось нездоланним, перехід кордонів між можливим та неможливим. Моя перша поетична збірка присвячена друзям і бойовим побратимам, в тому числі – 93-й окремій механізованій бригаді. Вдячний всім, хто допоміг виданню, яке, сподіваюсь, не останнє», – каже Владислав Стафійчук. 

Лія ПОЛЯРУШ

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.