Новий роман письменниці з Вінниці презентують на Форумі видавців

Джерело: портал Vinbazar.com

У харківському видавництві «Фоліо» готується до друку новий роман Вікторії Гранецької, письменниці з Вінниці. Книга написана у співавторстві з поетесою Мариною Однорог та львів'янкою Анастасією Нікуліною. Твір презентують на Форумі видавців у Львові.

«Дім, у котрому заблукав час» - це драматична антиутопія про час як метафору, адже часу не існує, є лише прилади його вимірювання, що їх для зручності вигадали люди; про внутрішній апокаліпсис, який почасти буває страшнішим, ніж апокаліпсис довколишній; зрештою – про кохання, що триває на тлі руйнування часу. Письменниця Вікторія Гранецька розповіла редакції сайту Vinbazar.com про майбутню книгу та роботу над нею:

«Писати роман розпочали ще 2015 року. Власне, ця історія розпочалася, коли в одній із вінницьких книгарень під час презентації зупинився настінний годинник. Саме тоді зринула несмілива думка: а що, як годинниковий час зупинився не лише в книгарні, а й по всьому світу? Дорогою додому промайнуло оголошення про загубленого рудого кота, яке клеїли в несанкціонованому місці двійко колоритних молодих людей. Потім у соцмережі трапився блог із напрочуд атмосферними віршами молодої вінницької поетки Марини Однорог. Марина стала не лише настроєво-поетичним співавтором, а й візуальним прототипом головної героїні Мири. До твору увійшло біля двадцяти її поезій — так майбутня антиутопія отримала свій голос та своїх персонажів. І це виявився саме той сюжет, який ми з львівською письменницею Анастасією Нікуліною давно шукали для роботи у співавторстві. На одному подиху склався вступ та епілог, зосталося лише прописати основну частину роману. Роботу не розподіляли — кожна писала те, до чого наразі мала натхнення, щотижня надсилали одна одній готові розділи, перечитували і редагували, дискутували, сперечалися й зрештою знаходили спільний ідеальний варіант розвитку подій. Передмову до роману написав мій чоловік Влад Сорд — воїн, поет та майданівець, а обкладинкою завдячуємо науковцю з Острозької Академії Михайлу Якубовичу, що люб’язно надав нам для цього картину свого батька «Час і безчасся», яка навдивовижу точно відображає суть роману. Книга вийде у харківському видавництві «Фоліо» до Форуму видавців у вересні. Обсяг твору — майже 400 сторінок», — розповіла авторка.

Зазначимо, що Форум видавців у Львові цього року пройде 13-17 вересня.

Оригінал публікації

 

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.