Переможниці літературного конкурсу «Коронація слова» Вікторія Горбунова та Вікторія Гранецька презентували тернополянам свої книги


В.Горбунова та В.Гранецька в "Є", а еще есть мультфильмы онлайн на video.tochka.net

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» спільно з літературним конкурсом «Коронація слова» оргазінували для тернополян, які цікавляться літературними новинами, творчу зустріч письменників Вікторії Горбунової та Вікторії Гранецької.

Вікторія Горбунова (Житомир), отримала диплом «Вибір видавців» 2010 року за роман «Мрія про маленьке життя». Це книга про подружжя, яке хоче і не може мати дитину. Авторка каже, що почала писати його після однієї консультації з клієнткою, бо просто не могла не зафіксувати своїх переживань. Кандидат психологічних наук, доцент, викладач кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, пані Вікторія має власну консультативну практику, продовжує навчатися психотерапії та консультуванню в рамках українських та міжнародних програм, веде бізнес-тренінги та тренінги особистісного зростання, фахово займається проблемами психології командотворення.
Ще одна її книжка «Надра банку» – це книга про професійну деформацію особистості. Cлужбовий роман розвивається на тлі взаємин співробітників великої корпорації – комерційного банку, світу, де гроші змагаються з почуттями. Книга про те, як професія впливає на характер, мрії, прагнення людей, як змінюються їхні долі, ролі. Звичайно ж, і не без кохання. Колись авторка працювала психологом у подібній корпорації і саме це наштовхнуло її на ідею написання. «Я пам’ятаю той день, коли почала її писати: тоді я поставила крапку у попередній історії, а сказати ще було що, тому я створила новий вордівський файл і почала писати. Не можливо не писати своїм світоглядом. Я купаюся в словах і навіть у прозі я ритмічна. Слова для мене як насолода, як поцілунок».

Вікторія Гранецька (Вінниця), веде подвійне життя – вдень працює з програмою 1С в офісному кріслі, а вночі – чаклує в текстовому редакторі над рукописом нової книжки. І часто згадує іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона, який у своєму романі «Тінь вітру» розповідає про таємну бібліотеку, де зберігаються всі ненаписані книжки всіх на світі письменників.

Роман-переможець «Мантра-омана» розкриває історію дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе для власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів – це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона, а її привид, який переосмислює все життя заново. «Якось я просто зупинилася і вирішила, що треба щось змінювати в житті. Таке враження, що ця тема зі мною була завжди, бо коли переглядала свій нотатник, то натрапляла на уривки в ньому, які і стали частиною книги. Мушу відразу сказати, що вона чекає на обраного читача, бо не кожна людина сприйме все тут описане. «Мантра-омана» чудово підійде тим, хто не має упереджень та якихось внутрішніх табу, бо трохи саркастичне світосприйняття головної героїні може викликати неоднозначну реакцію». Пані Вікторія розповідає, що навіть проводила на собі експерименти, щоб написати частину книги. Їй стало цікаво – а скільки ж людина може не спати? Майже тиждень вона протрималась без сну і цей досвід також описаний у романі.

Авторкам сподобався Тернопіль, а Вікторія Гранецька навіть відзначила для себе, що це місто, у якому хочеться жити, і якщо колись в житті складеться така ситуація, то вона залюбки стане однією з його мешканців.

Мар'яна Лович

Оригінал статті

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.