Переможниця «Коронації слова-2011» представила у Вінниці свій роман

Український часопис «Тиждень»

У вінницькій Книгарні «Є» 24 вересня було презентовано довгоочікуваний роман-переможець «Коронації слова-2011». До слова, це перший подібний успіх вінницького автора, до того ж – дебютантки.

Автор Вікторія Гранецька не приховувала свого хвилювання, адже це перша зустріч її тексту із широким колом читачів, і він, вочевидь, викличе різні, навіть полярні відгуки.

При написанні роману «Мантра-омана» письменниця проводила дослідження з психології та медицини. Авторка наголошує, що вона не намагалася творити ідеальних героїв, виключно позитивних чи негативних, натомість спробувала розкрити «анатомію падіння» молодої дівчини.

Композиційно роман побудований надзвичайно динамічно, з живою і яскравою мовою оповіді, не без жорстких і жорстоких реалій постіндустріального споживацького світу. Особливу цікавість викликає описана у романі «видавнича кухня», яка творилася авторкою скоріше інтуїтивно, ніж за прототипами.

Спілкування Вікторії Гранецької з відвідувачами було надзвичайно жваве, письменниця навіть подарувала примірник свого роману авторові найоригінальнішого запитання. Наприкінці презентації черга за автографами тягнулася майже до входу книгарні.

Зазначимо, що на початку вересня книгарня «Є» у Вінниці започаткувала новий проект – щотижневі літературні дискусії «книгОгляд». І перша така зустріч стосувалася творчості Олеся Ільченка.

Оригінал статті

Написати коментар

Введіть цей код:
Якщо у вас виникли проблеми з читанням коду, натисніть на картинку з кодом для генерації нового коду.